GARMIN
Garmin Vivomove 3, juodu
Garmin Vivomove 3, juodu
MĖGAUKITĖS SAVO ĮVAIZDŽIU
Šiame įvairių spalvų išmaniajame hibridiniame laikrodyje įprasta analoginio laikrodžio išvaizda dera su svarbiausiomis išmaniosiomis funkcijomis, reikalingomis įvykių kupinam jūsų gyvenimui.
- Įprastas analoginio laikrodžio dizainas ir išmaniosios funkcijos.
- Tai mažytė jūsų paslaptis. Paliesdami arba perbraukdami atidarykite paslėptą jutiklinį ekraną.
- Išmanieji pranešimai dabar labai madingi. Žinutės pristatomos tiesiai ant jūsų riešo.
- Svarbu ne tik išvaizda. Taip pat gaukite informaciją apie savo sveikatą ir fizinį pasirengimą.
- Pasirengę pasimankštinti? Stebėkite pasivaikščiojimo ir bėgimo užsiėmimus lauke prisijungę prie GPS.
- Baterija veikia iki 5 dienų – tai sunku nurungti.
PASLĖPTAS EKRANAS
Šis ekranas rodomas tik tada, kai jo reikia. Atliekant veiksmus jutikliniame ekrane laikrodžio rodyklės dinamiškai pasitraukia į šalį.
IŠMANIEJI PRANEŠIMAI
Gaukite el. laiškus, tekstines žinutes ir įspėjimus tiesiai į laikrodį, susieję jį su suderinamu išmaniuoju telefonu.
KALENDORIAUS RODINYS
Patogiai matykite dienos planus naudodami tam skirtą kalendoriaus ekraną.
LAIKMATIS IR CHRONOMETRAS
Patogiai pasiekiamos laiko skaičiavimo funkcijos tiesiai ant riešo.
SINCHRONIZUOKITE SU „GARMIN CONNECT™“
Peržiūrėkite sveikatos ir fizinio pasirengimo informaciją vienoje vietoje. „Garmin Connect“ programėlės naudotojai – tai klestinti internetinė bendruomenė, kurioje sportuojantys žmonės gali užmegzti ryšį, varžytis ir dalytis duomenimis.
Kas patiks jums | |
|---|---|
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė (išmaniojo laikrodžio režimu) | Iki 5 dienų |
| Pulso oksimetrija, kraujo prisotinimas deguonimi | Taip (atrankinis tikrinimas, pasirinktinai miego metu) |
| Laikrodžio ekrano tipas | AMOLED |
| Jutiklinis ekranas | ✔ |
| Atsparumo vandeniui klasė | Plaukimas, 5 ATM |
Bendra | |
|---|---|
| Dirželio medžiaga | Silikonas |
| Lęšio medžiaga | Cheminiu būdu sutvirtintas stiklas |
| Griovelio medžiaga | Nerūdijantysis plienas |
| Bylos medžiaga | Pluoštu sutvirtintas polimeras |
| Greitai atfiksuojami dirželiai | Taip (20 mm, pramoninis standartas) |
| Fizinis dydis | 44 x 44 x 11,3 mm Tinka riešams, kurių perimetras 125–190 mm |
| Svoris | Tik dėklas: 29,60 gSu silikoniniu dirželiu: 46,10 g |
| Rodymo dydis | 8,90 x 18,30 mm |
| Ekrano skiriamoji geba | 64 x 132 piks. |
| Baterijos veikimo laikas | Išmaniojo laikrodžio režimas: iki 5 dienųLaikrodžio režimas: iki 1 papildomos savaitės |
| Įkrovimo būdas | „Garmin“ firminis prisegamasis kroviklis |
| Atmintis / istorija | 10 skaičiuojamo laiko veiklų; 14 dienų aktyvumo stebėjimo duomenys |
Sveikatos ir sveikatingumo stebėjimas | |
|---|---|
| Širdies dažnis ant riešo (nuolatinis, kiekvieną sekundę) | ✔ |
| Širdies dažnis ilsintis | ✔ |
| Įspėjimai dėl nenormalaus širdies dažnio | Taip (aukštas ir žemas) |
| Įkvėpimo ir iškvėpimo dažnis | ✔ |
| Fizinio pasirengimo amžius | Taip (programoje) |
| „Body Battery™“ energijos monitorius | ✔ |
| Visos dienos stresas | ✔ |
| Poilsio priminimai | ✔ |
| Atpalaiduojamojo kvėpavimo laikmatis | ✔ |
| Kvėpavimo praktika | ✔ |
| Miegas | Taip (pažengęs) |
| Hidratacija | ✔ |
| Moterų sveikata | ✔ |
Jutikliai | |
|---|---|
| „Garmin Elevate™“ ant riešo tvirtinamas širdies ritmo monitorius | ✔ |
| Pulso oks., kraujo saturacijos deguonimi stebėjimo priemonė | ✔ |
| Barometrinis aukštimatis | ✔ |
| Akselerometras | ✔ |
| Aplinkos šviesos jutiklis | ✔ |
Kasdienės išmaniosios funkcijos | |
|---|---|
| Ryšio galimybės | Bluetooth® Smart and ANT+® |
| Išmanieji Pranešimai | ✔ |
| Atsiliepimas į telefono skambutį arba jo atmetimas tekstine žinute (tik „Android™“) | ✔ |
| Prijungtas GPS ryšys | ✔ |
| Kalendorius | ✔ |
| Orai | ✔ |
| Reguliuoja išmaniojo telefono muziką | ✔ |
| Rasti telefoną | ✔ |
| Rasti laikrodį | ✔ |
| Suderinama su „Garmin Connect™ Mobile“ | ✔ |
| Suderinamumas su išmaniuoju telefonu | „iPhone®“, „Android™“ |
Užsiėmimų profiliai | |
|---|---|
| Galimi veiklų sporto salėje profiliai | Jėga, Kardio ir Elipsinės Treniruotės, Lipimas Laiptais |
| SVEIKATINGUMAS | Vaikščiojimas, Pilatesas, Joga |
| TRENIRUOTĖS UŽDAROSE | Bėgimas ant bėgtakio |
| BĖGIMAS LAUKE | Bėgimas |
| Galimi važiavimo dviračiu profiliai | Važiavimas dviračiu |
| Galimi plaukimo profiliai | Plaukimas baseine |
PAKUOTĖS TURINYS:
- vívomove 3
- Įkrovimo / duomenų laidas
- Dokumentacija