GARMIN
Garmin Vivomove Trend, Zilganpelēks nerūsējošā tērauda ietvars ar melnu korpusu
Garmin Vivomove Trend, Zilganpelēks nerūsējošā tērauda ietvars ar melnu korpusu
NEVAINOJAMS STILS DIENU UN NAKTI
vívomove® Trend hibrīda viedpulkstenis nodrošina klasisku analogā pulksteņa eleganci un viedās pamatfunkcijas, piemēram, viedtālruņa paziņojumus un Garmin Pay™ bezkontakta maksājumus.
- Izbaudiet analogā pulksteņa klasisko eleganci.
- Iegūstiet līdz 5 dienām ilgu akumulatora darbības laiku. Tas tiešām ir lieliski!
- Pieskarieties vai pavelciet, lai atklātu paslēpto skārienjutīgo ekrānu. Tas ir jūsu mazais noslēpums.
- Saņemiet teksta ziņojumus, zvanus un kalendāra atgādinājumus, ja izveidots pāra savienojums ar viedtālruni.
- Labāk iepazīstiet savu ķermeni. Sekojiet līdzi stresam, miegam, enerģijas līmenim kā arī citiem rādītājiem.
- Pieskaries rokas locītavai pie kases, lai norēķinātos ar iesaistītajiem pakalpojumu sniedzējiem. Tas ir ērti un bez liekas saskarsmes.
AKUMULATORA DARBĪBAS LAIKS
Pavadiet vairāk laika aktīvi, jo akumulatora darbības laiks viedpulksteņa režīmā ilgst līdz 5 dienām un vēl līdz 1 papildu dienai kā tikai analogam laikrādim. Piecpadsmit minūšu ilga uzlāde pagarina akumulatora darbības laiku viedpulksteņa režīmā par apmēram vienu dienu. Izbaudiet bezvadu uzlādēšanas ērtību, izmantojot lielāko daļu Qi sertificētu uzlādes paliktņu (nav iekļauti).
ELEGANTA IERĪCE JŪSU PLAUKSTAS LOCĪTAVAI
Pieejams vairākās krāsās, vívomove® Trend ir aprīkots ar nerūsējošā tērauda ietvaru,kupolveida stiklu un ērtu silikona pulksteņa siksniņu, kas padara šo pulksteni lieliski piemērotu gan darbam, gan nedēļas nogalēm. Tas ir saderīgs ar nozares standarta 20 mm ātri atvienojamām pulksteņa siksniņām.
TRADICIONĀLA PULKSTEŅA DIZAINS
Paslēptais, pilnas ciparnīcas displejs ir redzams tikai tad, kad nepieciešams. Mijiedarbojieties ar skārienekrānu, un pulksteņrādītāji dinamiski virzīsies prom.
Tas jums patiks | |
|---|---|
| Miega mērījumi un ieskati | ✔ |
| Akumulatora darbības laiks (viedpulksteņa režīms) | Līdz 5 dienām |
| Pulse Ox asins skābekļa piesātinājums | Jā (pārbaude un papildus miegā) |
| Garmin Pay™ | ✔ |
| Pulksteņa displeja veids | Šķidrais kristāls |
| Skārienekrāns | ✔ |
| Ūdens vērtējums | Peldēšana, 5 atmosfēras |
Vispārīgi | |
|---|---|
| Siksnas materiāls | Silikons |
| Objektīva materiāls | Ķīmiski stiprināts stikls |
| Ekrāna turētāja materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Korpusa materiāls | Ar šķiedru pastiprināts polimērs |
| Viegli noņemamas siksniņas | Jā (20 mm, nozares standarts) |
| Fiziskie izmēri | 40.4 x 40.4 x 11.9 mm Piemērots plaukstas locītavai ar apkārtmēru 125 – 190 mm |
| Svars | Tikai ierīce: 28,3 g Ar silikona pulksteņa siksniņu: 43,3 g |
| Displeja izmēri | 25.6 mm x 18.8 mm (1.01″ x 0.74″) |
| Displeja izšķirtspēja | 254 x 346 pikseļi |
| Akumulatora darbības laiks | Viedpulksteņa režīmā: līdz 5 dienām Pulksteņa režīmā: līdz 1 papildu dienai |
| Uzlādes veids | Garmin patentēts klipšveida lādētājs un saderīgs ar lielāko daļu Qi sertificētiem bezvadu uzlādes paliktņiem |
| Atmiņa/vēsture | 10 laikkontrolētas aktivitātes, 14 dienu aktivitātes izsekošanas dati |
Veselības un labsajūtas uzraudzība | |
|---|---|
| Sirdsdarbības ritms uz plaukstas locītavas (pastāvīga uzraudzība, katru sekundi) | ✔ |
| Sirdsdarbības frekvence miera stāvoklī | ✔ |
| Sirdsdarbības ritma novirzes no normas brīdinājumi | Jā (augsts un zems) |
| Elpošanas ātrums | ✔ |
| Fiziskās formas vecums | ✔ |
| Body Battery™ enerģijas līmeņa uzraudzība | ✔ |
| Visas dienas stress | ✔ |
| Atpūtas atgādinājumi | ✔ |
| Relaksējošas elpošanas taimeris | ✔ |
| Elpošanas tehnika | ✔ |
| Miegs | Jā (uzlabots) |
| Ūdens balanss | ✔ |
| Sieviešu veselība | ✔ |
Sensori | |
|---|---|
| Garmin Elevate™ plaukstas locītavas sirdsdarbības ritma monitors | ✔ |
| Pulse Ox skābekļa līmeņa asinīs uzraudzība | ✔ |
| Barometrisks altimetrs | ✔ |
| Akselerometrs | ✔ |
| Apkārtējā apgaismojuma sensors | ✔ |
Ikdienas viedās funkcijas | |
|---|---|
| Savienojamība | Bluetooth® Smart un ANT+® |
| Viedie Ziņojumi | ✔ |
| Īsziņas atbilde/noraidīt tālruņa zvanu ar īsziņu (tikai Android™) | ✔ |
| Pievienotais GPS | ✔ |
| Kalendārs | ✔ |
| Laikapstākļi | ✔ |
| Reāllaika iestatījumu sinhronizēšana ar Garmin Connect™ mobilo ierīci | ✔ |
| Pārvalda viedtālruņa mūziku | ✔ |
| Meklēt manu viedtālruni | ✔ |
| Meklēt manu pulksteni | ✔ |
| Saderīgs ar mobilo lietotni Garmin Connect™ | ✔ |
| Saderība ar viedtālruni | iPhone®, Android™ |
Aktivitāšu profili | |
|---|---|
| Pieejami aktivitāšu sporta zālē profili | Kardio un Kombinētā Trenažiera Treniņi, Kāpšana pa Kāpnēm |
| VESELĪBAI | Staigāšana, Pilates, Joga |
| TRENIŅŠ TELPĀS | Skriešana uz skrejceļa |
| SKRIEŠANA BRĪVĀ DABĀ | Skriešana |
| Pieejamie riteņbraukšanas profili | Velobraukšana |
| Pieejamie peldēšanas profili | Peldēšana peldbaseinā |
KOMPLEKTĀCIJA:
- vívomove® Trend
- USB-C uzlādes kabelis
- Dokumentācija
-
Igaunija
Bezmaksas piegāde -
Somija
Bezmaksas piegāde -
Latvija
Bezmaksas piegāde -
Lietuva
Bezmaksas piegāde
Garmin is a US GPS technology leader founded in 1989. In cycling, the Garmin Edge series GPS computers are the world’s most popular — offering navigation, performance metrics, segment racing and training analysis. Garmin also makes heart rate monitors, power meters and smartwatches.