GARMIN
Garmin Instinct 2S, Camo Edition, rūko kamufliažinės spalvos
Garmin Instinct 2S, Camo Edition, rūko kamufliažinės spalvos
KAD IR KĄ DARYTUMĖTE, BŪKITE PADĖTIES ŠEIMININKAI
Šis išmanusis GPS laikrodis yra pakankamai tvirtas, kad neatsiliktų nuo jūsų, ir pakankamai unikalus, kad atitiktų jūsų stilių. Dabar jis yra dviejų dydžių, tad tiks bet kokiam riešui.
- Šis laikrodis yra tvirtas, todėl nesukuria jums jokių ribų.
- Neribokite savo nuotykių. Tegul jie trunka ilgiau su iki 21 d. veikiančia baterija, kai pasirenkate išmaniojo laikrodžio režimą.
- Treniruokitės, kaip jums patinka, su integruotomis sporto programomis ant jūsų riešo.
- Išmanieji pranešimai pasirūpina, kad nepraleistumėte svarbios informacijos.
- Išbandykite savo galimybių ribas, tačiau nenuklyskite nuo kelio, galėdami pasiekti daugiau palydovų.
- Supraskite savo kūną geriau stebėdami sveikatą ištisą parą.
SUKURTAS TAIP, KAD BŪTŲ PATVARUS
Šis tvirtas laikrodis yra atsparus vandeniui (iki 100 metrų gylyje) ir temperatūrai bei smūgiams. Be to, su pluoštu sutvirtinto polimero korpusu, chemiškai sustiprintu ir įbrėžimams atspariu „Corning® Gorilla®“ stikleliu, šis įrenginys sukurtas atlaikyti ilgai.
SUKURTA PAGAL JUS
Ryškiomis spalvomis ir didelio kontrasto ekranais pasižymintys įvairių dydžių laikrodžiai leidžia parodyti pasauliui, kad viską darote savaip.
KELIŲ PALYDOVŲ TINKLŲ PALAIKYMAS
Išvykę į žygį, važinėdami dviračiais kalnuose, bėgiodami bekele arba slidinėdami turėsite prieigą prie įvairių globalios palydovinės navigacijos sistemų (GPS, GLONASS ir „Galileo“) ir galėsite rasti kelią didesnių iššūkių keliančioje aplinkoje, nei naudodami tik GPS.
ĮVAIRŪS JUTIKLIAI
Kitą savo trasą įveikite su vadinamaisiais ABK jutikliais: aukštimačiu, oro sąlygas stebinčiu barometru ir 3 ašių elektroniniu kompasu.
„TRACBACK®“ MARŠRUTO PARINKIMAS
Naudodokitės šia funkcija keliaudami atgal. Taip atsikratysite bet kokių spėlionių ir tuo pačiu maršrutu sėkmingai grįšite į pradinį tašką.
Kas patiks jums | |
|---|---|
| Miego balas ir įžvalgos | ✔ |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė (išmaniojo laikrodžio režimu) | Iki 21 dienų |
| Pulso oksimetrija, kraujo prisotinimas deguonimi | ✔ |
| Pasiruošimas treniruotėms | ✔ |
| Treniravimosi būklė | ✔ |
| Laikrodžio ekrano tipas | Vienspalvis, matomas saulės šviesoje, pusiau skaidrus, pikselinės atminties (MIP) |
| Atsparumo vandeniui klasė | 10 ATM |
Bendra | |
|---|---|
| Dirželio medžiaga | Silikonas |
| Lęšio medžiaga | Cheminiu būdu sutvirtintas stiklas |
| Griovelio medžiaga | Pluoštu sutvirtintas polimeras |
| Bylos medžiaga | Pluoštu sutvirtintas polimeras |
| Suderinama su „QuickFit™“ laikrodžio dirželiu | Taip (20 mm) |
| Fizinis dydis | 40 x 40 x 13,3 mm Tinka riešams, kurių apimtis 112–180 mm |
| Svoris | 42 g |
| Rodymo dydis | Įprasto dviejų langų dizaino; 0,79″ x 0,79″ (20 x 20 mm) |
| Ekrano skiriamoji geba | 156 x 156 pikseliai (aktyvioji sritis) |
| Baterijos tipas | Ličio jonų |
| Baterijos veikimo laikas | Išmanusis laikrodis: iki 21 d. laikrodžio baterijos taupymo režimas: iki 50 dienų GPS: iki 22 val. maks. baterijos GPS režimas: iki 54 valandų Ekspedicijos su GPS veikla: iki 25 d. |
| Įkrovimo būdas | „Garmin“ firminis prisegamasis kroviklis |
| Atmintis / istorija | 32 MB |
Sveikatos ir sveikatingumo stebėjimas | |
|---|---|
| Širdies dažnis ant riešo (nuolatinis, kiekvieną sekundę) | ✔ |
| Širdies dažnis ilsintis | ✔ |
| Įspėjimai dėl nenormalaus širdies dažnio | Taip (aukštas ir žemas) |
| Įkvėpimo ir iškvėpimo dažnis | ✔ |
| Fizinio pasirengimo amžius | ✔ |
| „Body Battery™“ energijos monitorius | ✔ |
| Visos dienos stresas | ✔ |
| Atpalaiduojamojo kvėpavimo laikmatis | ✔ |
| Kvėpavimo praktika | ✔ |
| Miegas | ✔ |
| Hidratacija | Taip („Garmin Connect™“) |
| Moterų sveikata | Taip („Garmin Connect™“) |
| Sveikatos duomenų santrauka | ✔ |
Jutikliai | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| „Garmin Elevate™“ ant riešo tvirtinamas širdies ritmo monitorius | ✔ |
| Pulso oks., kraujo saturacijos deguonimi stebėjimo priemonė | ✔ |
| Barometrinis aukštimatis | ✔ |
| Kompasas | ✔ |
| Akselerometras | ✔ |
| Termometras | ✔ |
Užsiėmimų profiliai | |
|---|---|
| Galimi veiklų sporto salėje profiliai | Jėga, Didelio intensyvumo intervalų treniruotės, Kardio ir Elipsinės Treniruotės, Lipimas Laiptais, Lipimas Aukštais, Irklavimas patalpoje, |
| ĮVAIRIOS SPORTO ŠAKOS | Triatlonas |
| SVEIKATINGUMAS | Vaikščiojimas, Pilatesas, Joga |
| TRENIRUOTĖS UŽDAROSE | Bėgimas ant bėgtakio, Bėgimas dengtu treku |
| BĖGIMAS LAUKE | Bėgimas, Bėgimas lauko treku, Bėgimas bekele |
| Galimi lauko pramogų profiliai | Žygiai pėsčiomis, Laipiojimas patalpose, Boulderingas, Laipiojimas uolomis, Medžioklė, Jodinėjimas žirgais |
| Galimi važiavimo dviračiu profiliai | Važiavimas dviračiu, Dviračių sportas plentu, Kalnų dviračių sportas, Dviračių sportas žvyru, Važiavimas dviračiu į darbą, Kelionės dviračiu, Važiavimas elektriniu dviračiu, Elektrinių kalnų dviračių sportas, Dviračių Treniruokliai, Dviračių krosas |
| Galimi plaukimo profiliai | Plaukimas baseine, Plaukimas atvirame vandenyje |
| ANT VANDENS | Irklavimas stovint, Irklavimas, Baidarių sportas, Banglenčių sportas, Aitvaravimas, Burlenčių sportas, Žvejyba |
| RAKEČIŲ SPORTAS | Tenisas |
| SNIEGAS IR ŽIEMA | Slidinėjimas, Snieglenčių sportas, Snieglenčių sportas ne paruoštomis trasomis, Lygumų slidinėjimas klasikiniu stiliumi, Slidinėjimas ne paruoštomis trasomis, Žygiai sniegbačiais |
| KITI UŽSIĖMIMŲ PROFILIAI | Taktiniai užsiėmimai, Kliūčių ruožas |
PAKUOTĖS TURINYS:
- „Instinct® 2S Camo Edition“
- Įkrovimo / duomenų kabelis
- Dokumentacija