GARMIN
GPS dviračio kompiuteris GARMIN Edge Explore 2
Užsakoma, pristatymas į sandėlį per 7 darbo dienas
Tootekood: 010-02703-10
GPS dviračio kompiuteris GARMIN Edge Explore 2
GPS dviračio kompiuteris GARMIN Edge Explore 2
PASAULIS LAUKIA
Jei reikia patikimo, paprasto dviračių GPS kompiuterio, „Edge Explore 2“ padės, kai to reikės labiausiai. Minkite ir atraskite naujų takų drauge su „Edge“.
- Jei važiuodami pasiklysite, „Edge“ visada padės grįžti namo su dviračiams skirta navigacija.
- Nebereikia eikvoti telefono akumuliatoriaus su žemėlapių programėle. „Edge“ akumuliatoriaus veikimo trukmė siekia iki 16 val. naudojant intensyviai ir iki 24 val. akumuliatoriaus taupymo režimu.
- Kurkite trasas naudodami programėlę „Garmin Connect™“, „Strava“, „Komoot“, „Wikiloc“ ir ne tik. Akimirksniu sinchronizuokite jas į savo „Edge“.
- Minate suderinamą elektrinį dviratį? „Edge“ tam paruoštas! Gaukite elektrinių dviračių maršrutus pagal akumuliatoriaus būklę, papildomą variklio galią ir galimą įveikti atstumą.
- Būkite budrūs ir gaukite visą informaciją su incidentų aptikimo funkcija, dviračių radaru „Varia™“.
- Gaukite kitų dviratininkų pateiktus įspėjimus apie pavojų kelyje
Bendra | |
|---|---|
| Fiziniai matmenys | 4.2″ x 2.2″ x 0.8″ (106.1x 55.7 x 20.6 mm) |
| Svoris | 104 g |
| Atsparumo vandeniui klasė | IPX7 |
| Jutiklinis ekranas | ✔ |
| Ekrano tipas | Pusiau skaidrus TFT |
| Rodymo dydis | 3.00″ |
| Ekrano skiriamoji geba | 240 x 400 pixels |
| Spalvinis ekranas | ✔ |
| Baterijos tipas | Įkraunamoji ličio jonų |
| Baterijos veikimo laikas | iki 16 val. |
| Akumuliatoriaus taupymo režimas | ✔ |
Žemėlapiai ir atmintis | |
|---|---|
| Galimybė pridėti žemėlapių | ✔ |
| Pagrindinis žemėlapis | ✔ |
| Saugyklos ir maitinimo pajėgumas | 16 GB vidinės atminties |
| Kelio taškai / mėgstamiausi / vietos | 200 |
| Maršrutai | 100 trasų |
| Istorija | 200 val. |
Jutikliai | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| Barometrinis aukštimatis | ✔ |
| Akselerometras | ✔ |
Kasdienės išmaniosios funkcijos | |
|---|---|
| Ryšio galimybės | Bluetooth®, ANT+® |
| „Connect IQ™“ (atsisiunčiami laikrodžio ciferblatai, duomenų laukai ir programos) | ✔ |
| „Connect IQ™ Store“ parduotuvė įrenginyje | ✔ |
| Išmanieji Pranešimai | ✔ |
| Atsiliepimas į telefono skambutį arba jo atmetimas tekstine žinute (tik „Android™“) | ✔ |
| Orai | ✔ |
| Nustatymų sinchronizavimas su „Garmin Connect™“ mobiliesiems realiuoju laiku | ✔ |
| Reguliuoja išmaniojo telefono muziką | ✔ |
| VIRB® kameros nuotolinio valdymo pultas | ✔ |
| Išmaniojo treniruoklio valdiklis | ✔ |
| Suderinamumas su išmaniuoju telefonu | iPhone®, Android™ |
| Garmin Share | ✔ |
Saugos ir stebėjimo funkcijos | |
|---|---|
| Pagalbos funkcija | ✔ |
| LiveTrack | ✔ |
| Grupuoti „LiveTrack“ | ✔ |
| Group Ride (Cycling) | ✔ |
| Pranešimai kitiems dviratininkams | ✔ |
| Įvykių aptikimas | ✔ |
| Rasti mano „Edge®“ | ✔ |
| Dviračio signalizacija | ✔ |
| Orų įspėjimai | ✔ |
| Suderinamas su „InReach®“ | ✔ |
Aktyvumo stebėjimo funkcijos | |
|---|---|
| Sudegintos kalorijos | ✔ |
| Intensyvumo minutės | ✔ |
Treniruočių, planavimo ir analizės funkcijos | |
|---|---|
| Pritaikomas ekranas (-ai) | ✔ |
| „Auto Pause®“ automatinis laikmačio sustabdymas | ✔ |
| „Auto Lap®“ intervalų stebėjimo funkcija | ✔ |
| Vo2 Max | ✔ |
| Grąžinimo konsultantas | ✔ |
| Automatinis slinkimas | ✔ |
Lauko pramogų funkcijos | |
|---|---|
| Įkalnių planuoklis „ClimbPro“ – važiavimas dviračiu | ✔ |
| „ClimbPro“ – trasos | ✔ |
Važiavimo dviračiu funkcijos | |
|---|---|
| Aikštelės | ✔ |
| Įspėjimai (kai pasieksite tikslus, įskaitant laiką, atstumą, širdies dažnį ar kalorijas, bus suaktyvintas signalas) | ✔ |
| Suderinamas su „Varia™“ radaru (į galą nukreiptu radaru) | ✔ |
| Suderinama su radaro kamera „Varia“ | ✔ |
| Suderinamas su „Varia™“ žibintais | ✔ |
| Suderinamas su „Varia“ priekine kamera | ✔ |
| Suderinamas su galios matuokliu | ✔ |
| Maršruto įrenginyje kūrimo priemonė | ✔ |
| Vietos paieška įrenginyje | ✔ |
| „TopoActive“ žemėlapiai – dviračių | ✔ |
| Populiarūs „Trendline“ maršrutai – važiavimas dviračiu | ✔ |
| Populiarių maršrutų žemėlapis | ✔ |
| Išmanusis el. dviračių maršrutų sudarymas atsižvelgiant į likusią akumuliatoriaus įkrovą | ✔ |
Prijungimas prie ryšio | |
|---|---|
| „Edge®“ nuotolinio valdymo pultas | ✔ |
| „Varia™“ nuotolinio valdymo pultas | ✔ |
PAKUOTĖS TURINYS:
- Edge® Explore 2
- Standartinis laikiklis
- Dirželis
- USB kabelis
- Dokumentacija