GARMIN
Garmin Forerunner 165 Music, Utuharmaa/vaaleanharmaa
Garmin Forerunner 165 Music, Utuharmaa/vaaleanharmaa
HARJOITTELE LOISTAVASTI
Harrastuksesi ei ole enää pelkkää juoksua. Olet ohittanut sen vaiheen. Siksi tarvitset nimenomaisesti juoksua varten kehitetyn Forerunner® 165 -GPS-älykellon, jonka avulla saavutat tavoitteesi henkilökohtaisten mukautettavien harjoitusohjelmien ja menoasi valaisevan kirkkaan näytön ansiosta.
- 1,2″:N VÄRIKÄS AMOLED-NÄYTTÖ
- ÄLYKELLOTILASSA AKUNKESTO ON JOPA 11 PÄIVÄÄ
- HARJOITTELU- JA PALAUTUMISTIEDOT
- YLI 25 GPS- JA SISÄLAJISOVELLUSTA
- KOSKETUSNÄYTTÖ JA PAINIKKEET
- MUSIIKKIA RANTEESSASI
TAHTI, MATKA, SYKE
Tämä helppokäyttöinen GPS-juoksuälykello sisältää keskeiset ominaisuudet, joilla voit viedä juoksusi uudelle tasolle, kuten GPS-ominaisuuden, tahdin ja matkan mittauksen sekä sykettä.
päivittäiset harjoitus-ehdotukset
Saat itsellesi räätälöityjä harjoituksia. Ne mukautuvat jokaisen juoksukerran jälkeen suorituskykyysi ja palautumiseesi sekä tuleviin kisoihin Garmin Connect™ -älypuhelinsovelluksen kalenterissasi.
GARMIN COACH
Saat maksuttomat mukautettavat 5 000 ja 10 000 sekä puolimaratonin harjoitusohjelmat ammattilaisvalmentajilta, jotta pystyt vastaamaan uusiin haasteisiin.
SYKEVÄLIVAIHTELUN TILA
Saat paremman yleiskuvan terveydentilastasi, harjoittelustasi ja palautumisestasi seuraamalla sykevälivaihtelua nukkuessasi Firstbeat Analytics™ -tiimimme kehittämän tekniikan avulla.
AAMURAPORTTI
Saat heti aamulla yleiskatsauksen unestasi1 ja harjoittelunäkymistä ja lisäksi tiedot sykevälivaihtelun tilasta ja säästä. Voit myös mukauttaa raportissa näkyviä tietoja.
HARJOITUSVAIKUTUS
Seuraamalla harjoitusvaikutusta näet, miten harjoituksesi vaikuttavat kuntoosi, ja tiedostat ensisijaisen harjoitusjuoksuista ja harjoituksista saamasi edun.
Tähän ihastut | |
|---|---|
| Unipisteet ja -tiedot | ✔ |
| Akunkesto (älykellotila) | Enintään 11 päivää |
| Pulssioksimetri, happisaturaatio | Kyllä (pistetarkastus, unen aikana, koko päivän) |
| Garmin Pay™ | ✔ |
| Musiikin tallennus | ✔ |
| Kellon näytön tyyppi | AMOLED (valinnainen jatkuva käyttötila) |
| Kosketusnäyttö | ✔ |
| Vesitiiviysluokitus | Uima- 5 ATM |
Yleiset | |
|---|---|
| Hihnan materiaali | Silikoni |
| Linssin materiaali | Kemiallisesti vahvistettu lasi |
| Kehyksen materiaali | Kuituvahvisteinen polymeeri |
| Pikakiinnitteiset hihnat | Kyllä (20 mm, alan standardi) |
| Kotelon koko, L x P x K | 43 x 43 x 11,6 mm Sopii ranteisiin, joiden ympärysmitta on 126–203 mm |
| Paino | 39 g |
| Näytön koko, LxK | Halkaisija 30,4 mm (1,2") |
| Näytön tarkkuus, LxK | 390x390 kuvapistettä |
| Värinäyttö | ✔ |
| Suuri fontti -asetus | ✔ |
| Pariston tyyppi | Litiumioni |
| Akunkesto | Älykellotila: enintään 11 päivää Älykellon akunsäästötila: enintään 20 päivää Vain GPS -GNSS-tila: enintään 19 tuntia Kaikkien järjestelmien GNSS-tila: enintään 17 tuntia Vain GPS -GNSS-tila ja musiikki: enintään 7 tuntia Kaikkien järjestelmien GNSS-tila ja musiikki: enintään 6,5 tuntia Katso tiedot |
| Lataustapa | Garmin pistokelaturi |
| Muisti/historia | 4 GB |
Terveyden ja hyvinvoinnin seuranta | |
|---|---|
| Rannesykemittaus (jatkuva, joka sekunti) | ✔ |
| Leposyke | ✔ |
| Poikkeavan sykkeen hälytykset | Kyllä (korkea ja matala) |
| Hengitystahti | ✔ |
| Kuntoikä | ✔ |
| BODY BATTERY™ -ENERGIANSEURANTA | ✔ |
| Koko vuorokauden stressi | ✔ |
| Rentoutumismuistutukset | ✔ |
| Rentoutumishengitysajastin | ✔ |
| Meditointi | ✔ |
| Hengittely | ✔ |
| UNI | Kyllä (edistynyt) |
| Hengittelyn vaihtelut | ✔ |
| Torkkujen tunnistus | ✔ |
| Nesteytys | Kyllä (Garmin Connect™ ja valinnainen Connect IQ™) |
| Naisen terveys | Kyllä (Garmin Connect™ ja valinnainen Connect IQ™) |
| Health Snapshot | ✔ |
Anturit | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| Garmin Elevate™ -rannesykemittari | ✔ |
| Pulssioksimetrin akklimatisaatio | ✔ |
| Barometrinen korkeusmittari | ✔ |
| Kompassi | ✔ |
| Kiihtyvyysmittari | ✔ |
| Lämpömittari | ✔ |
| Ympäristön valoisuusanturi | ✔ |
Suoritusprofiilit | |
|---|---|
| Käytettävissä olevat kuntosalin suoritusprofiilit | Voima, HIIT, Kardio, Crosstrainer-Harjoittelu, Portaiden Nousu, Kerrosten Kiipeäminen |
| HYVINVOINTI | Kävellä, Pilates, Jooga, Sisäkävely |
| SISÄJUOKSU | Juoksumattojuoksu, Sisäratajuoksu, Virtuaalijuoksu |
| Ulkona juokseminen | Juoksu, Ulkoratajuoksu, Polkujuoksu, Ultrajuoksu |
| Käytettävissä olevat ulkoilu- ja vapaa-aikaprofiilit | Hiking |
| Käytettävissä olevat pyöräilyprofiilit | Pyöräily, Sisäpyöräily |
| Käytettävissä olevat uintiprofiilit | Allasuinti, Avovesiuinti |
| MAILAPELIT | Tennis, Pickleball, Padel |
Pakkauksessa:
- Juoksukello Forerunner® 165 Music
- USB-C-latauskaapeli/datakaapeli
- Oppaat