GARMIN
Garmin Instinct 3 - 50 mm, AMOLED, Juodas su juodu / mėlynu dirželiu
Garmin Instinct 3 - 50 mm, AMOLED, Juodas su juodu / mėlynu dirželiu
PASIKLIAUKITE SAVIMI
„Instinct 3“ yra tvirtas laikrodis su GPS, sukurtas dėvėti bet kada ir bet kur. Pasikliaukite savimi, kad ir kur nuotykis nuvestų.
- ŠVIESUS 1,3 COLIŲ „AMOLED“ EKRANAS
- BATERIJA IŠMANIOJO LAIKRODŽIO REŽIMU GALI VEIKTI IKI 24 D.
- IŠSAMIOS INFORMACIJOS SUTEIKIANČIOS SVEIKATOS IR SVEIKATINGUMO FUNKCIJOS
- IŠMANIEJI PRANEŠIMAI
- INTEGRUOTAS ŽIBINTUVĖLIS
- TVIRTA KONSTRUKCIJA
AMOLED ekranas
Pabrėžkite savo asmenybę su šviesiu 1,3 colių AMOLED ekranu ir 50 mm dėklu.
TVIRTA KONSTRUKCIJA
Užtikrintai tyrinėkite pasaulį su tvirtu dizainu, įskaitant metalu sutvirtintą apvadą ir įbrėžimams atsparų ekraną.
INTEGRUOTAS ŽIBINTUVĖLIS
Matykite ir būkite matomi su integruotu žibintuvėliu, veikiančiu skirtingo intensyvumo ir raudonos šviesos režimais.
Sveikatos ir savijautos stebėjimas ištisą parą
Naudodami sveikatos stebėjimo funkcijas, tokisd kaip pulso, išplėstinio miego stebėjimo, pulso oksimetrijos2 ir kitas, judėkite užtikrintai.
Išmanieji pranešimai
Gaukite el. laiškus, pranešimus ir įspėjimus į savo laikrodį, susieję jį su suderinamu „Apple®“ arba „Android™“ išmaniuoju telefonu.
BATERIJOS VEIKIMO TRUKMĖ
Palikite įkroviklį namie, nes baterija išmaniojo laikrodžio režimu veikia iki 24 d.
Kas patiks jums | |
|---|---|
| Miego balas ir įžvalgos | ✔ |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė (išmaniojo laikrodžio režimu) | Iki 24 d. (9 d. nuolat įjungus) |
| Pulso oksimetrija, kraujo prisotinimas deguonimi | ✔ |
| Šviesadiodis žibintuvėlis | ✔ |
| Garmin Pay™ | ✔ |
| Kelių juostų GPS | ✔ |
| Pasiruošimas treniruotėms | ✔ |
| Treniravimosi būklė | ✔ |
| Laikrodžio ekrano tipas | AMOLED (nuolat įjungtas) |
| Atsparumo vandeniui klasė | 10 ATM |
Bendra | |
|---|---|
| Dirželio medžiaga | Silikonas |
| Lęšio medžiaga | Chemiškai sutvirtintas stiklas |
| Griovelio medžiaga | Pluoštu sutvirtintas polimeras / aliuminis |
| Bylos medžiaga | Pluoštu sustiprintas polimeras |
| Suderinama su „QuickFit™“ laikrodžio dirželiu | Taip (26 mm) |
| Fizinis dydis | 50 x 50 x 14,4 mm Tinka riešams, kurių apimtis 141-213 mm |
| Svoris | 59 g |
| Rodymo dydis | 33 mm (1,3″) skersmuo |
| Ekrano skiriamoji geba | 416 x 416 pikselių |
| Spalvinis ekranas | ✔ |
| Didelio šrifto parinktis | ✔ |
| Baterijos tipas | Ličio jonų |
| Baterijos veikimo laikas | Išmanusis laikrodis: iki 24 d. (9 d. nuolat įjungus) Laikrodžio baterijos taupymo režimas: iki 30 d. Tik GPS: iki 40 val. Visos palydovinės sistemos: iki 32 val. Visos palydovinės sistemos + kelios dažnių juostos: iki 30 val.* Maks. baterijos veikimo trukmė GPS režimu: iki 86 val. Ekspedicijos GPS režimu: iki 20 d. *Jei naudojamas įprastai su „SatIQ“ technologija |
| Įkrovimo būdas | „Garmin“ firminis prisegamasis kroviklis |
| Atmintis / istorija | 4 GB |
Sveikatos ir sveikatingumo stebėjimas | |
|---|---|
| Širdies dažnis ant riešo (nuolatinis, kiekvieną sekundę) | ✔ |
| Širdies dažnis ilsintis | ✔ |
| Įspėjimai dėl nenormalaus širdies dažnio | Taip (aukštas ir žemas) |
| Įkvėpimo ir iškvėpimo dažnis | ✔ |
| Fizinio pasirengimo amžius | ✔ |
| „Body Battery™“ energijos monitorius | ✔ |
| Visos dienos stresas | ✔ |
| Poilsio priminimai | ✔ |
| Atpalaiduojamojo kvėpavimo laikmatis | ✔ |
| Kvėpavimo praktika | ✔ |
| Miegas | Taip (pažengęs) |
| Miego treneris | ✔ |
| Kvėpavimo kintamumas | ✔ |
| Snaudimo aptikimas | ✔ |
| Hidratacija | Taip („Garmin Connect™“ ir pasirenkamame „Connect IQ™“ valdiklyje) |
| Moterų sveikata | Taip („Garmin Connect™“ ir pasirenkamame „Connect IQ™“ valdiklyje) |
| Sveikatos duomenų santrauka | ✔ |
| Sveikatos būsena | ✔ |
Jutikliai | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| QZSS | ✔ |
| BeiDou | ✔ |
| „SatIQ™“ technologija | ✔ |
| „Garmin Elevate™“ ant riešo tvirtinamas širdies ritmo monitorius | ✔ |
| Pulso oks., kraujo saturacijos deguonimi stebėjimo priemonė | ✔ |
| Barometrinis aukštimatis | ✔ |
| Kompasas | ✔ |
| Giroskopas | ✔ |
| Akselerometras | ✔ |
| Termometras | ✔ |
Užsiėmimų profiliai | |
|---|---|
| Galimi veiklų sporto salėje profiliai | Jėga, Didelio intensyvumo intervalų treniruotės, Kardio, Elipsinės Treniruotės, Lipimas Laiptais, Lipimas Aukštais, Irklavimas patalpoje, Šokinėjimas per šokdynę |
| ĮVAIRIOS SPORTO ŠAKOS | Triatlonas, Plaukimas ir bėgimas |
| SVEIKATINGUMAS | Vaikščiojimas, Ėjimas patalpose, Pilatesas, Joga |
| TRENIRUOTĖS UŽDAROSE | Bėgimas ant bėgtakio, Bėgimas dengtu treku, Virtualusis bėgimas |
| BĖGIMAS LAUKE | Bėgimas, Bėgimas lauko treku, Bėgimas bekele, lenktynės su kliūtimis |
| Galimi lauko pramogų profiliai | Žygiai pėsčiomis, Laipiojimas patalpose, Boulderingas, Laipiojimas uolomis, Medžioklė, Jodinėjimas žirgais, Golf, Diskgolfas, Šaudymas iš lanko |
| Galimi važiavimo dviračiu profiliai | Važiavimas dviračiu, Dviračių sportas plentu, Kalnų dviračių sportas, Dviračių sportas žvyru, Važiavimas dviračiu į darbą, Kelionės dviračiu, Važiavimas elektriniu dviračiu, Elektrinių kalnų dviračių sportas, Dviračių Treniruokliai, Dviračių krosas, BMX |
| Galimi plaukimo profiliai | Plaukimas baseine, Plaukimas atvirame vandenyje |
| ANT VANDENS | Irklavimas stovint, Irklavimas, Baidarių sportas, Banglenčių sportas, Aitvaravimas, Burlenčių sportas, Žvejyba, Plaukimas valtimi, Vandens slidžių sportas, Snorkelinimas, Vandenlenčių sportas, Banglenčių sportas, Pripučiamųjų platformų vilkimo sportas, Raftingas |
| AUTOMOBILIŲ IR MOTOCIKLŲ SPORTAS | Važiavimas motociklais, Overlandingas, Motorcrossing, Važiavimas keturračiu, Važinėjimas sniegomobiliu |
| RAKEČIŲ SPORTAS | Tenisas, Piklbolas, Badmintonas, Skvošas, Stalo tenisas, Padelio tenisas, Platforminis tenisas, Raketbolas |
| SNIEGAS IR ŽIEMA | Slidinėjimas, Snieglenčių sportas, Snieglenčių sportas ne paruoštomis trasomis, Lygumų slidinėjimas klasikiniu stiliumi, Lygumų slidinėjimas laisvuoju stiliumi, Slidinėjimas ne paruoštomis trasomis, Čiuožimas ant ledo, Žygiai sniegbačiais |
| Sporto profiliai | Krepšinis, Tinklinis, Žolės riedulys, Ledo ritulys, Angliškas futbolas, Amerikietiškas futbolas, Lakrosas, Regbis, Lėkščiasvydis, Kriketas, Softbolas, Beisbolas |
| RINGE | Boksas, Mišrieji kovos menai |
| KITI UŽSIĖMIMŲ PROFILIAI | Taktiniai užsiėmimai, Važinėjimas riedučiais |
PAKUOTĖS TURINYS:
- Instinct 3 – 50 mm, AMOLED išmanusis laikrodis su silikoninius dirželiu
- Įkrovimo / duomenų kabelis
- Dokumentacija