GARMIN
GPS velosipēda dators GARMIN Edge Explore 2
Pieejams pēc pasūtījuma, piegāde noliktavā 7 darba dienā
Tootekood: 010-02703-10
GPS velosipēda dators GARMIN Edge Explore 2
GPS velosipēda dators GARMIN Edge Explore 2
PASAULE GAIDA
Ja jums ir nepieciešams uzticams, ērti lietojams GPS velosipēda dators, Edge Explore 2 jums palīdzēs, kad tas ir visvairāk nepieciešams. Turpiniet braucienu un atklājiet jaunas takas — Edge par jums parūpēsies.
- Nododieties braucienam pilnībā — Edge vienmēr jūs nogādās atpakaļ mājās, pateicoties velosipēdam pielāgotai navigācijai.
- Jums vairs nebūs jāraizējas par to, ka kartēšanas lietotnes izmantošanas laikā varētu izlādēties tālruņa akumulators. Edge akumulatora darbības laiks ir līdz 16 stundām, ja ierīce tiek izmantota intensīvi, un līdz 24 stundām akumulatora taupīšanas režīmā.
- Izveidojiet maršrutus, izmantojot lietotni Garmin Connect™, Strava, Komoot, Wikiloc un citas lietotnes, un acumirklī sinhronizējiet tos ar Edge ierīci.
- Vai braucat ar saderīgu eBike? Edge jums sniegs atbalstu. Iegūstiet eBike maršrutus, pamatojoties uz akumulatora stāvokli, palīdzības līmeni un diapazonu.
- Sekojiet aktuālajai informācijai un uzturiet saziņu, pateicoties negadījumu noteikšanas funkcijai un saderībai ar Varia™ veloradaru.
- Saņemiet citu riteņbraucēju brīdinājumus par bīstamību uz ceļa
Vispārīgi | |
|---|---|
| Fiziskie izmēri | 4.2″ x 2.2″ x 0.8″ (106.1x 55.7 x 20.6 mm) |
| Svars | 104 g |
| Ūdens vērtējums | IPX7 |
| Skārienekrāns | ✔ |
| Displeja veids | Transflektīvais TFT |
| Displeja izmēri | 3.00″ |
| Displeja izšķirtspēja | 240 x 400 pixels |
| Krāsu displejs | ✔ |
| Akumulatora veids | Atkārtoti lādējams litija jonu |
| Akumulatora darbības laiks | līdz 16 stundām |
| Akumulatora taupīšanas režīms | ✔ |
Kartes un atmiņa | |
|---|---|
| Spēja pievienot kartes | ✔ |
| Bāzes karte | ✔✔ |
| Atmiņa un energoietilpība | 16 GB iekšēja atmiņa |
| Ceļa punkti/izlases/atrašanās vietas | 200 |
| Maršruti | 100 kursi |
| Vēsture | 200 stundas |
Sensori | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| Barometrisks altimetrs | ✔ |
| Akselerometrs | ✔ |
Ikdienas viedās funkcijas | |
|---|---|
| Savienojamība | Bluetooth®, ANT+® |
| Connect IQ™ (lejupielādējamas pulksteņa ciparnīcas, datu lauki un lietotnes) | ✔ |
| Ierīcē Connect IQ™ veikals | ✔ |
| Viedie Ziņojumi | ✔ |
| Īsziņas atbilde/noraidīt tālruņa zvanu ar īsziņu (tikai Android™) | ✔ |
| Laikapstākļi | ✔ |
| Reāllaika iestatījumu sinhronizēšana ar Garmin Connect™ mobilo ierīci | ✔ |
| Pārvalda viedtālruņa mūziku | ✔ |
| VIRB® tālvadāma kamera | ✔ |
| Smart trainer control | ✔ |
| Saderība ar viedtālruni | iPhone®, Android™ |
| Garmin Share | ✔ |
Drošības un izsekošanas funkcijas | |
|---|---|
| Palīdzība | ✔ |
| LiveTrack | ✔ |
| Grupas LiveTrack | ✔ |
| Group Ride (Cycling) | ✔ |
| Velobraucēju savstarpēja ziņojumapmaiņa | ✔ |
| Negadījuma noteikšana | ✔ |
| Atrast manu Edge® | ✔ |
| Velosipēda brīdinājums | ✔ |
| Brīdinājumi par laikapstākļiem | ✔ |
| InReach® saderība | ✔ |
Aktivitāšu izsekošanas funkcijas | |
|---|---|
| Sadedzinātās kalorijas | ✔ |
| Intensitātes minūtes | ✔ |
Treniņu, plānošanas un analīzes funkcijas | |
|---|---|
| Pielāgojams(-i) ekrāns(-i) | ✔ |
| Auto Pause® automātiskā taimera apturēšana | ✔ |
| Auto Lap® intervāla izsekošanas funkcija | ✔ |
| Vo2 Max | ✔ |
| Atgūšanās padomnieks | ✔ |
| Automātiska ritināšana | ✔ |
Aktīvas atpūtas brīvā dabā funkcijas | |
|---|---|
| ClimbPro kāpumu plānotājs — riteņbraukšana | ✔ |
| ClimbPro – Maršruti | ✔ |
Riteņbraukšanas funkcijas | |
|---|---|
| Laukumi | ✔ |
| Brīdinājumi (aktivizē brīdinājumu, kad jūs sasniedzat mērķus, ietverot laiku, attālumu, sirdsdarbības ritmu vai kalorijas) | ✔ |
| Saderība ar Varia™ radaru (atpakaļ vērsts radars) | ✔ |
| Saderīgs ar Varia radara kameru | ✔ |
| Saderība ar Varia™ lukturiem | ✔ |
| Saderīgs ar Varia viedo velo lukturi | ✔ |
| Saderīgs ar spēka mērītāju | ✔ |
| Kursa veidotājs ierīcē | ✔ |
| Atrašanās vietas meklēšana ierīcē | ✔ |
| TopoActive kartes - Riteņbraukšana | ✔ |
| Trendline populāru vietu maršrutēšana — riteņbraukšana | ✔ |
| Populāru vietu intensitātes karte | ✔ |
| eBike Smart diapazona maršrutēšana | ✔ |
Savienojamība | |
|---|---|
| Edge® tālvadības pults | ✔ |
| Varia™ tālvadība | ✔ |
KOMPLEKTĀCIJA:
- Edge® Explore 2
- Standarta stiprinājums
- Štrope
- USB kabelis
- Dokumentācija