SHIMANO
Priekinis ratas Shimano DURA-ACE C60 WH-R9270-TL 12x100 mm
- Lengvas ir standus 60 mm
- OPTBAL 2:1 priekinė stebulė
- Vidinis plotis 21 mm
- Center Lock stabdžiai
Priekinis ratas Shimano DURA-ACE C60 WH-R9270-TL 12x100 mm
Kaip ir visa DURA-ACE šeima, naujasis C60 kurtas nuo nulio. Skirtingai nei C36 ir C50, jis naudoja priekinę stebulę su OPTBAL 2:1 stipinų raštu, didinančiu šoninį standumą, o taip pat standesnius 1,8 mm stipinus (vietoje 1,5 mm). Profesionalų išbandytas ratas leidžia drąsiau įveikti posūkius ir manevruoti greitai. Vėjo tunelyje patikrintas gilus profilis yra greitesnis ir stabilesnis TT, triatlone ir sprinte.
- HR versija: iki +20% šoninio standumo
- 60 mm anglies tubeless ratlankis
- Vidinis plotis 21 mm; išorinis 28 mm
- Subalansuota inercija ir aerodinamika
- Sparti akceleracija, geresnis pavaros standumas
- OPTBAL pynimas; 24 stipinai (1,8 mm)
- Road E-THRU 12 mm ašis; Over locknut: 12 × 100 mm
- Stabdžiai: CENTER LOCK diskiniai
- Padangos tipas: UST Tubeless Ready / Clincher
- Rekomenduojama padanga: 25-622 – 32-622
| Paskirtis | Plentas |
| Grupė | DURA-ACE R9200 |
| Modelis | WH-R9270-TL |
| Ratų dydis | 28" |
| Padangos tipas | UST Tubeless Ready / Clincher |
| Ratlankio dydis | 622 × 21C |
| Vidinis / išorinis plotis | 21 mm / 28 mm |
| Stabdžių tipas | Diskiniai, CENTER LOCK |
| Over locknut | 12 × 100 mm |
| Ašies tvirtinimas | 12 mm E-thru |
| Tarpinimas | Labirinto ir kontaktinis |
| Stipinai | 24 (1,8 mm) |
| Rekomenduojama padanga | 25-622 – 32-622 |
| Medžiagos | Ratlankis: anglies pl.; Stebulė: aliuminis; Stipinai: nerūd. plienas; Speneliai: aliuminis |
| Svoris (gamintojo) | 751 g |
-
nuo 2,45 €
Estija
nemokamai nuo 50 € -
nuo 7,90 €
Suomija
nemokamai nuo 75 € -
nuo 4,50 €
Latvija
nemokamai nuo 50 € -
nuo 5,40 €
Lietuva
nemokamai nuo 50 €
Shimano is a Japanese component manufacturer that since 1921 has been one of the world’s largest suppliers of bicycle drivetrains, brakes and cycling-specific parts. Shimano groupsets — from Tourney for city bikes to top-tier Dura-Ace — are found on virtually every serious bike brand. The company also makes fishing tackle and rowing components.