GARMIN
GPS rattakompuuter Garmin Edge 1040
GPS rattakompuuter Garmin Edge 1040
TÄIS SOORITUSVÕIME FUNKTSIOONE
Ära kunagi peata rattasõitu suurepärase GPS-iga rattakompuutri abil, mille peale võid loota, kui seda kõige enam vajad. Edge 1040 on kõigeks valmis – olgu selleks kruusatee või tõeliselt järsud tõusud.
Mine sügavustesse. Mitme sagedusribaga GNSS-iga ei lase see oma täpsust heidutada tihedalt kasvavatest puudest ega linnakanjonist
Sõitke kaugemale, laadige vähem. Aku tööiga kuni 35 tundi nõudlikul kasutamisel ja kuni 70 tundi akusäästja režiimis.
Jalgrattasõidu võimekuse ja raja keerukuse funktsioonid aitavad sul oma tugevaid ja nõrku külgi tundma õppida.
Sõida nagu kohalik sõidutüübist lähtuvate kaartide ja navigeerimise abil.
Ei jõua ära oodata, et sõitma minna? Sul veab. Võta see Edge'i seade karbist välja ja saad viivitamata sõitma minna.
Tea võhmaandurite vihjete abil, kui palju jõudu sul veel varus on.
Üldine
| FÜÜSILISED MÕÕTMED | 2,3″ x 4,6″ x 0,8″ (59,3 x 117,6 x 20,0 mm) |
| KAAL | 126 g (4,4 untsi) |
VEEKINDLUSE TASE | IPX7 |
| PUUTEEKRAAN | ✔ |
| EKRAANI TÜÜP | transflective TFT |
| EKRAANI SUURUS | 3,5″ (88,9 mm) diagonaal |
| EKRAANI ERALDUSVÕIME | 282 x 470 pikslit |
| VÄRVIEKRAAN | ✔ |
| AKU TÜÜP | Laetav liitiumioonaku |
| AKU KASUTUSAEG | 35 tundi |
| ENERGIASÄÄSTUREŽIIM | ✔ |
| SÕIDU VÕIMSUSMÕÕDIKUGA ÜHILDUV (TOITEKINNITUS JA AKUKOMPLEKT GARMIN CHARGE) | ✔ |
Kaardid ja mälu
| VÕIMALUS LISADA KAARTE | ✔ |
| ALGKAART | Eelsalvestatud Garmini rattakaart |
| MÄLU JA TOIDE | 32 GB sisemälu |
| VAHEPUNKTID/LEMMIKUD/ASUKOHAD | 200 |
| MARSRUUDID | 100 marsruuti |
| AJALUGU | Kuni 200 tundi |
Andurid
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| GALILEO | ✔ |
| BAROMEETRILINE ALTIMEETER | ✔ |
| GÜROSKOOP | ✔ |
| KIIRENDUSANDUR | ✔ |
| ÜMBRITSEVA VALGUSE ANDUR | ✔ |
| MITME SAGEDUSRIBAGA GNSS | ✔ |
| MAGNETOMEETER | ✔ |
Igapäevased nutifunktsioonid
| ÜHENDUVUS | Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi® |
| CONNECT IQ™ (ALLALAADITAVAD SIHVERPLAADID, ANDMEVÄLJAD, VIDINAD JA RAKENDUSED) | ✔ |
| SEADMES OLEV CONNECT IQ™ POOD | ✔ |
| NUTITEAVITUSED | ✔ |
| TEKSTVASTUS/KÕNEST TEKSTIGA KEELDUMINE (AINULT ANDROID™) | ✔ |
| ILM | ✔ |
| SEADETE REAALAJAS SÜNKROONIMINE MOBIILIRAKENDUSEGA GARMIN CONNECT™ | ✔ |
| JUHIB NUTITELEFONI MUUSIKAT | ✔ |
| VIRB® KAAMERA KAUGJUHTIMISPULT | ✔ |
NUTITREENERI JUHTIMINE | ✔ |
| NUTITELEFONIGA ÜHILDUV | iPhone®, Android™ |
Ohutus- ja jälgimisfunktsioonid
| ABI | ✔ |
| LIVETRACK | ✔ |
| GROUPTRACK | ✔ |
| GROUP RIDE (CYCLING) | ✔ |
| SÕITJATE VAHELINE SÕNUMITEENUS | ✔ |
| JUHTUMITUVASTUS | Jah (sh maastikurajad) |
| LEIA MINU EDGE® | ✔ |
| JALGRATTA ALARM | ✔ |
| ILMATEATED | ✔ |
| INREACH®-SEADMEGA ÜHILDUV | ✔ |
Tegevuse jälgimise funktsioonid
PÕLETATUD KALORID | ✔ |
INTENSIIVSUSMINUTID | ✔ |
Treeningu-, kavandamis- ja analüüsifunktsioonid
| KOHANDATAV(AD) EKRAAN(ID) | ✔ |
| ALLALAADITAVAD TREENINGUKAVAD | ✔ |
| IGAPÄEVASED TREENINGSOOVITUSED | Jah (sündmusespetsiifiline) |
| PEAMISED JA TEISESED TREENINGU EESMÄRGID | ✔ |
| AUTO PAUSE® | ✔ |
| INTERVALLTREENING | ✔ |
| TÄIUSTATUD TREENINGUD | ✔ |
| AUTO LAP® | ✔ |
| VO2 MAX | ✔ |
| TREENITUSTASE – RATTASÕIT | ✔ |
| TREENINGKOORMUS – RATTASÕIT | ✔ |
| TREENINGKOORMUSE FOOKUS – RATTASÕIT | ✔ |
| REAALAJAS VASTUPIDAVUS – RATTASÕIT | ✔ |
| JALGRATTASÕIDU VÕIMEKUSE ANALÜÜS | ✔ |
| RAJA KEERULISUSE ANALÜÜS | ✔ |
TREENINGU EFEKTIIVSUS | ✔ |
| TAASTUMISNÕUSTAJA | ✔ |
| VIRTUAALPARTNER | ✔ |
| LÄBI TEGEVUS UUESTI | ✔ |
| SEGMENDID | ✔ |
| AUTOMAATNE SIRVIMINE | ✔ |
| ✔ | |
| ÜHTLUSTATUD TREENITUSTASE | ✔ |
Õuetegevuste funktsioonid
| CLIMBPRO TÕUSUPLANEERIJA – RATTASÕIT | ✔ |
| CLIMBPRO – RAJAD | ✔ |
| CLIMBPRO – VABASÕIT | ✔ |
Rattasõidu funktsioonid
| RAJAD | ✔ |
| MÄRGUANDED (EESMÄRKIDE, NAGU AJA, VAHEMAA, PULSISAGEDUSE VÕI KALORITE EESMÄRKIDEL KÕLAB ALARM) | ✔ |
FTP (FUNKTSIONAALNE ENERGIALÄVEND) | ✔ |
| ETTEVÕTTE GARMIN JALGRATTAKAART (MARSRUUDITAV JALGRATTASPETSIIFILINE TÄNAVAKAART) | yes (multi-region) |
| MTB DÜNAAMIKA | ✔ |
| VARIA™ RADARIGA ÜHILDUV (TAHAVAATERADAR) | ✔ |
| ÜHILDUB VARIA RADARKAAMERAGA | ✔ |
| VARIA™ TULEDEGA ÜHILDUV | ✔ |
| ENERGIAMÕÕDIKU TUGI | ✔ |
| SEADMESISENE TEEKONNALOOJA | ✔ |
| SEADMESISENE ASUKOHAOTSING | ✔ |
| JÕUDLUSJUHIS | ✔ |
| TRENDLINE’I POPULAARSED MARSRUUDID – RATTASÕIT | ✔ |
| POPULAARSUSE SOOJUSKAART | ✔ |
| RATTASÕIDU DÜNAAMIKA FUNKTSIOONIGA ÜHILDUV | ✔ |
| INTEGREERITUD TRAILFORKSI RAJAANDMED | ✔ |
| ELEKTRIRATTA NUTIKA SÕIDUULATUSE MARSRUUDID | ✔ |
Ühenduvus
| KAUGJUHTIMISSEADE EDGE® | ✔ |
| VARIA™ KAUGJUHTIMISSEADE | ✔ |
| ANT+™ ELEKTROONILINE KÄIGUVAHETUS | ✔ |
SHIMANO DI2 SYNCHRO SHIFT INTEGREERIMINE | ✔ |
| LAIENDATUD EKRAAN (VÕIMALDAB GARMINI KELLAL JAGADA ANDMEEKRAANE SEADMES EDGE®) | ✔ |
Karbis sisaldub:
Edge® 1040
Kinnitused (tavaline ja esihoidik)
USB-kaabel
Randmepael
Dokumentatsioon