GARMIN
Garmin Instinct 3 - 50 mm, AMOLED, Musta ja musta/sähkönsininen hihna
Garmin Instinct 3 - 50 mm, AMOLED, Musta ja musta/sähkönsininen hihna
FOLLOW YOURS
Kestävä Instinct 3 -GPS-älykello on suunniteltu käytettäväksi kaikissa olosuhteissa. Seuraa omaasi, mihin seikkailu sinut viekin.
- KIRKAS 1,3-TUUMAINEN AMOLED-NÄYTTÖ
- ÄLYKELLOTILASSA AKUNKESTO ON JOPA 24 PÄIVÄÄ
- YKSITYISKOHTAISET TERVEYS- JA HYVINVOINTIOMINAISUUDET
- ÄLYKKÄÄT ILMOITUKSET
- SISÄINEN TASKULAMPPU
- VANKKA RAKENNE
Amoled-näyttö
Ilmaise itseäsi näyttävästi eloisalla 1,3-tuumaisella AMOLED-näytöllä ja 50 mm:n rungolla.
VANKKA RAKENNE
Ota seikkailuihin mukaan kestävä kello, jossa on metallivahvisteinen kehys ja laadukas kellonlasi.
SISÄINEN TASKULAMPPU
Varmista näkyvyytesi kiinteällä taskulampulla, jonka tehoa voi säätää ja jossa on käytettävissä vaihtoehtoinen punainen valo.
Terveydentilan ja hyvinvoinnin seuranta vuorokauden ympäri
Voit ilmaista itseäsi varmasti, kun käytettävissäsi on terveyden seurantatietoja, kuten syketiedot, edistynyt unen tarkkailu ja pulssioksimetri.
ÄLYKKÄÄT ILMOITUKSET
Saat sähköposti- ja tekstiviestit sekä hälytykset suoraan kelloon, kun se on pariliitetty yhteensopivaan Apple®- tai Android™-älypuhelimeen.
AKUNKESTO
Voit jättää laturin kotiin, kun akunkesto on jopa 24 päivää älykellotilassa.
Tähän ihastut | |
|---|---|
| Unipisteet ja -tiedot | ✔ |
| Akunkesto (älykellotila) | Enintään 24 päivää (9 päivää aina käytössä) |
| Pulssioksimetri, happisaturaatio | ✔ |
| LED-taskulamppu | ✔ |
| Garmin Pay™ | ✔ |
| MULTI-BAND GPS | ✔ |
| harjoitteluvalmius | ✔ |
| Harjoittelun tila | ✔ |
| Kellon näytön tyyppi | AMOLED (aina käytössä) |
| Vesitiiviysluokitus | 10 ATM |
Yleiset | |
|---|---|
| Hihnan materiaali | Silikoni |
| Linssin materiaali | Kemiallisesti vahvistettu lasi |
| Kehyksen materiaali | Kuituvahvisteinen polymeeri / alumiini |
| Kotelon materiaali | Kuituvahvisteinen polymeeri |
| Yhteensopiva QuickFit™-kellonhihnojen kanssa | Kyllä (26 mm) |
| Kotelon koko, L x P x K | 50 x 50 x 14,4 mm Sopii ranteisiin, joiden ympärysmitta on 141-213 mm |
| Paino | 59 g |
| Näytön koko, LxK | 33 mm (1,3″) halkaisija |
| Näytön tarkkuus, LxK | 416 x 416 kuvapistettä |
| Värinäyttö | ✔ |
| Suuri fontti -asetus | ✔ |
| Pariston tyyppi | Litiumioni |
| Akunkesto | Älykello: enintään 24 päivää (9 päivää aina käytössä) Kellon akunsäästötila: enintään 30 päivää Vain GPS: enintään 40 tuntia Kaikki satelliittijärjestelmät: enintään 32 tuntia Kaikki satelliittijärjestelmät + monikaista: enintään 30 tuntia* Enimmäisakunkesto GPS-tilassa: enintään 86 tuntia GPS-virransäästötila: enintään 20 päivää *Oletuksena tyypillinen käyttö SatIQ-tekniikalla |
| Lataustapa | Garmin pistokelaturi |
| Muisti/historia | 4 GB |
Terveyden ja hyvinvoinnin seuranta | |
|---|---|
| Rannesykemittaus (jatkuva, joka sekunti) | ✔ |
| Leposyke | ✔ |
| Poikkeavan sykkeen hälytykset | Kyllä (korkea ja matala) |
| Hengitystahti | ✔ |
| Kuntoikä | ✔ |
| BODY BATTERY™ -ENERGIANSEURANTA | ✔ |
| Koko vuorokauden stressi | ✔ |
| Rentoutumismuistutukset | ✔ |
| Rentoutumishengitysajastin | ✔ |
| Hengittely | ✔ |
| UNI | Kyllä (edistynyt) |
| Univalmentaja | ✔ |
| Hengittelyn vaihtelut | ✔ |
| Torkkujen tunnistus | ✔ |
| Nesteytys | Kyllä (Garmin Connect™ ja valinnainen Connect IQ™) |
| Naisen terveys | Kyllä (Garmin Connect™ ja valinnainen Connect IQ™) |
| Health Snapshot | ✔ |
| Terveydentila | ✔ |
Anturit | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| QZSS | ✔ |
| BeiDou | ✔ |
| SatIQ™ -tekniikka | ✔ |
| Garmin Elevate™ -rannesykemittari | ✔ |
| Pulssioksimetrin akklimatisaatio | ✔ |
| Barometrinen korkeusmittari | ✔ |
| Kompassi | ✔ |
| Gyroskooppi | ✔ |
| Kiihtyvyysmittari | ✔ |
| Lämpömittari | ✔ |
Suoritusprofiilit | |
|---|---|
| Käytettävissä olevat kuntosalin suoritusprofiilit | Voima, HIIT, Kardio, Crosstrainer-Harjoittelu, Portaiden Nousu, Kerrosten Kiipeäminen, Sisäsoutu, Naruhyppy |
| Multisport | Triathlon, Uintijuoksu |
| HYVINVOINTI | Kävellä, Sisäkävely, Pilates, Jooga |
| SISÄJUOKSU | Juoksumattojuoksu, Sisäratajuoksu, Virtuaalijuoksu |
| Ulkona juokseminen | Juoksu, Ulkoratajuoksu, Polkujuoksu, estekisa |
| Käytettävissä olevat ulkoilu- ja vapaa-aikaprofiilit | Hiking, Sisäkiipeily, Kalliokiipeily, Kiipeily, Metsästys, Ratsastus, Golf, Frisbeegolf, jousiammunta |
| Käytettävissä olevat pyöräilyprofiilit | Pyöräily, Tiepyöräily, Maastopyöräily, Soratieajo, Työmatkapyöräily, Matkapyöräily, Sähköpyöräily, Sähköpyöräily maastossa, Sisäpyöräily, Cyclocross, BMX |
| Käytettävissä olevat uintiprofiilit | Allasuinti, Avovesiuinti |
| Vesillä | Suppailu, Soutu, Kajakkimelonta, Surffaus, Leijalautailu, Purjelautailu, Kalastus, Veneily, Vesihiihto, Snorkkelisukellus, Wakeboarding, Wakesurfing, Vetorengaskellunta, Koskenlasku |
| Moottoriurheilu | Moottoripyöräily, Overlanding, Motorcrossing, mönkijäajelu, Moottorikelkkailu |
| MAILAPELIT | Tennis, Pickleball, Sulkapallo, squash, pöytätennis, Padel, Platform Tennis, Racquetball |
| LUMI JA TALVI | Hiihto, Lumilautailu, Off piste -lumilautailu, Perinteinen hiihto, Luisteluhiihto, Vapaalasku, Luistelu, Lumikenkäily |
| Lajiprofiilit | Koripallo, Lentopallo, Maahockey, Jääkiekko, Jalkapallo, Amerikkalainen jalkapallo, Haavipallo, Rugby, Ultimate frisbee, Kriketti, Softball, Pesäpallo |
| KEHÄSSÄ | Nyrkkeily, Kamppailulajit |
| MUUT SUORITUSPROFIILIT | Taktinen, Rullaluistelu |
Pakkauksessa:
- Instinct 3 – 50 mm, AMOLED -älykello, jossa silikonihihna
- Lataus-/datakaapeli
- Oppaat