Garmin Instinct 2S, Camo sērija, Mist Camo
LAI KO JŪS DARĪTU, DARIET TO AR PĀRLIECĪBU
Šis nepārspējamais GPS viedpulkstenis ir pietiekami izturīgs, lai neatpaliktu no jums, un pietiekami unikāls, lai atbilstu jūsu stilam. Tagad tam ir pieejami divi izmēri, kas derēs jebkurai plaukstas locītavai.
- Šis tālrunis ir izturīgs, kas nozīmē, ka varat darboties uz pilnu jaudu.
- Neierobežojiet savu pieredzi. Turpiniet piedzīvojumus ar līdz pat 21 dienu akumulatora darbības laiku viedpulksteņa režīmā.
- Trenējieties savā režīmā ar iebūvētajām sporta lietotnēm uz jūsu plaukstas locītavas.
- Viedie paziņojumi neļaus palaist garām svarīgāko.
- Sasniedziet jaunus apvāršņus un turpiniet sekošanu ar piekļuvi vairāk satelītiem.
- Izprotiet savu ķermeni labāk, nepārtraukti uzraugot veselību.
VEIDOTS ILGTSPĒJAI
Šis izturīgais pulkstenis ir izmantojams ūdenī līdz 100 metriem, un tas izturīgs pret temperatūras izmaiņām un triecieniem. Turklāt ar šķiedrām stiprinātais polimēru ietvars un ķīmiski stiprinātais, pret skrāpējumiem noturīgais Corning® Gorilla® stikls nodrošina, ka šī ierīce ir radīta izturībai.
VEIDOTS TIEŠI JUMS
Košas krāsas, augsta kontrasta displeji un dažādi izmēri ļauj parādīt pasaulei, ka jūs pieņemat savas izvēles.
VAIRĀKU GNSS ATBALSTS
Neatkarīgi no tā, vai ejat pārgājienā, braucat ar kalnu divriteni, skrienat krosu vai slēpojat, jums būs piekļuve vairākām globālām navigācijas satelītu sistēmām (GPS, GLONASS un Galileo), lai sekotu sarežģītākās vidēs, ne tikai GPS.
ABC SENSORI
Dodieties uz nākamo taku, izmantojot ABC sensorus, tostarp altimetru augstuma pieauguma datiem, barometru, lai sekotu laikapstākļiem, un 3 asu elektronisku kompasu!
TRACBACK® MARŠRUTĒŠANA
Neminiet, pa kuru ceļu doties atpakaļ, bet izmantojiet šo funkciju, lai naviģētu pa to pašu maršrutu atpakaļ uz savu sākuma punktu.
Tas jums patiks | |
|---|---|
| Miega mērījumi un ieskati | ✔ |
| Akumulatora darbības laiks (viedpulksteņa režīms) | Līdz 21 dienām |
| Pulse Ox asins skābekļa piesātinājums | ✔ |
| Gatavība treniņam | ✔ |
| Treniņu statuss | ✔ |
| Pulksteņa displeja veids | Vienkrāsains, saules gaismā salasāms transflektīvais memory-in-pixel (MIP) ekrāns |
| Ūdens vērtējums | 10 ATM |
Vispārīgi | |
|---|---|
| Siksnas materiāls | Silikons |
| Objektīva materiāls | Ķīmiski stiprināts aizsargstikliņš |
| Ekrāna turētāja materiāls | Ar šķiedrām stiegrots polimērkompozīts |
| Korpusa materiāls | Ar šķiedrām stiegrots polimērkompozīts |
| Saderība ar QuickFit™ pulksteņa siksniņu | Jā (20 mm) |
| Fiziskie izmēri | 40x40x13,3 mm Der plaukstas locītavai ar apkārtmēru 112–180 mm |
| Svars | 42 g |
| Displeja izmēri | Pielāgots divu logu dizains; 20x20 mm (0,79″x0,79″) |
| Displeja izšķirtspēja | 156x156 pikseļi (aktīvais laukums) |
| Baterijas veids | Litija jonu |
| Akumulatora darbības laiks | Viedpulkstenis: līdz 21 dienai Akumulatora laika taupīšana pulksteņa režīmā: līdz 50 dienām GPS: līdz 22 stundām Maks. akumulatora darbība, GPS režīmā: līdz 54 stundām Ekspedīcijas režīmā, GPS darbība: līdz 25 dienām |
| Uzlādes veids | Garmin patentēts kontaktdakšas lādētājs |
| Atmiņa/vēsture | 32 MB |
Veselības un labsajūtas uzraudzība | |
|---|---|
| Sirdsdarbības ritms uz plaukstas locītavas (pastāvīga uzraudzība, katru sekundi) | ✔ |
| Sirdsdarbības frekvence miera stāvoklī | ✔ |
| Sirdsdarbības ritma novirzes no normas brīdinājumi | Jā (augsts un zems) |
| Elpošanas ātrums | ✔ |
| Fiziskās formas vecums | ✔ |
| Body Battery™ enerģijas līmeņa uzraudzība | ✔ |
| Visas dienas stress | ✔ |
| Relaksējošas elpošanas taimeris | ✔ |
| Elpošanas tehnika | ✔ |
| Miegs | ✔ |
| Ūdens balanss | Jā (Garmin Connect™) |
| Sieviešu veselība | Jā (Garmin Connect™) |
| Aktuāli dati par veselību | ✔ |
Sensori | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| Garmin Elevate™ plaukstas locītavas sirdsdarbības ritma monitors | ✔ |
| Pulse Ox skābekļa līmeņa asinīs uzraudzība | ✔ |
| Barometrisks altimetrs | ✔ |
| Kompass | ✔ |
| Akselerometrs | ✔ |
| Termometrs | ✔ |
Aktivitāšu profili | |
|---|---|
| Pieejami aktivitāšu sporta zālē profili | Spēks, HIIT, Kardio un Kombinētā Trenažiera Treniņi, Kāpšana pa Kāpnēm, Stāvu Kāpšana, Airēšana telpās |
| MULTISPORTS | Triatlons |
| VESELĪBAI | Staigāšana, Pilates, Joga |
| TRENIŅŠ TELPĀS | Skriešana uz skrejceļa, Skriešana pa celiņu telpās |
| SKRIEŠANA BRĪVĀ DABĀ | Skriešana, Skriešana pa celiņu ārā, Taku skrējiens |
| Pieejami aktīvas atpūtas brīvā dabā profili | Pārgājiens, Klinšu kāpšana telpā, Boulderings, Klinšu kāpšana, Medības, Jāšana |
| Pieejamie riteņbraukšanas profili | Velobraukšana, Šosejas riteņbraukšana, Kalnu riteņbraukšanas., Grants ceļu riteņbraukšana, Ikdienas braucieni ar velosipēdu, Velotūrisms, E-riteņbraukšana, Kalnu e-velosipēdu riteņbraukšana, Riteņbraukšana Telpā, Velokross |
| Pieejamie peldēšanas profili | Peldēšana peldbaseinā, Peldēšana atklātos ūdeņos |
| UZ ŪDENS | Airēšana uz dēļa, Airēšana, Smaiļošana, Sērfošana, Kaitbords, Vindsērfings, Makšķerēšana |
| RAKEŠU SPORTA VEIDI | Tennis (Lietotne tenisam) |
| SNIEGS UN ZIEMA | Slēpošana, Snovbords, Braukšana ar sniega dēli ārpus trasēm, Distanču slēpošana, Slēpošana brīvā dabā, Pastaiga sniega kurpēs |
| CITI AKTIVITĀŠU PROFILI | Taktiskais treniņš, Šķēršļu trase |
KOMPLEKTĀCIJA:
- Instinct® 2S Camo sērija
- Lādēšanas / datu kabelis
- Dokumentācija