GARMIN
Garmin Vivomove Trend, Skalūno spalvos nerūdijančiojo plieno apvadas, su juodu korpusu
Garmin Vivomove Trend, Skalūno spalvos nerūdijančiojo plieno apvadas, su juodu korpusu
TOBULA IŠVAIZDA VISĄ PARĄ
Hibridinis išmanusis laikrodis „vívomove® Trend“ yra klasikinio analoginio stiliaus ir turi išmaniųjų funkcijų, tokių kaip pranešimai į jūsų išmanųjį telefoną bei bekontakčiai mokėjimai „Garmin Pay™“.
- Mėgaukitės laikui nepavaldžiu analoginio laikrodžio stiliumi.
- Naudokitės iki 5 dienų veikiančia baterija. Tai atrodo tikrai puikiai.
- Paliesdami arba perbraukdami atidarykite paslėptą jutiklinį ekraną. Tai mažytė jūsų paslaptis.
- Susiekite su savo išmaniuoju telefonu ir gaukite tekstines žinutes, skambučius bei kalendoriaus priminimus.
- Geriau pažinkite savo kūną. Stebėkite streso, miego, energijos lygio ir kitus duomenis.
- Riešu palieskite kortelių skaitytuvą ir sumokėkite pas prie sistemos prisijungusius paslaugų teikėjus. Paprasta atsiskaityti nė nepalietus.
BATERIJOS VEIKIMO LAIKAS
Judėkite ilgiau – baterija veikia iki 5 dienų išmaniojo laikrodžio režimu ir iki 1 papildomos dienos tik analoginio laikrodžio režimu. Įkrovus penkiolika minučių, baterija veikia iki 1 dienos išmaniojo laikrodžio režimu. Mėgaukitės patogiu belaidžiu įkrovimu su daugeliu sertifikuotų belaidžio įkrovimo padėklų „Qi“ (nepridedama).
ELEGANTIŠKAS AKSESUARAS JŪSŲ RIEŠUI
Įvairių spalvų laikrodžiai „vívomove® Trend“ turi nerūdijančiojo plieno apvadą, gaubtą stikliuką ir patogų silikoninį dirželį, todėl laikrodis puikiai tiks ir darbui, ir savaitgaliui – viskam. Taip pat jis dera su pramoniniais standartiniais 20 mm greitai atsegamais dirželiais.
TRADICINIS LAIKRODŽIO DIZAINAS
Paslėptas ekranas per visą ciferblatą pasirodo tik tada, kai jo prireikia. Atliekant veiksmus jutikliniame ekrane, laikrodžio rodyklės dinamiškai pasitraukia į šalį.
Kas patiks jums | |
|---|---|
| Miego balas ir įžvalgos | ✔ |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė (išmaniojo laikrodžio režimu) | Iki 5 dienų |
| Pulso oksimetrija, kraujo prisotinimas deguonimi | Taip (atrankinis tikrinimas, pasirinktinai miego metu) |
| Garmin Pay™ | ✔ |
| Laikrodžio ekrano tipas | Skystųjų kristalų |
| Jutiklinis ekranas | ✔ |
| Atsparumo vandeniui klasė | Plaukimas, 5 ATM |
Bendra | |
|---|---|
| Dirželio medžiaga | Silikonas |
| Lęšio medžiaga | Chemiškai sutvirtintas stiklas |
| Griovelio medžiaga | Nerūdijantysis plienas |
| Bylos medžiaga | Pluoštu sustiprintas polimeras |
| Greitai atfiksuojami dirželiai | Taip (20 mm, pramoninis standartas) |
| Fizinis dydis | 40.4 x 40.4 x 11.9 mm Tinka 125–190 mm apimties riešams |
| Svoris | Tik dėklas: 28,3 g Su silikoniniu dirželiu: 43,3 g |
| Rodymo dydis | 25.6 mm x 18.8 mm (1.01″ x 0.74″) |
| Ekrano skiriamoji geba | 254 x 346 pikselių |
| Baterijos veikimo laikas | Išmaniojo laikrodžio režimas: iki 5 dienų Laikrodžio režimas: iki 1 papildomos dienos |
| Įkrovimo būdas | „Garmin“ firminis prisegamasis kroviklis dera su daugeliu „Qi“ sertifikuotų belaidžio įkrovimo padėklų |
| Atmintis / istorija | 10 skaičiuojamo laiko veiklų; 14 dienų aktyvumo stebėjimo duomenys |
Sveikatos ir sveikatingumo stebėjimas | |
|---|---|
| Širdies dažnis ant riešo (nuolatinis, kiekvieną sekundę) | ✔ |
| Širdies dažnis ilsintis | ✔ |
| Įspėjimai dėl nenormalaus širdies dažnio | Taip (aukštas ir žemas) |
| Įkvėpimo ir iškvėpimo dažnis | ✔ |
| Fizinio pasirengimo amžius | ✔ |
| „Body Battery™“ energijos monitorius | ✔ |
| Visos dienos stresas | ✔ |
| Poilsio priminimai | ✔ |
| Atpalaiduojamojo kvėpavimo laikmatis | ✔ |
| Kvėpavimo praktika | ✔ |
| Miegas | Taip (pažengęs) |
| Hidratacija | ✔ |
| Moterų sveikata | ✔ |
Jutikliai | |
|---|---|
| „Garmin Elevate™“ ant riešo tvirtinamas širdies ritmo monitorius | ✔ |
| Pulso oks., kraujo saturacijos deguonimi stebėjimo priemonė | ✔ |
| Barometrinis aukštimatis | ✔ |
| Akselerometras | ✔ |
| Aplinkos šviesos jutiklis | ✔ |
Kasdienės išmaniosios funkcijos | |
|---|---|
| Ryšio galimybės | „Bluetooth® Smart“ ir ANT+® |
| Išmanieji Pranešimai | ✔ |
| Atsiliepimas į telefono skambutį arba jo atmetimas tekstine žinute (tik „Android™“) | ✔ |
| Prijungtas GPS ryšys | ✔ |
| Kalendorius | ✔ |
| Orai | ✔ |
| Nustatymų sinchronizavimas su „Garmin Connect™“ mobiliesiems realiuoju laiku | ✔ |
| Reguliuoja išmaniojo telefono muziką | ✔ |
| Rasti telefoną | ✔ |
| Rasti laikrodį | ✔ |
| Suderinama su „Garmin Connect™ Mobile“ | ✔ |
| Suderinamumas su išmaniuoju telefonu | iPhone®, Android™ |
Užsiėmimų profiliai | |
|---|---|
| Galimi veiklų sporto salėje profiliai | Kardio ir Elipsinės Treniruotės, Lipimas Laiptais |
| SVEIKATINGUMAS | Vaikščiojimas, Pilatesas, Joga |
| TRENIRUOTĖS UŽDAROSE | Bėgimas ant bėgtakio |
| BĖGIMAS LAUKE | Bėgimas |
| Galimi važiavimo dviračiu profiliai | Važiavimas dviračiu |
| Galimi plaukimo profiliai | Plaukimas baseine |
PAKUOTĖS TURINYS:
- vívomove® Trend
- USB-C įkrovimo kabelis
- Dokumentacija
-
Estija
Nemokamas pristatymas -
Suomija
Nemokamas pristatymas -
Latvija
Nemokamas pristatymas -
Lietuva
Nemokamas pristatymas
Garmin is a US GPS technology leader founded in 1989. In cycling, the Garmin Edge series GPS computers are the world’s most popular — offering navigation, performance metrics, segment racing and training analysis. Garmin also makes heart rate monitors, power meters and smartwatches.