GARMIN
Garmin Edge MTB GPS velodators
Pieejamība: veikalā (Saku 3, Tallina)
Tootekood: 010-02993-10
Garmin Edge MTB GPS velodators
Garmin Edge MTB GPS velodators
VELODATORS, KAS RADĪTS KALNU RITEŅBRAUCĒJIEM
Pateicoties Edge MTB izturīgajai, kompaktajai konstrukcijai, tas ir gatavs garas stundas pavadīt ceļā. Turklāt jaunie braukšanas profili Enduro un Downhill ar 5 Hz GPS ierakstīšanu nobraucienu laikā nozīmē, ka varat detalizētāk redzēt to, kādas takas izvēlaties.
- IZTURĪGA KONSTRUKCIJA AR STIKLU CORNING® GORILLA® GLASS, KAS IR NOTURĪGS PRET SKRĀPĒJUMIEM
- LĪDZ 14 STUNDĀM ILGS AKUMULATORA DARBĪBAS LAIKS SAREŽĢĪTOS APSTĀKĻOS
- BRAUKŠANAS PROFILI ENDURO UN DOWNHILL
- 5 HZ GPS IERAKSTĪŠANA NOBRAUCIENOS, IZMANTOJOT RISKA PROFILU ENDURO VAI DOWNHILL
- IEPRIEKŠ IELĀDĒTAS TRAILFORKS KARTES UN FORKSIGHT REŽĪMS
- AUTOMĀTISKI SEKOJIET LĪDZI STARPLAIKIEM BRAUKŠANAS LAIKĀ
Vispārīgi | |
|---|---|
| Fiziskie izmēri | 50,4 x 77,8 x 19,8 mm |
| Svars | 58 g |
| Ūdens vērtējums | IPX7 |
| Displeja veids | Transflektīvais TFT |
| Displeja izmēri | 54,10 mm (2,13") pa diagonāli |
| Displeja izšķirtspēja | 240 x 320 pikseļi |
| Krāsu displejs | ✔ |
| Akumulatora veids | Atkārtoti lādējams litija jonu |
| Akumulatora darbības laiks | Līdz 14 stundām (intensīvas lietošanas apstākļos) Līdz 26 stundām akumulatora taupīšanas režīmā |
| Akumulatora taupīšanas režīms | ✔ |
Kartes un atmiņa | |
|---|---|
| Spēja pievienot kartes | ✔ |
| Bāzes karte | ✔ |
| Integrēti TrailForks trašu dati | Jā (iekļauts uzlabots ForkSight režīms) |
| Atmiņa un energoietilpība | 32 GB iekšēja atmiņa |
| Ceļa punkti/izlases/atrašanās vietas | 200 |
| Maršruti | 100 kursi |
| Vēsture | Līdz 200 stundām |
Sensori | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| Barometrisks altimetrs | ✔ |
| Žiroskops | ✔ |
| Akselerometrs | ✔ |
| Apkārtējā apgaismojuma sensors | ✔ |
| 5 Hz GPS | ✔ |
| Daudzjoslu GNSS | ✔ |
| Magnetometrs | ✔ |
Ikdienas viedās funkcijas | |
|---|---|
| Savienojamība | BLUETOOTH®, ANT+® |
| Connect IQ™ (lejupielādējamas pulksteņa ciparnīcas, datu lauki un lietotnes) | ✔ |
| Ierīcē Connect IQ™ veikals | ✔ |
| Viedie Ziņojumi | ✔ |
| Īsziņas atbilde/noraidīt tālruņa zvanu ar īsziņu (tikai Android™) | ✔ |
| Laikapstākļi | ✔ |
| Reāllaika iestatījumu sinhronizēšana ar Garmin Connect™ mobilo ierīci | ✔ |
| Pārvalda viedtālruņa mūziku | ✔ |
| VIRB® tālvadāma kamera | ✔ |
| Smart trainer control | ✔ |
| Saderība ar viedtālruni | iPhone®, Android™ |
| Garmin Share | ✔ |
Drošības un izsekošanas funkcijas | |
|---|---|
| Palīdzība | ✔ |
| LiveTrack | ✔ |
| GroupTrack | ✔ |
| Group Ride (Cycling) | ✔ |
| GroupRide sacensības un apbalvojumi | ✔ |
| Velobraucēju savstarpēja ziņojumapmaiņa | ✔ |
| Negadījuma noteikšana | Jā (iekļauti bezceļi) |
| GroupRide negadījumu noteikšana | ✔ |
| Kopienas veidoti brīdinājumi par bīstamību | ✔ |
| Atrast manu Edge® | ✔ |
| Velosipēda brīdinājums | ✔ |
| Brīdinājumi par laikapstākļiem | ✔ |
| InReach® saderība | ✔ |
Treniņu, plānošanas un analīzes funkcijas | |
|---|---|
| Pielāgojams(-i) ekrāns(-i) | ✔ |
| Lejupielādējami treniņu plāni | ✔ |
| Ikdienas treniņu ieteikumi | ✔ |
| Primārie un sekundārie treniņu mērķi | ✔ |
| Auto Pause® automātiskā taimera apturēšana | ✔ |
| Treniņi ar intervāliem | ✔ |
| Pilnveidotas vingrojumu sērijas | ✔ |
| Auto Lap® intervāla izsekošanas funkcija | ✔ |
| Vo2 Max | ✔ |
| Treniņu slodze — riteņbraukšana | ✔ |
| Atgūšanās padomnieks | ✔ |
| Virtuālais partneris | ✔ |
| Skriešanas sacensības darbība | ✔ |
| Segmenti | ✔ |
| Automātiska ritināšana | ✔ |
| Physio TrueUp | ✔ |
Aktīvas atpūtas brīvā dabā funkcijas | |
|---|---|
| ClimbPro – Maršruti | ✔ |
| ClimbPro – Brīvā braukšana | ✔ |
Riteņbraukšanas funkcijas | |
|---|---|
| Laukumi | ✔ |
| Brīdinājumi (aktivizē brīdinājumu, kad jūs sasniedzat mērķus, ietverot laiku, attālumu, sirdsdarbības ritmu vai kalorijas) | ✔ |
| FTP (funkcionālās sliekšņvērtības jauda) | ✔ |
| Kalnu velosipēda dinamika | ✔ |
| Gravity MTB brauciena profila atbalsts (Downhill, Enduro, eEnduro) | ✔ |
| Laika vārti | ✔ |
| Saderība ar Varia™ radaru (atpakaļ vērsts radars) | ✔ |
| Saderīgs ar Varia radara kameru | ✔ |
| Saderība ar Varia™ lukturiem | ✔ |
| Saderīgs ar spēka mērītāju | ✔ |
| TopoActive kartes - Riteņbraukšana | ✔ |
| Trendline populāru vietu maršrutēšana — riteņbraukšana | ✔ |
| Populāru vietu intensitātes karte | ✔ |
| Saderība ar riteņbraukšanas dinamikas funkciju | ✔ |
Savienojamība | |
|---|---|
| Edge® tālvadības pults | ✔ |
| Varia™ tālvadība | ✔ |
| ANT+™ elektroniska pārslēgšana | ✔ |
| Shimano Di2 Synchro Shift integration | ✔ |
| SRAM AXS integrācija | ✔ |
| Paplašināts displejs (ļauj Garmin pulkstenim kopīgot Edge® datu ekrānus) | ✔ |
KOMPLEKTĀCIJA:
- Edge MTB velodators
- Kalnu velosipēda stiprinājums
- Stiprinājums uz augšējās caurules ar siksnu
- Štrope
- Lādētājs/kabelis
- Dokumentācija