GARMIN
GPS dviračio kompiuteris Garmin Edge 1040
Prieinamumas: parduotuvėje (Saku 3, Talinas)
Tootekood: 010-02503-01
GPS dviračio kompiuteris Garmin Edge 1040
GPS dviračio kompiuteris Garmin Edge 1040
GAUSYBĖ PAJĖGUMO FUNKCIJŲ
Naudodamiesi patikimu dviračio GPS kompiuteriu galėsite minti nesustodami. „Edge 1040“ paruoštas bet kokiai kelionei – nuo išvykos nuošaliais žvyro takais iki įspūdingo nuotykio kalnų dviračiais.
- Važiuokite į gilumas. Šiam tiksliam kompiuteriui su kelių dažnio juostų palydovinės navigacijos sistema nebaisūs nei tankūs medžiai, nei miesto kanjonai.
- Nuvažiuokite toliau, įkrovinėkite rečiau. Gaukite bateriją, kuri iki 35 val. veikia naudojant intensyviai, o iki 70 val. – baterijos taupymo režimu.
- Važiavimo dviračiu gebėjimų ir trasos reikalavimų rodikliai padės suprasti jūsų stipriąsias ir silpnąsias vietas.
- Važiuokite it vietiniai su konkretaus važiavimo tipo žemėlapiais ir navigacija.
- Nesulaukiate, kada vėl galėsite leistis į kelią? Jums pasisekė. Išėmę šį „Edge“ įrenginį iš dėžutės tuojau pat galėsite judėti.
- Žinokite, kiek energijos dar turite naudodamiesi ištvermės įžvalgomis.
Bendra | |
|---|---|
| Fiziniai matmenys | 2,3″ x 4,6″ x 0,8″ (59,3 x 117,6 x 20,0 mm) |
| Svoris | 4,4 oz (126 g) |
| Atsparumo vandeniui klasė | IPX7 |
| Jutiklinis ekranas | ✔ |
| Ekrano tipas | Pusiau skaidrus TFT |
| Rodymo dydis | 88,9 mm (3,5″) įstrižainė |
| Ekrano skiriamoji geba | 282 x 470 pikselių |
| Spalvinis ekranas | ✔ |
| Baterijos tipas | Įkraunamoji ličio jonų |
| Baterijos veikimo laikas | 35 val. Žr. išsamią informaciją |
| Akumuliatoriaus taupymo režimas | ✔ |
| Dera su važiavimo galia (laikiklis su maitinimu ir „Garmin Charge“ baterijų paketas) | ✔ |
Žemėlapiai ir atmintis | |
|---|---|
| Galimybė pridėti žemėlapių | ✔ |
| „Map manager“ su „Wi-Fi®“ | ✔ |
| Pagrindinis žemėlapis | ✔ |
| Integruoti „TrailForks“ pėdsakų duomenys | ✔ |
| Saugyklos ir maitinimo pajėgumas | 32 GB vidinės atminties |
| Kelio taškai / mėgstamiausi / vietos | 200 |
| Maršrutai | 100 trasų |
| Istorija | Iki 200 val. |
Jutikliai | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| Barometrinis aukštimatis | ✔ |
| Giroskopas | ✔ |
| Akselerometras | ✔ |
| Aplinkos šviesos jutiklis | ✔ |
| Kelių dažnio juostų GNSS | ✔ |
| Magnetometras | ✔ |
Kasdienės išmaniosios funkcijos | |
|---|---|
| Ryšio galimybės | „Bluetooth®“, ANT+®, „Wi-Fi®“ |
| „Connect IQ™“ (atsisiunčiami laikrodžio ciferblatai, duomenų laukai ir programos) | ✔ |
| „Connect IQ™ Store“ parduotuvė įrenginyje | ✔ |
| Išmanieji Pranešimai | ✔ |
| Atsiliepimas į telefono skambutį arba jo atmetimas tekstine žinute (tik „Android™“) | ✔ |
| Orai | ✔ |
| Nustatymų sinchronizavimas su „Garmin Connect™“ mobiliesiems realiuoju laiku | ✔ |
| Reguliuoja išmaniojo telefono muziką | ✔ |
| VIRB® kameros nuotolinio valdymo pultas | ✔ |
| Išmaniojo treniruoklio valdiklis | ✔ |
| Suderinamumas su išmaniuoju telefonu | iPhone®, Android™ |
| Garmin Share | ✔ |
Saugos ir stebėjimo funkcijos | |
|---|---|
| Pagalbos funkcija | ✔ |
| LiveTrack | ✔ |
| GroupTrack | ✔ |
| Group Ride (Cycling) | ✔ |
| „GroupRide“ varžybos ir apdovanojimai | ✔ |
| Pranešimai kitiems dviratininkams | ✔ |
| Įvykių aptikimas | Taip (įtraukiama bekelė) |
| „GroupRide“ įvykių aptikimas | ✔ |
| Pranešimai apie bendruomenės sukurtus įspėjimus apie pavojų | ✔ |
| Rasti mano „Edge®“ | ✔ |
| Dviračio signalizacija | ✔ |
| Orų įspėjimai | ✔ |
| Suderinamas su „InReach®“ | ✔ |
Aktyvumo stebėjimo funkcijos | |
|---|---|
| Sudegintos kalorijos | ✔ |
| Intensyvumo minutės | ✔ |
Treniruočių, planavimo ir analizės funkcijos | |
|---|---|
| Pritaikomas ekranas (-ai) | ✔ |
| Atsisiųsti mokymo planai | ✔ |
| Kasdieniai treniruočių siūlymai | Taip (konkretūs renginiai) |
| Pagrindiniai ir papildomi treniruotės tikslai | ✔ |
| „Auto Pause®“ automatinis laikmačio sustabdymas | ✔ |
| Intervalinės treniruotės | ✔ |
| Išplėstinės treniruotės | ✔ |
| „Auto Lap®“ intervalų stebėjimo funkcija | ✔ |
| Vo2 Max | ✔ |
| Treniruotės būsena – važiavimas dviračiu | ✔ |
| Treniruotės krūvis – važiavimas dviračiu | ✔ |
| Apibendrintas treniruotės krūvis – važiavimas dviračiu | ✔ |
| Ištvermės duomenys realiuoju laiku – važiavimas dviračiu | ✔ |
| Važiavimo dviračiu įgūdžių analizė | ✔ |
| Trasos reikalavimų analizė | ✔ |
| Treniravimosi poveikis | ✔ |
| Grąžinimo konsultantas | ✔ |
| Virtualusis partneris | ✔ |
| Lenktyniauti pagal veiklą | ✔ |
| Segmentai | ✔ |
| Automatinis slinkimas | ✔ |
| „Physio TrueUp“ | ✔ |
| Jungtinė treniravimosi būklė | ✔ |
Lauko pramogų funkcijos | |
|---|---|
| Įkalnių planuoklis „ClimbPro“ – važiavimas dviračiu | ✔ |
| „ClimbPro“ – trasos | ✔ |
| „ClimbPro“ – laisvasis važinėjimas | ✔ |
Važiavimo dviračiu funkcijos | |
|---|---|
| Aikštelės | ✔ |
| Įspėjimai (kai pasieksite tikslus, įskaitant laiką, atstumą, širdies dažnį ar kalorijas, bus suaktyvintas signalas) | ✔ |
| GFS (galios funkcinis slenkstis) | ✔ |
| MTB dinamika | ✔ |
| Suderinamas su „Varia™“ radaru (į galą nukreiptu radaru) | ✔ |
| Suderinama su radaro kamera „Varia“ | ✔ |
| Suderinamas su „Varia™“ žibintais | ✔ |
| Suderinamas su „Varia“ priekine kamera | ✔ |
| Suderinamas su galios matuokliu | ✔ |
| Maršruto įrenginyje kūrimo priemonė | ✔ |
| Vietos paieška įrenginyje | ✔ |
| Galios gidas | ✔ |
| „TopoActive“ žemėlapiai – dviračių | ✔ |
| Populiarūs „Trendline“ maršrutai – važiavimas dviračiu | ✔ |
| Populiarių maršrutų žemėlapis | ✔ |
| Suderinamas su važiavimo dviračiu dinamika | ✔ |
| Išmanusis el. dviračių maršrutų sudarymas atsižvelgiant į likusią akumuliatoriaus įkrovą | ✔ |
PAKUOTĖS TURINYS:
- Edge® 1040
- Laikikliai (standartiniai ir išlindę į priekį)
- USB kabelis
- Dirželis
- Dokumentacija