GARMIN
Garmin Instinct E - 45 mm, Juodas su anglies spalvos dirželiu
Garmin Instinct E - 45 mm, Juodas su anglies spalvos dirželiu
PASIKLIAUKITE SAVIMI
„Instinct E“ yra tvirto dizaino laikrodis su GPS ir pagrindinėmis funkcijomis, kurių gali prireikti per dieną.
- TVIRTA KONSTRUKCIJA
- BATERIJA IŠMANIOJO LAIKRODŽIO REŽIMU GALI VEIKTI IKI 16 D.
- PAGRINDINĖS FUNKCIJOS, SKIRTOS SVEIKATAI IR SVEIKATINGUMUI
- IŠMANIEJI PRANEŠIMAI
- NAVIGACIJOS FUNKCIJOS
- INTEGRUOTOS SPORTO PROGRAMOS
TVIRTA KONSTRUKCIJA
Būkite išskirtiniai su tvirta konstrukcija, 45 mm tvirtu korpusu ir įbrėžimams atspariu ekranu.
PATIKRINTAS TVIRTUMAS
Išmanusis laikrodis „Instinct E“ yra 10 ATM atsparumo vandeniui klasės ir sukurtas pagal MIL-STD-810 reikalavimus, kad būtų atsparus temperatūrai ir smūgiams.
ESMINĖS SVEIKATOS IR SVEIKATINGUMO STEBĖJIMO PRIEMONĖS
Su sveikatos stebėjimo funkcijomis, įskaitant pulso, išplėstinio miego stebėjimo, pulso oksimetrijos ir ne tik, geriau supraskite savo kūną.
Išmanieji pranešimai
Gaukite el. laiškus, pranešimus ir įspėjimus į savo laikrodį, susieję jį su suderinamu „Apple®“ arba „Android™“ išmaniuoju telefonu.
NAVIGACIJOS FUNKCIJOS
Patikima navigacija su triašiu kompasu, barometriniu aukštimačiu ir kelių GNSS palaikymu.
INTEGRUOTOS SPORTO PROGRAMOS
Stebėkite savo užsiėmimus, įskaitant ėjimą, bėgimą, važiavimą dviračiu, kopimą, jėgos treniruotes ir ne tik.
Kas patiks jums | |
|---|---|
| Miego balas ir įžvalgos | ✔ |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė (išmaniojo laikrodžio režimu) | Iki 16 dienų |
| Pulso oksimetrija, kraujo prisotinimas deguonimi | ✔ |
| Laikrodžio ekrano tipas | Vienspalvis, matomas saulės šviesoje, pusiau skaidrus, pikselinės atminties (MIP) |
| Atsparumo vandeniui klasė | 10 ATM |
Bendra | |
|---|---|
| Dirželio medžiaga | Silikonas |
| Lęšio medžiaga | Chemiškai sutvirtintas stiklas |
| Griovelio medžiaga | Pluoštu sustiprintas polimeras |
| Bylos medžiaga | Pluoštu sustiprintas polimeras |
| Suderinama su „QuickFit™“ laikrodžio dirželiu | Taip (22 mm) |
| Fizinis dydis | 45 x 45 x 14,2 mm Tinka riešams, kurių apimtis 132-213 mm |
| Svoris | 48 g |
| Rodymo dydis | Pasirinktinis, dviejų langų dizainas; 23 x 23 mm (0,9″ x 0,9″) |
| Ekrano skiriamoji geba | 176 x 176 pikselių |
| Baterijos tipas | Ličio jonų |
| Baterijos veikimo laikas | Išmanusis laikrodis: iki 16 d. Laikrodžio baterijos taupymo režimas: iki 40 d. GPS: iki 24 val. Visos palydovinės sistemos: 16 val. Maks. baterijos veikimo laikas GPS režimu: iki 50 val. Ekspedicijos su GPS veikla: iki 20 d. |
| Įkrovimo būdas | „Garmin“ firminis prisegamasis kroviklis |
| Atmintis / istorija | 128 MB |
Sveikatos ir sveikatingumo stebėjimas | |
|---|---|
| Širdies dažnis ant riešo (nuolatinis, kiekvieną sekundę) | ✔ |
| Širdies dažnis ilsintis | ✔ |
| Įspėjimai dėl nenormalaus širdies dažnio | Taip (aukštas ir žemas) |
| Įkvėpimo ir iškvėpimo dažnis | ✔ |
| Fizinio pasirengimo amžius | ✔ |
| „Body Battery™“ energijos monitorius | ✔ |
| Visos dienos stresas | ✔ |
| Poilsio priminimai | ✔ |
| Atpalaiduojamojo kvėpavimo laikmatis | ✔ |
| Kvėpavimo praktika | ✔ |
| Miegas | Taip (pažengęs) |
| Kvėpavimo kintamumas | ✔ |
| Snaudimo aptikimas | ✔ |
| Hidratacija | Taip („Garmin Connect™“ ir pasirenkamame „Connect IQ™“ valdiklyje) |
| Moterų sveikata | Taip („Garmin Connect™“ ir pasirenkamame „Connect IQ™“ valdiklyje) |
| Sveikatos duomenų santrauka | ✔ |
| Sveikatos būsena | ✔ |
Jutikliai | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| „Garmin Elevate™“ ant riešo tvirtinamas širdies ritmo monitorius | ✔ |
| Pulso oks., kraujo saturacijos deguonimi stebėjimo priemonė | ✔ |
| Barometrinis aukštimatis | ✔ |
| Kompasas | ✔ |
| Akselerometras | ✔ |
| Termometras | ✔ |
Užsiėmimų profiliai | |
|---|---|
| Galimi veiklų sporto salėje profiliai | Jėga, Didelio intensyvumo intervalų treniruotės, Kardio, Elipsinės Treniruotės, Lipimas Laiptais, Lipimas Aukštais, Irklavimas patalpoje |
| ĮVAIRIOS SPORTO ŠAKOS | |
| SVEIKATINGUMAS | Vaikščiojimas, Ėjimas patalpose, Pilatesas, Joga |
| TRENIRUOTĖS UŽDAROSE | Bėgimas ant bėgtakio, Bėgimas dengtu treku, Virtualusis bėgimas |
| BĖGIMAS LAUKE | Bėgimas, Bėgimas lauko treku, Bėgimas bekele, |
| Galimi lauko pramogų profiliai | Žygiai pėsčiomis, Laipiojimas uolomis, Medžioklė, Jodinėjimas žirgais, Šaudymas iš lanko |
| Galimi važiavimo dviračiu profiliai | Važiavimas dviračiu, Dviračių sportas plentu, Kalnų dviračių sportas, Dviračių sportas žvyru, Važiavimas dviračiu į darbą, Kelionės dviračiu, Važiavimas elektriniu dviračiu, Elektrinių kalnų dviračių sportas, Dviračių Treniruokliai, Dviračių krosas, BMX |
| Galimi plaukimo profiliai | Plaukimas baseine, Plaukimas atvirame vandenyje |
| ANT VANDENS | Irklavimas stovint, Irklavimas, Baidarių sportas, Žvejyba, Plaukimas valtimi, Snorkelinimas, Raftingas |
| RAKEČIŲ SPORTAS | Tenisas, Piklbolas, Badmintonas, Skvošas, Stalo tenisas, Padelio tenisas, Platforminis tenisas, Raketbolas |
| SNIEGAS IR ŽIEMA | Slidinėjimas, Snieglenčių sportas, Lygumų slidinėjimas klasikiniu stiliumi, Lygumų slidinėjimas laisvuoju stiliumi, Čiuožimas ant ledo, Žygiai sniegbačiais |
| Sporto profiliai | Krepšinis, Tinklinis, Žolės riedulys, Ledo ritulys, Angliškas futbolas, Amerikietiškas futbolas, Lakrosas, Regbis, Lėkščiasvydis, Kriketas, Softbolas, Beisbolas |
| KITI UŽSIĖMIMŲ PROFILIAI | Taktiniai užsiėmimai |
PAKUOTĖS TURINYS:
- Instinct® E – 45 mm išmanusis laikrodis su silikoninius dirželiu
- Įkrovimo / duomenų kabelis
- Dokumentacija