GARMIN
Garmin vivoactive 6, Metalinės jaspio spalvos
Garmin vivoactive 6, Metalinės jaspio spalvos
GERIAU SUPRASKITE SAVO KŪNĄ
Išmanusis laikrodis „vívoactive 6 “, išsiskiriantis ryškiu ekranu, iki 11 d. baterijos veikimo trukme ir tikslingomis sveikatos bei fizinio pasirengimo funkcijomis, suteikia visus įrankius ir įžvalgas, kurių reikia, kad geriau pažintumėte savo kūną.
- ŠVIESUS AMOLED EKRANAS
- BATERIJA GALI VEIKTI IKI 11 D.
- „BODY BATTERY™“ ENERGIJOS STEBĖJIMO, MIEGO KOKYBĖS ĮVERČIO, STRESO LYGIO STEBĖJIMO IR KITOS FUNKCIJOS
- IŠPLĖSTINĖS FIZINIO PASIRENGIMO FUNKCIJOS
- VEIKIA SU PROGRAMĖLE „GARMIN CONNECT™“, SKIRTA „IPHONE®“ IR „ANDROID™“ TELEFONAMS
- IŠMANIEJI PRANEŠIMAI, „GARMIN PAY™“ BEKONTAKČIAI MOKĖJIMAI IR MUZIKOS SAUGYKLA
„BODY BATTERY“ ENERGIJOS STEBĖJIMAS
Stebėkite kūno energijos lygį visą dieną, kad žinotumėte, kada jūsų kūnas pilnas jėgų ir pasiruošęs veikti arba kada išsekęs ir reikia miego. Taip pat gaukite dar daugiau informacijos ir asmeninių įžvalgų apie tai, kaip miegas, snaudimas, kasdieniai užsiėmimai ir didelis stresas veikia jūsų energiją.
MIEGO TRENERIS
Gaukite miego kokybės įvertį ir asmeninį instruktažą, kiek jums reikia miego ir kaip galite pagerinti jo kokybę. Galite net stebėti skirtingas miego fazes ir snaudimą, taip pat matyti keletą pagrindinių miego rodiklių, pvz., ŠDK būseną, kad geriau suprastumėte savo sveikatos būklę.
INTEGRUOTOS SPORTO PROGRAMOS
Stebėkite savo judėjimo būdus naudodamiesi daugiau nei 80 įkeltų GPS ir vidaus sporto programų, įskaitant ėjimą, bėgimą, dviračių sportą, plaukimą baseine, veiklą neįgaliesiems ir kt.
TRENIRUOČIŲ VARIANTAI
Nuo kasdien siūlomų ėjimo treniruočių iki nuoseklių jėgos, didelio intensyvumo intervalinių treniruočių (HIIT), jogos, pilateso, mobilumo ir ne tik – judėti dar niekada nebuvo taip paprasta. Tiesiog raskite treniruotes programėlėje „Garmin Connect™“ ir atsisiųskite į savo išmanųjį laikrodį.
SVEIKATA IR GERA SAVIJAUTA
Nuolat ant riešo stebėkite sveikatos būklę, širdies dažnį, ŠDK būseną, pulso oksimetrijos matavimo duomenis ir moterų sveikatą — įskaitant menstruacijų ciklą bei nėštumą, meditaciją ir ne tik – kad savo kūną pažintumėte geriau.
IŠMANIEJI PRANEŠIMAI IR ŽINUČIŲ GAVIMAS BEI SIUNTIMAS
Gaukite el. laiškus, pranešimus ir įspėjimus į savo laikrodį, susieję jį su savo „iPhone“ arba „Android“ išmaniuoju telefonu. Naudodami „Android“ telefoną, atsakykite į tekstinius pranešimus naudodami laikrodyje įdiegtą klaviatūrą, taip pat peržiūrėkite jums atsiųstas nuotraukas tiesiai laikrodžio ekrane.
Kas patiks jums | |
|---|---|
| Miego balas ir įžvalgos | ✔ |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė (išmaniojo laikrodžio režimu) | Iki 11 dienų (5 d. nuolat įjungus ekraną) |
| Pulso oksimetrija, kraujo prisotinimas deguonimi | Taip (patikrinimas vietoje ir pasirinktinis visos dienos aklimatizacija ir miego metu) |
| Garmin Pay™ | ✔ |
| Muzikos saugykla | ✔ |
| Laikrodžio ekrano tipas | AMOLED (pasirinktinis nuolatinio veikimo režimas) |
| Jutiklinis ekranas | ✔ |
| Atsparumo vandeniui klasė | Plaukimas, 5 ATM |
| Neįgaliojo vežimėlio režimas | ✔ |
Bendra | |
|---|---|
| Dirželio medžiaga | Silikonas |
| Lęšio medžiaga | „Corning® Gorilla® Glass 3“ |
| Griovelio medžiaga | Anoduotas aliuminis |
| Bylos medžiaga | Pluoštu sustiprintas polimeras |
| Greitai atfiksuojami dirželiai | Taip (20 mm, pramoninis standartas) |
| Fizinis dydis | 42,2 x 42,2 x10,9 mm Tinka riešams, kurių apimtis 125-190 mm |
| Svoris | 23 g (36 g su pridedamu dirželiu) |
| Rodymo dydis | 30,4 mm (1,2″) skersmens |
| Ekrano skiriamoji geba | 390 x 390 pikselių |
| Spalvinis ekranas | ✔ |
| Didelio šrifto parinktis | ✔ |
| Baterijos tipas | Ličio jonų |
| Baterijos veikimo laikas | Išmaniojo laikrodžio režimas: iki 11 d. (5 d. nuolat įjungus ekraną) Baterijos veikimo taupymo režimas išmaniajam laikrodžiui: iki 21 d. GNSS režimu naudojant tik GPS: iki 21 valandų Visų sistemų GNSS režimas: iki 17 valandų Visų sistemų GNSS režimas klausantis muzikos: iki 8 valandų Žr. išsamią informaciją |
| Įkrovimo būdas | „Garmin“ firminis prisegamasis kroviklis |
| Atmintis / istorija | 8 GB |
Sveikatos ir sveikatingumo stebėjimas | |
|---|---|
| Širdies dažnis ant riešo (nuolatinis, kiekvieną sekundę) | ✔ |
| Širdies dažnis ilsintis | ✔ |
| Įspėjimai dėl nenormalaus širdies dažnio | Taip (aukštas ir žemas) |
| Įkvėpimo ir iškvėpimo dažnis | ✔ |
| Fizinio pasirengimo amžius | ✔ |
| „Body Battery™“ energijos monitorius | ✔ |
| Visos dienos stresas | ✔ |
| Poilsio priminimai | ✔ |
| Atpalaiduojamojo kvėpavimo laikmatis | ✔ |
| Meditacija | ✔ |
| Kvėpavimo praktika | ✔ |
| Miegas | Taip (pažengęs) |
| Miego treneris | ✔ |
| Kvėpavimo kintamumas | ✔ |
| Snaudimo aptikimas | ✔ |
| Hidratacija | ✔ |
| Moterų sveikata | ✔ |
| Sveikatos duomenų santrauka | ✔ |
| Sveikatos būsena | ✔ |
Jutikliai | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| QZSS | ✔ |
| BeiDou | ✔ |
| „Garmin Elevate™“ ant riešo tvirtinamas širdies ritmo monitorius | ✔ |
| Pulso oks., kraujo saturacijos deguonimi stebėjimo priemonė | ✔ |
| Kompasas | ✔ |
| Giroskopas | ✔ |
| Akselerometras | ✔ |
| Termometras | Taip (reikalingas „tempe™“ jutiklis) |
| Aplinkos šviesos jutiklis | ✔ |
Užsiėmimų profiliai | |
|---|---|
| Galimi veiklų sporto salėje profiliai | Jėga, Didelio intensyvumo intervalų treniruotės, Kardio, Elipsinės Treniruotės, Lipimas Laiptais, Irklavimas patalpoje, Šokinėjimas per šokdynę |
| SVEIKATINGUMAS | Vaikščiojimas, Pilatesas, Joga, Ėjimas patalpose, Judumas |
| TRENIRUOTĖS UŽDAROSE | Bėgimas ant bėgtakio, Bėgimas dengtu treku |
| BĖGIMAS LAUKE | Bėgimas, Bėgimas lauko treku, Bėgimas bekele, lenktynės su kliūtimis |
| Galimi lauko pramogų profiliai | Žygiai pėsčiomis, Jodinėjimas žirgais, Golf, Alpinizmas, Diskgolfas, Šaudymas iš lanko |
| Galimi važiavimo dviračiu profiliai | Važiavimas dviračiu, Dviračių sportas plentu, Dviračių sportas žvyru, Kelionės dviračiu, Važiavimas elektriniu dviračiu, Riteņbraukšana ar rokām, Važiavimas rankiniu dviračiu patalpoje, Dviračių Treniruokliai, Dviračių krosas |
| Galimi plaukimo profiliai | Plaukimas baseine, Plaukimas atvirame vandenyje |
| ANT VANDENS | Irklavimas stovint, Baidarių sportas, Irklavimas, Snorkelinimas |
| AUTOMOBILIŲ IR MOTOCIKLŲ SPORTAS | Važiavimas motociklais, Overlandingas, Motorcrossing, Važiavimas keturračiu, Važinėjimas sniegomobiliu |
| RAKEČIŲ SPORTAS | Tenisas, Piklbolas, Badmintonas, Skvošas, Stalo tenisas, Padelio tenisas, Platforminis tenisas, Raketbolas |
| SNIEGAS IR ŽIEMA | Slidinėjimas, Snieglenčių sportas, Lygumų slidinėjimas klasikiniu stiliumi, Lygumų slidinėjimas laisvuoju stiliumi, Čiuožimas ant ledo, Žygiai sniegbačiais |
| Sporto profiliai | Krepšinis, Tinklinis, Žolės riedulys, Ledo ritulys, Angliškas futbolas, Amerikietiškas futbolas, Lakrosas, Regbis, Lėkščiasvydis, Kriketas, Softbolas, Beisbolas |
| RINGE | Boksas, Mišrieji kovos menai |
| KITI UŽSIĖMIMŲ PROFILIAI | Važinėjimas riedučiais |
PAKUOTĖS TURINYS:
- vívoactive® 6
- USB-C krovimo / duomenų kabelis
- Dokumentacija