GARMIN
Garmin Venu 3, Skalūno spalvos nerūdijančiojo plieno apvadas
Garmin Venu 3, Skalūno spalvos nerūdijančiojo plieno apvadas
IŠ TIESŲ PAŽINKITE SAVE
Tikslingai sukurtas su pažangiomis sveikatos ir fizinės būklės funkcijomis, galimybe skambinti ir siųsti tekstinius pranešimus, „Venu 3“ yra daugiau nei tik išmanusis laikrodis – tai jūsų asmeninis treneris ant riešo, padedantis įgyvendinti tikslus.
- ŠVIESUS 1,4″ „AMOLED“ JUTIKLINIS EKRANAS
- IŠMANIOJO LAIKRODŽIO REŽIMU BATERIJA GALI VEIKTI IKI 14 D.
- IŠSAMIOS SVEIKATOS IR SVEIKATINGUMO ĮŽVALGOS
- IŠPLĖSTINĖS FIZINIO PASIRENGIMO FUNKCIJOS
- VEIKIA SU PROGRAMĖLE „GARMIN CONNECT™“, SKIRTA „IPHONE®“ IR „ANDROID™“ TELEFONAMS
- LENGVAS 45 MM KORPUSAS NERŪDIJANČIO PLIENO APVADU
„BODY BATTERY™“ ENERGIJOS STEBĖJIMAS
Stebėkite kūno energijos lygį, kad žinotumėte, kada jūsų kūnas kupinas jėgų ir pasiruošęs veikti arba kada išsekęs ir reikia miego. Gaukite dar daugiau informacijos ir asmeninių įžvalgų apie tai, kaip miegas, snaudimas, kasdienė veikla ir didelis stresas veikia jūsų energijos lygį..
MIEGO TRENERIS
Sužinokite miego įvertį ir gaukite asmeninių patarimų, kiek miego jums reikia ir kaip pagerinti jo kokybę. Galite net stebėti skirtingas miego fazes ir pogulius — ir matyti keletą pagrindinių miego rodiklių, pvz., ŠDK būseną, kad geriau suprastumėte savo sveikatos būklę.
INTEGRUOTOS SPORTO PROGRAMOS
Stebėkite visus savo judėjimo būdus naudodamiesi daugiau nei 30 įkeltų GPS ir vidaus sporto programų, įskaitant ėjimą, bėgimą, dviračių sportą, plaukimą baseine, užsiėmimus neįgaliesiems ir ne tik.
ĮMONTUOTAS GARSIAKALBIS IR MIKROFONAS
Susieję laikrodį su išmaniuoju telefonu galėsite skambinti ir atsiliepti į skambučius tiesiog nuo riešo. Taip pat naudokite išmaniojo telefono balso asistentą, kad atsakytumėte į tekstinius pranešimus ir ne tik.
TRENIRUOČIŲ NAUDA IR ATSIGAVIMO LAIKAS
Geriau supraskite, kaip treniruotės paveikia jūsų kūną ir kiek laiko reikia norint po jų atsigauti, kad galėtumėte priimti bet kokį fizinio pasirengimo iššūkį.
„GARMIN“ EKG PROGRAMA
EKG programėlėje³ naudojami jutikliai, kuriais fiksuojami elektriniai signalai, kontroliuojantys širdies plakimą. Įrašas analizuojamas siekiant nustatyti sutrikusio širdies ritmo, vadinamo prieširdžių virpėjimu, požymius.
Kas patiks jums | |
|---|---|
| Miego balas ir įžvalgos | ✔ |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė (išmaniojo laikrodžio režimu) | Iki 14 dienų |
| Pulso oksimetrija, kraujo prisotinimas deguonimi | Taip (patikrinimas vietoje ir pasirinktinis visos dienos aklimatizacija ir miego metu) |
| „Garmin“ EKG programa | ✔ |
| Garmin Pay™ | ✔ |
| Muzikos saugykla | ✔ |
| Skambinimas ir tekstinės žinutės balsu | Taip (su susietu suderinamu išmaniuoju telefonu) |
| Laikrodžio ekrano tipas | AMOLED pasirinktinis nuolatinio veikimo režimas |
| Jutiklinis ekranas | ✔ |
| Atsparumo vandeniui klasė | Plaukimas, 5 ATM |
| Neįgaliojo vežimėlio režimas | ✔ |
Bendra | |
|---|---|
| Dirželio medžiaga | Silikonas |
| Lęšio medžiaga | „Corning® Gorilla® Glass 3“ |
| Griovelio medžiaga | Nerūdijantysis plienas |
| Bylos medžiaga | Pluoštu sustiprintas polimeras |
| Greitai atfiksuojami dirželiai | Taip (22 mm, Pramonės standartas) |
| Fizinis dydis | 45 x 45 x 12 mm Tinka riešams, kurių apimtis 135-200 mm |
| Svoris | Silikonas : 46 g su pridedamu dirželiu Oda : 42 g su pridedamu dirželiu |
| Integruotas garsiakalbis / mikrofonas | ✔ |
| Rodymo dydis | 35,4 mm (1,4″) skersmuo |
| Ekrano skiriamoji geba | 454 x 454 pikseliai |
| Spalvinis ekranas | ✔ |
| Didelio šrifto parinktis | ✔ |
| Baterijos tipas | Ličio jonų |
| Baterijos veikimo laikas | Išmaniojo laikrodžio režimas: iki 14 d. Baterijos veikimo taupymo režimas išmaniajam laikrodžiui: iki 26 d. GNSS režimu naudojant tik GPS: iki 26 valandų Visų sistemų GNSS režimas: iki 20 valandų Visų sistemų GNSS režimas klausantis muzikos iki 11 valandų Žr. išsamią informaciją |
| Įkrovimo būdas | „Garmin“ firminis prisegamasis kroviklis |
| Atmintis / istorija | 8 GB |
Sveikatos ir sveikatingumo stebėjimas | |
|---|---|
| Širdies dažnis ant riešo (nuolatinis, kiekvieną sekundę) | ✔ |
| Širdies dažnis ilsintis | ✔ |
| Įspėjimai dėl nenormalaus širdies dažnio | Taip (aukštas ir žemas) |
| Įkvėpimo ir iškvėpimo dažnis | ✔ |
| Fizinio pasirengimo amžius | ✔ |
| „Body Battery™“ energijos monitorius | ✔ |
| Visos dienos stresas | ✔ |
| Poilsio priminimai | ✔ |
| Atpalaiduojamojo kvėpavimo laikmatis | ✔ |
| Meditacija | ✔ |
| Kvėpavimo praktika | ✔ |
| Miegas | Taip (pažengęs) |
| Miego treneris | ✔ |
| Kvėpavimo kintamumas | ✔ |
| Snaudimo aptikimas | ✔ |
| Hidratacija | ✔ |
| Moterų sveikata | ✔ |
| Sveikatos duomenų santrauka | ✔ |
| Odos temperatūra | ✔ |
| Patarimai dėl organizmo paros ritmo sutrikimo nuskridus keletą laiko juostų | ✔ |
Jutikliai | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| „Garmin Elevate™“ ant riešo tvirtinamas širdies ritmo monitorius | ✔ |
| Pulso oks., kraujo saturacijos deguonimi stebėjimo priemonė | ✔ |
| Barometrinis aukštimatis | ✔ |
| Kompasas | ✔ |
| Giroskopas | ✔ |
| Akselerometras | ✔ |
| Termometras | Taip (reikalingas „tempe™“ jutiklis) |
| Aplinkos šviesos jutiklis | ✔ |
Užsiėmimų profiliai | |
|---|---|
| Galimi veiklų sporto salėje profiliai | Jėga, Didelio intensyvumo intervalų treniruotės, Kardio ir Elipsinės Treniruotės, Lipimas Laiptais, Irklavimas patalpoje,, Šokinėjimas per šokdynę |
| SVEIKATINGUMAS | Vaikščiojimas, Pilatesas, Joga, Ėjimas patalpose |
| TRENIRUOTĖS UŽDAROSE | Bėgimas ant bėgtakio, Bėgimas dengtu treku |
| BĖGIMAS LAUKE | Bėgimas |
| Galimi lauko pramogų profiliai | Žygiai pėsčiomis, Laipiojimas patalpose, Boulderingas, Diskgolfas |
| Galimi važiavimo dviračiu profiliai | Važiavimas dviračiu, Dviračių Treniruokliai, Riteņbraukšana ar rokām, Važiavimas rankiniu dviračiu patalpoje, Važiavimas elektriniu dviračiu |
| Galimi plaukimo profiliai | Plaukimas baseine, Plaukimas atvirame vandenyje |
| ANT VANDENS | Irklavimas stovint, Irklavimas |
| RAKEČIŲ SPORTAS | Tenisas, Piklbolas, Badmintonas, Skvošas, Stalo tenisas, Padelio tenisas, Platforminis tenisas, Raketbolas |
| SNIEGAS IR ŽIEMA | Slidinėjimas, Snieglenčių sportas, Žygiai sniegbačiais, Lygumų slidinėjimas klasikiniu stiliumi |
| Sporto profiliai | Basketball, Volleyball, Field Hockey, Ice Hockey, Football/Soccer, American Football, Lacrosse, Rugby, Ultimate Disc, Cricket, Softball, Baseball |
| RINGE | Boksas, Mišrieji kovos menai |
PAKUOTĖS TURINYS:
- Venu® 3
- Įkrovimo / duomenų kabelis USB-C
- Dokumentacija