GARMIN
Garmin Edge MTB GPS dviračio kompiuteris
Prieinamumas: parduotuvėje (Saku 3, Talinas)
Tootekood: 010-02993-10
Garmin Edge MTB GPS dviračio kompiuteris
Garmin Edge MTB GPS dviračio kompiuteris
KALNŲ DVIRATININKAMS PRITAIKYTAS DVIRAČIŲ KOMPIUTERIS
Tvirtas „Edge MTB“ yra patvarios, kompaktiškos konstrukcijos, parengtas ilgoms dienoms trasose. Naujieji „Enduro“ ir važiavimo nuokalne profiliai su 5 Hz GPS įrašymo funkcija važiuojant nuokalne suteikia galimybę matyti daugiau informacijos apie kelią leidžiantis trasa.
- TVIRTA KONSTRUKCIJA IR ĮBRĖŽIMAMS ATSPARUS „CORNING® GORILLA®“ STIKLAS
- IKI 14 VAL. VEIKIANTI BATERIJA, KAI NAUDOJAMA INTENSYVIAI
- „ENDURO“ IR VAŽIAVIMO NUOKALNE PROFILIAI
- „ENDURO“ ARBA VAŽIAVIMO NUOKALNE PROFILIAI SU 5 HZ GPS ĮRAŠYMO FUNKCIJA LEIDŽIANTIS
- IŠ ANKSTO ĮKELTI „TRAILFORKS“ ŽEMĖLAPIAI IR REŽIMAS „FORKSIGHT“
- AUTOMATINIS ATSKIRŲ ATKARPŲ LAIKO SEKIMAS VAŽIUOJANT
Bendra | |
|---|---|
| Fiziniai matmenys | 50,4 x 77,8 x 19,8 mm |
| Svoris | 58 g |
| Atsparumo vandeniui klasė | IPX7 |
| Ekrano tipas | Pusiau skaidrus TFT |
| Rodymo dydis | 54,10 mm (2,13") įstrižainė |
| Ekrano skiriamoji geba | 240 x 320 pikselių |
| Spalvinis ekranas | ✔ |
| Baterijos tipas | Įkraunamoji ličio jonų |
| Baterijos veikimo laikas | Iki 14 val. (naudojantis intensyviai) Iki 26 val. baterijos tausojimo režimu |
| Akumuliatoriaus taupymo režimas | ✔ |
Žemėlapiai ir atmintis | |
|---|---|
| Galimybė pridėti žemėlapių | ✔ |
| Pagrindinis žemėlapis | ✔ |
| Integruoti „TrailForks“ pėdsakų duomenys | Taip (apima patobulintą „ForkSight“ režimą) |
| Saugyklos ir maitinimo pajėgumas | 32 GB vidinės atminties |
| Kelio taškai / mėgstamiausi / vietos | 200 |
| Maršrutai | 100 trasų |
| Istorija | Iki 200 val. |
Jutikliai | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| Barometrinis aukštimatis | ✔ |
| Giroskopas | ✔ |
| Akselerometras | ✔ |
| Aplinkos šviesos jutiklis | ✔ |
| 5 Hz GPS | ✔ |
| Kelių dažnio juostų GNSS | ✔ |
| Magnetometras | ✔ |
Kasdienės išmaniosios funkcijos | |
|---|---|
| Ryšio galimybės | BLUETOOTH®, ANT+® |
| „Connect IQ™“ (atsisiunčiami laikrodžio ciferblatai, duomenų laukai ir programos) | ✔ |
| „Connect IQ™ Store“ parduotuvė įrenginyje | ✔ |
| Išmanieji Pranešimai | ✔ |
| Atsiliepimas į telefono skambutį arba jo atmetimas tekstine žinute (tik „Android™“) | ✔ |
| Orai | ✔ |
| Nustatymų sinchronizavimas su „Garmin Connect™“ mobiliesiems realiuoju laiku | ✔ |
| Reguliuoja išmaniojo telefono muziką | ✔ |
| VIRB® kameros nuotolinio valdymo pultas | ✔ |
| Išmaniojo treniruoklio valdiklis | ✔ |
| Suderinamumas su išmaniuoju telefonu | iPhone®, Android™ |
| Garmin Share | ✔ |
Saugos ir stebėjimo funkcijos | |
|---|---|
| Pagalbos funkcija | ✔ |
| LiveTrack | ✔ |
| GroupTrack | ✔ |
| Group Ride (Cycling) | ✔ |
| „GroupRide“ varžybos ir apdovanojimai | ✔ |
| Pranešimai kitiems dviratininkams | ✔ |
| Įvykių aptikimas | Taip (įtraukiama bekelė) |
| „GroupRide“ įvykių aptikimas | ✔ |
| Pranešimai apie bendruomenės sukurtus įspėjimus apie pavojų | ✔ |
| Rasti mano „Edge®“ | ✔ |
| Dviračio signalizacija | ✔ |
| Orų įspėjimai | ✔ |
| Suderinamas su „InReach®“ | ✔ |
Treniruočių, planavimo ir analizės funkcijos | |
|---|---|
| Pritaikomas ekranas (-ai) | ✔ |
| Atsisiųsti mokymo planai | ✔ |
| Kasdieniai treniruočių siūlymai | ✔ |
| Pagrindiniai ir papildomi treniruotės tikslai | ✔ |
| „Auto Pause®“ automatinis laikmačio sustabdymas | ✔ |
| Intervalinės treniruotės | ✔ |
| Išplėstinės treniruotės | ✔ |
| „Auto Lap®“ intervalų stebėjimo funkcija | ✔ |
| Vo2 Max | ✔ |
| Treniruotės krūvis – važiavimas dviračiu | ✔ |
| Grąžinimo konsultantas | ✔ |
| Virtualusis partneris | ✔ |
| Lenktyniauti pagal veiklą | ✔ |
| Segmentai | ✔ |
| Automatinis slinkimas | ✔ |
| „Physio TrueUp“ | ✔ |
Lauko pramogų funkcijos | |
|---|---|
| „ClimbPro“ – trasos | ✔ |
| „ClimbPro“ – laisvasis važinėjimas | ✔ |
Važiavimo dviračiu funkcijos | |
|---|---|
| Aikštelės | ✔ |
| Įspėjimai (kai pasieksite tikslus, įskaitant laiką, atstumą, širdies dažnį ar kalorijas, bus suaktyvintas signalas) | ✔ |
| GFS (galios funkcinis slenkstis) | ✔ |
| MTB dinamika | ✔ |
| Įvairūs MTB profiliai („Downhill“, „Enduro“, „eEnduro“) | ✔ |
| Atkarpų taškai | ✔ |
| Suderinamas su „Varia™“ radaru (į galą nukreiptu radaru) | ✔ |
| Suderinama su radaro kamera „Varia“ | ✔ |
| Suderinamas su „Varia™“ žibintais | ✔ |
| Suderinamas su galios matuokliu | ✔ |
| „TopoActive“ žemėlapiai – dviračių | ✔ |
| Populiarūs „Trendline“ maršrutai – važiavimas dviračiu | ✔ |
| Populiarių maršrutų žemėlapis | ✔ |
| Suderinamas su važiavimo dviračiu dinamika | ✔ |
Prijungimas prie ryšio | |
|---|---|
| „Edge®“ nuotolinio valdymo pultas | ✔ |
| „Varia™“ nuotolinio valdymo pultas | ✔ |
| „ANT+™“ elektroninis perjungimas | ✔ |
| „Shimano Di2 Synchro Shift“ integravimas | ✔ |
| SRAM AXS integravimas | ✔ |
| Išplėstinis ekranas (leidžia „Garmin“ laikrodžiui bendrinti duomenų ekranus su „Edge®“ įrenginiu) | ✔ |
PAKUOTĖS TURINYS:
- Dviračių kompiuteris „Edge MTB“
- Kalnų dviračio laikiklis
- Viršutinio vamzdžio laikiklis su dirželiu
- Dirželis
- Įkrovimo / duomenų kabelis
- Dokumentacija