GARMIN
Garmin Vivomove 3, musta
Garmin Vivomove 3, musta
RAKASTA TYYLIÄSI
Tästä hybridiälykellosta on saatavilla eri värivaihtoehtoja, ja vaikka se näyttää perinteiseltä analogiselta rannekellolta, siinä on olennaisia älyominaisuuksia, joiden avulla pysyt ajan tasalla.
- Perinteinen analoginen kello, jossa on älytoimintoja.
- Se on pieni salaisuutesi. Tuo piilotettu kosketusnäyttö näkyviin napauttamalla tai pyyhkäisemällä.
- Älykkäillä ilmoituksilla on uusi tyyli. Saat tekstiviestit suoraan ranteeseesi
- Se on muutakin kuin tyylikäs. Voit seurata myös terveyttäsi ja kuntoasi.
- Onko kuntoilun aika? Seuraa kävely- ja juoksulenkkejäsi yhdistetyn GPS-toiminnon avulla.
- Jopa 5 päivän akunkesto riittää moneen lenkkiin.
PIILOTETTAVA NÄYTTÖ
Näyttö on näkyvissä vain tarvittaessa. Kun hipaiset kosketusnäyttöä, osoittimet siirtyvät sivuun.
ÄLYKKÄÄT ILMOITUKSET
Saat sähköpostit, tekstiviestit ja hälytykset suoraan kelloon, kun se on pariliitetty yhteensopivaan älypuhelimeen.
KALENTERINÄKYMÄ
Näet helposti päivän ohjelman kalenterinäkymästä.
AJASTIN JA SEKUNTIKELLO
Ajanotto-ominaisuuksia on helppo käyttää ranteessa.
SYNKRONOINTI GARMIN CONNECT™ -PALVELUUN
Katso kaikki terveys- ja kuntotiedot samasta paikasta. Garmin Connect -sovellus on aktiivinen verkkoyhteisö, jossa käyttäjät voivat pitää yhteyttä, osallistua kilpailuihin ja jakaa sisältöä.
Tähän ihastut | |
|---|---|
| Akunkesto (älykellotila) | Enintään 5 päivää |
| Pulssioksimetri, happisaturaatio | Kyllä (satunnainen tarkistus ja valinnaisesti unen aikana) |
| Kellon näytön tyyppi | AMOLED |
| Kosketusnäyttö | ✔ |
| Vesitiiviysluokitus | Uinti, 5 ATM |
Yleiset | |
|---|---|
| Hihnan materiaali | Silikoni |
| Linssin materiaali | Kemiallisesti vahvistettu lasi |
| Kehyksen materiaali | Ruostumaton teräs |
| Kotelon materiaali | Kuituvahvisteinen polymeeri |
| Pikakiinnitteiset hihnat | Kyllä (20 mm, alan standardi) |
| Kotelon koko, L x P x K | 44 x 44 x 11.3 mm Sopii ranteisiin, joiden ympärysmitta on 125-190 mm |
| Paino | Pelkkä runko: 29,60 g Silikonihihnan kanssa: 46,10 g |
| Näytön koko, LxK | 8,90 x 18,30 mm |
| Näytön tarkkuus, LxK | 64 x 132 kuvapistettä |
| Akunkesto | Älykellotila: enintään 5 päivää Kellotila: jopa viikon pidempään |
| Lataustapa | Garmin pistokelaturi |
| Muisti/historia | 10 ajoitettua suoritusta, 14 päivän aktiivisuuden seurantatiedot |
Terveyden ja hyvinvoinnin seuranta | |
|---|---|
| Rannesykemittaus (jatkuva, joka sekunti) | ✔ |
| Leposyke | ✔ |
| Poikkeavan sykkeen hälytykset | Kyllä (korkea ja matala) |
| Hengitystahti | ✔ |
| Kuntoikä | Kyllä (sovelluksessa) |
| BODY BATTERY™ -ENERGIANSEURANTA | ✔ |
| Koko vuorokauden stressi | ✔ |
| Rentoutumismuistutukset | ✔ |
| Rentoutumishengitysajastin | ✔ |
| Hengittely | ✔ |
| UNI | Kyllä (edistynyt) |
| Nesteytys | ✔ |
| Naisen terveys | ✔ |
Anturit | |
|---|---|
| Garmin Elevate™ -rannesykemittari | ✔ |
| Pulssioksimetrin akklimatisaatio | ✔ |
| Barometrinen korkeusmittari | ✔ |
| Kiihtyvyysmittari | ✔ |
| Ympäristön valoisuusanturi | ✔ |
Päivittäiset älyominaisuudet | |
|---|---|
| Yhteydet | Bluetooth® Smart and ANT+® |
| Älykkäät Ilmoitukset | ✔ |
| Tekstivastaus / puhelun hylkääminen tekstiviestillä (vain Android™) | ✔ |
| Yhdistetty GPS | ✔ |
| Kalenteri | ✔ |
| Sää | ✔ |
| Musiikin hallinta | ✔ |
| Puhelimen etsiminen | ✔ |
| Etsi kello -toiminto | ✔ |
| Yhteensopiva Garmin Connect™ Mobilen kanssa | ✔ |
| Älypuhelimen yhteensopivuus | iPhone®, Android™ |
Suoritusprofiilit | |
|---|---|
| Käytettävissä olevat kuntosalin suoritusprofiilit | Voima, Kardio- Ja Crosstrainer-Harjoittelu, Portaiden Nousu |
| HYVINVOINTI | Kävellä, Pilates, Jooga |
| SISÄJUOKSU | Juoksumattojuoksu |
| Ulkona juokseminen | Juoksu |
| Käytettävissä olevat pyöräilyprofiilit | Pyöräily |
| Käytettävissä olevat uintiprofiilit | Allasuinti |
Pakkauksessa:
- vívomove 3
- Lataus-/datakaapeli
- Documentation