GARMIN
Garmin Instinct Crossover - Standard Edition, Juoda
Garmin Instinct Crossover - Standard Edition, Juoda
SUKURTAS PRIIMTI IŠŠŪKUS IR JUOS ĮVEIKTI
Esate užsiėmęs žmogus. Jums reikia ilgai veikiančio laikrodžio. Jei baterija veiktų iki 28 dienų išmaniojo laikrodžio režimu, iki 20 valandų GPS režimu, iki 71 dienos energijos taupymo režimu, ar tai jus įtikintų?
SUKURTAS TIKSLIAI MATUOTI LAIKĄ
Liuminescencinės („Super-Luminova® Pigment“) analoginės laikrodžio rodyklės yra ryškios, lengvai matomos ir neįtikėtinai patikimos. Integruota technologija „RevoDrive“ užtikrina tikslų analoginį laiko matavimą, todėl abejonių, kad atvyksite laiku, nebeliks.
SUKURTAS NEATSILIKTI
Ryškus. Tvirtas. Dviejų sluoksnių apvadas. Keli mėgstami žodžiai. Ypač tada, kai yra didelės skiriamosios gebos skaitmeninis ekranas su išmaniuoju funkcionalumu. Beje, laikrodžio atsparumo vandeniui klasė siekia 10 ATM, jis atsparus temperatūrai ir smūgiams. Galite nestabdyti savęs.
TECHNOLOGIJA „REVODRIVE™“
Technologija „RevoDrive™“ suteikia tikslų analoginį laiko matavimą net pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis.
Išmanieji pranešimai
Gaukite el. laiškus, tekstines žinutes ir įspėjimus tiesiai į laikrodį, susieję jį su išmaniuoju „Android“ arba „Apple“ telefonu. Jei turite „Android“ telefoną, galėsite atsakyti ir į pranešimus.
SINCHRONIZUOKITE SU PROGRAMA „GARMIN CONNECT™“
Peržiūrėkite sveikatos ir fizinės parengties informaciją vienoje vietoje. Šios programėlės „Garmin Connect“, įdiegtos suderinamame išmaniajame telefone, naudotojai yra klestinti internetinė bendruomenė, kurioje aktyvūs žmonės gali palaikyti ryšį, rungtyniauti ir dalytis.
Kas patiks jums | |
|---|---|
| Miego balas ir įžvalgos | ✔ |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė (išmaniojo laikrodžio režimu) | Iki 28 dienų |
| Pulso oksimetrija, kraujo prisotinimas deguonimi | ✔ |
| Garmin Pay™ | ✔ |
| Pasiruošimas treniruotėms | ✔ |
| Treniravimosi būklė | ✔ |
| Laikrodžio ekrano tipas | Vienspalvis, matomas saulės šviesoje, pusiau skaidrus, pikselinės atminties (MIP) |
| Atsparumo vandeniui klasė | 10 ATM |
Bendra | |
|---|---|
| Dirželio medžiaga | Silikonas |
| Lęšio medžiaga | Chemiškai sutvirtintas stiklas |
| Griovelio medžiaga | pluoštu sutvirtintas polimeras / nerūdijantysis plienas |
| Bylos medžiaga | Pluoštu sustiprintas polimeras |
| Suderinama su „QuickFit™“ laikrodžio dirželiu | Taip (22 mm) |
| Fizinis dydis | 45.0 x 45.0 x 16.2 mm Tinka riešams, kurių apimtis – 135–230 mm |
| Svoris | 65 g |
| Rodymo dydis | pasirinktinis, su centrine anga: 0,9″ x 0,9″ (23 x 23 mm) |
| Ekrano skiriamoji geba | 176 x 176 pikseliai |
| Baterijos veikimo laikas | Išmaniojo laikrodžio režimu: iki 28 d. Laikrodžio baterijos taupymo režimu: iki 71 d. GPS: iki 25 valandų Maks. baterijos veikimo trukmė GPS režimu: iki 111 val. Ekspedicijos su GPS užsiėmimo režimu: iki 40 d. |
| Įkrovimo būdas | „Garmin“ firminis prisegamasis kroviklis |
| Atmintis / istorija | 64 MB |
Sveikatos ir sveikatingumo stebėjimas | |
|---|---|
| Širdies dažnis ant riešo (nuolatinis, kiekvieną sekundę) | ✔ |
| Širdies dažnis ilsintis | ✔ |
| Įspėjimai dėl nenormalaus širdies dažnio | Taip (aukštas ir žemas) |
| Įkvėpimo ir iškvėpimo dažnis | ✔ |
| Fizinio pasirengimo amžius | ✔ |
| „Body Battery™“ energijos monitorius | ✔ |
| Visos dienos stresas | ✔ |
| Atpalaiduojamojo kvėpavimo laikmatis | ✔ |
| Kvėpavimo praktika | ✔ |
| Miegas | ✔ |
| Hidratacija | Taip („Garmin Connect™“) |
| Moterų sveikata | Taip („Garmin Connect™“) |
| Sveikatos duomenų santrauka | ✔ |
Jutikliai | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| „Garmin Elevate™“ ant riešo tvirtinamas širdies ritmo monitorius | ✔ |
| Pulso oks., kraujo saturacijos deguonimi stebėjimo priemonė | ✔ |
| Barometrinis aukštimatis | ✔ |
| Kompasas | ✔ |
| Akselerometras | ✔ |
| Termometras | ✔ |
Užsiėmimų profiliai | |
|---|---|
| Galimi veiklų sporto salėje profiliai | Jėga, Didelio intensyvumo intervalų treniruotės, Kardio ir Elipsinės Treniruotės, Lipimas Laiptais, Lipimas Aukštais, Irklavimas patalpoje, |
| ĮVAIRIOS SPORTO ŠAKOS | Triatlonas |
| SVEIKATINGUMAS | Vaikščiojimas, Pilatesas, Joga |
| TRENIRUOTĖS UŽDAROSE | Bėgimas ant bėgtakio, Bėgimas dengtu treku |
| BĖGIMAS LAUKE | Bėgimas, Bėgimas lauko treku, Bėgimas bekele |
| Galimi lauko pramogų profiliai | Žygiai pėsčiomis, Laipiojimas patalpose, Boulderingas, Laipiojimas uolomis, Medžioklė, Jodinėjimas žirgais, Šaudymas iš lanko |
| Galimi važiavimo dviračiu profiliai | Važiavimas dviračiu, Dviračių sportas plentu, Kalnų dviračių sportas, Dviračių sportas žvyru, Važiavimas dviračiu į darbą, Kelionės dviračiu, Važiavimas elektriniu dviračiu, Elektrinių kalnų dviračių sportas, Dviračių Treniruokliai |
| Galimi plaukimo profiliai | Plaukimas baseine, Plaukimas atvirame vandenyje |
| ANT VANDENS | Irklavimas stovint, Irklavimas, Baidarių sportas, Banglenčių sportas, Aitvaravimas, Burlenčių sportas, Žvejyba, Plaukimas valtimi, Buriavimas, Buriavimo lenktynės, Vandens slidžių sportas, Vandenlenčių sportas, Banglenčių sportas, Pripučiamųjų platformų vilkimo sportas, Buriavimo ekspedicija, Raftingas, Snorkelinimas |
| AUTOMOBILIŲ IR MOTOCIKLŲ SPORTAS | Važiavimas motociklais, Overlandingas, Motorcrossing, Važiavimas keturračiu, Sniego motociklai |
| RAKEČIŲ SPORTAS | Tenisas, Piklbolas, Badmintonas, Skvošas, Stalo tenisas, Padelio tenisas |
| SNIEGAS IR ŽIEMA | Slidinėjimas, Snieglenčių sportas, Snieglenčių sportas ne paruoštomis trasomis, Lygumų slidinėjimas klasikiniu stiliumi, Slidinėjimas ne paruoštomis trasomis, Čiuožimas ant ledo, Žygiai sniegbačiais |
| Sporto profiliai | Krepšinis, Tinklinis, Žolės riedulys, Ledo ritulys, Angliškas futbolas, Amerikietiškas futbolas, Lakrosas, Regbis, Lėkščiasvydis, Kriketas, Softbolas, Beisbolas |
| RINGE | Boksas, Mišrieji kovos menai |
| KITI UŽSIĖMIMŲ PROFILIAI | Šuoliai su parašiutu, Taktiniai užsiėmimai |
PAKUOTĖS TURINYS:
- Instinct® Crossover - Standard Edition
- Įkrovimo / duomenų kabelis
- Dokumentacija