GARMIN
Garmin Instinct Crossover - Standard Edition, Musta
Garmin Instinct Crossover - Standard Edition, Musta
AKUNKESTO
Sinulla on riittävästi mietittävää muutenkin, joten tarvitset kellon, jonka akku kestää pitkään. Miltä kuulostaa jopa 28 päivää älykellotilassa, jopa 20 tuntia GPS-tilassa ja jopa 71 päivää akunsäästötilassa?
MITTAA AIKAA
Itsevalaisevat (Super-Luminova® Pigment) analogiset osoittimet ovat kirkkaat, helppolukuiset ja todella luotettavat. Sisäinen RevoDrive-tekniikka takaa tarkan analogisen ajanoton, jotta pysyt varmasti ajassa.
PYSYY TAHDISSASI
Näyttävä. Kestävä. Kaksikerroksinen kehys. Nämä sanat kuulostavat hyvältä yhdessä. Erityisesti, kun kellossa on tarkka digitaalinen näyttö ja älytoimintoja. Lisäksi kellon vesitiiviysluokitus on 10 ATM, ja lisäksi se on lämmön- ja iskunkestävä. Voit siis tehdä mitä haluat.
REVODRIVE™-TEKNIIKKA
RevoDrive-tekniikka takaa tarkan analogisen ajanoton vaativimmissakin ympäristöissä.
Älykkäät ilmoitukset
Saat sähköposti- ja tekstiviestit sekä hälytykset suoraan kelloon, kun se on pariliitetty Android- tai Apple-älypuhelimeen. Voit jopa vastata tekstiviesteihin, jos sinulla on Android-puhelin.
SYNKRONOI GARMIN CONNECT™ -SOVELLUKSEN KANSSA
Katso kaikki terveys- ja kuntotiedot samasta paikasta. Yhteensopivan älypuhelimen Garmin Connect -sovellus on aktiivinen verkkoyhteisö, jossa käyttäjät voivat pitää yhteyttä, kilpailla ja jakaa sisältöä.
Tähän ihastut | |
|---|---|
| Unipisteet ja -tiedot | ✔ |
| Akunkesto (älykellotila) | Enintään 28 päivää |
| Pulssioksimetri, happisaturaatio | ✔ |
| Garmin Pay™ | ✔ |
| harjoitteluvalmius | ✔ |
| Harjoittelun tila | ✔ |
| Kellon näytön tyyppi | Mustavalkoinen, auringonpaisteessakin luettava, transflektiivinen MIP (memory-in-pixel) |
| Vesitiiviysluokitus | 10 ATM |
Yleiset | |
|---|---|
| Hihnan materiaali | Silikoni |
| Linssin materiaali | Kemiallisesti vahvistettu lasi |
| Kehyksen materiaali | kuituvahvisteinen polymeeri / ruostumaton teräs |
| Kotelon materiaali | Kuituvahvisteinen polymeeri |
| Yhteensopiva QuickFit™-kellonhihnojen kanssa | Kyllä (22 mm) |
| Kotelon koko, L x P x K | 45.0 x 45.0 x 16.2 mm Sopii ranteisiin, joiden ympärysmitta on 135–230 mm |
| Paino | 65 g |
| Näytön koko, LxK | mukautettu, keskireikä: 23 x 23 mm (0,9 x 0,9″) |
| Näytön tarkkuus, LxK | 176 x 176 pikseliä |
| Akunkesto | Älykellotila: jopa 28 päivää Kellon akunsäästötila: jopa 71 päivää GPS: jopa 25 tuntia Enimmäisakunkesto GPS-tilassa: jopa 111 tuntia GPS-toiminta säästötilassa: jopa 40 päivää |
| Lataustapa | Garmin pistokelaturi |
| Muisti/historia | 64 MB |
Terveyden ja hyvinvoinnin seuranta | |
|---|---|
| Rannesykemittaus (jatkuva, joka sekunti) | ✔ |
| Leposyke | ✔ |
| Poikkeavan sykkeen hälytykset | Kyllä (korkea ja matala) |
| Hengitystahti | ✔ |
| Kuntoikä | ✔ |
| BODY BATTERY™ -ENERGIANSEURANTA | ✔ |
| Koko vuorokauden stressi | ✔ |
| Rentoutumishengitysajastin | ✔ |
| Hengittely | ✔ |
| UNI | ✔ |
| Nesteytys | Kyllä (Garmin Connect™ -sovelluksessa) |
| Naisen terveys | Kyllä (Garmin Connect™ -sovelluksessa) |
| Health Snapshot | ✔ |
Anturit | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| Garmin Elevate™ -rannesykemittari | ✔ |
| Pulssioksimetrin akklimatisaatio | ✔ |
| Barometrinen korkeusmittari | ✔ |
| Kompassi | ✔ |
| Kiihtyvyysmittari | ✔ |
| Lämpömittari | ✔ |
Suoritusprofiilit | |
|---|---|
| Käytettävissä olevat kuntosalin suoritusprofiilit | Voima, HIIT, Kardio- Ja Crosstrainer-Harjoittelu, Portaiden Nousu, Kerrosten Kiipeäminen, Sisäsoutu |
| Multisport | Triathlon |
| HYVINVOINTI | Kävellä, Pilates, Jooga |
| SISÄJUOKSU | Juoksumattojuoksu, Sisäratajuoksu |
| Ulkona juokseminen | Juoksu, Ulkoratajuoksu, Polkujuoksu |
| Käytettävissä olevat ulkoilu- ja vapaa-aikaprofiilit | Hiking, Sisäkiipeily, Kalliokiipeily, Kiipeily, Metsästys, Ratsastus, jousiammunta |
| Käytettävissä olevat pyöräilyprofiilit | Pyöräily, Tiepyöräily, Maastopyöräily, Soratieajo, Työmatkapyöräily, Matkapyöräily, Sähköpyöräily, Sähköpyöräily maastossa, Sisäpyöräily |
| Käytettävissä olevat uintiprofiilit | Allasuinti, Avovesiuinti |
| Vesillä | Suppailu, Soutu, Kajakkimelonta, Surffaus, Leijalautailu, Purjelautailu, Kalastus, Veneily, Purjehdus, kilpapurjehdus, Vesihiihto, Wakeboarding, Wakesurfing, Vetorengaskellunta, Purjehdusmatka, Koskenlasku, Snorkkelisukellus |
| Moottoriurheilu | Moottoripyöräily, Overlanding, Motorcrossing, mönkijäajelu, Moottorikelkkailu |
| MAILAPELIT | Tennis, Pickleball, Sulkapallo, squash, pöytätennis, Padel |
| LUMI JA TALVI | Hiihto, Lumilautailu, Off piste -lumilautailu, Perinteinen hiihto, Vapaalasku, Luistelu, Lumikenkäily |
| Lajiprofiilit | Koripallo, Lentopallo, Maahockey, Jääkiekko, Jalkapallo, Amerikkalainen jalkapallo, Haavipallo, Rugby, Ultimate frisbee, Kriketti, Softball, Pesäpallo |
| KEHÄSSÄ | Nyrkkeily, Kamppailulajit |
| MUUT SUORITUSPROFIILIT | Jumpmaster, Taktinen |
Pakkauksessa:
- Instinct® Crossover - Standard Edition
- Lataus-/datakaapeli
- Oppaat