GARMIN
Garmin Instinct 3 - 50 mm, Solar, Juodas su anglies spalvos dirželiu
Garmin Instinct 3 - 50 mm, Solar, Juodas su anglies spalvos dirželiu
Instinct 3 – tvirtas GPS išmanusis laikrodis, kurį gali dėvėti bet kada. Drąsiai gyvenk savo nuotykių kupiną gyvenimą.
- NERIBOTAS AKUMULIATORIAUS VEIKIMO LAIKAS IŠMANIOJO LAIKRODŽIO REŽIMU ĮKRAUNANT SAULĖS ENERGIJA
- IŠSAMIOS SVEIKATOS IR SAVIJAUTOS FUNKCIJOS
- IŠMANIEJI PRANEŠIMAI
- INTEGRUOTAS ŽIBINTUVĖLIS
- TVIRTAS PAGAL DIZAINĄ
- DAUGIAJUOSTIS GPS + SATIQ™ TECHNOLOGIJA
Įkrovimas saulės energija
Išmaniojo laikrodžio režimu akumuliatorius, naudojant saulės energiją, gali veikti neribotai.
TVIRTAS PAGAL DIZAINĄ
Drąsiai leiskis į nuotykius su tvirtu dizainu: 1,1 colio ekranas, sustiprintas 50 mm metalinis rėmelis ir įbrėžimams atsparus stiklas.
INTEGRUOTAS ŽIBINTUVĖLIS
Integruotas žibintuvėlis padeda matyti ir būti matomam – galima keisti šviesos spindulio ryškumą bei perjungti į raudoną šviesą.
Sveikatos ir savijautos stebėjimas 24/7
Su sveikatos stebėjimo funkcijomis – pulso matavimu, išsamia miego analize, Pulse Ox pulso oksimetrija ir dar daugiau – būsi pasiruošęs bet kokiems iššūkiams.
Išmanieji pranešimai
Susiek laikrodį su suderinamu Apple® ar Android™ išmaniuoju telefonu ir priimk el. laiškus, SMS bei pranešimus tiesiai laikrodyje.
DAUGIAJUOSTIS GPS + SATIQ
Keliauk užtikrintai su daugiajuosčiu GPS ir SatIQ technologija – ji pateikia itin tikslius pozicionavimo duomenis ir optimizuoja akumuliatoriaus veikimo laiką.
Tai, kas tau patiks | |
|---|---|
| Miego įvertinimas ir statistika | ✔ |
| Akumuliatoriaus veikimo laikas (išmaniojo laikrodžio režimu) | Iki 40 dienų Neribotai įkraunant saulės energija |
| KASDIENĖS TRENIRUOČIŲ REKOMENDACIJOS | ✔ |
| Pulse Ox – kraujo deguonies įsotinimo stebėjimas | ✔ |
| LED žibintuvėlis | ✔ |
| Garmin Pay™ | ✔ |
| DAUGIAJUOSTIS GPS | ✔ |
| Treniruočių pasirengimas | ✔ |
| Treniruočių būsena | ✔ |
| Ekrano tipas | Monochrominis, saulėje įskaitomas, atspindintis pikselių atminties (MIP) ekranas |
| Įkrovimas saulės energija | ✔ |
| Atsparumo vandeniui lygis | 10 ATM |
Bendroji informacija | |
|---|---|
| Dirželio medžiaga | Silikonas |
| Lęšio medžiaga | Power Glass™ |
| Rėmelio medžiaga | Pluoštu sustiprintas polimeras / aliuminis |
| Korpuso medžiaga | Pluoštu sustiprintas polimeras |
| Suderinamas su QuickFit™ dirželiais | Taip (26 mm) |
| Matmenys | 50 x 50 x 14,4 mm Tinka riešui, kurio apimtis 141–213 mm |
| Svoris | 58 g |
| Ekrano dydis | Pritaikytas dviejų langų dizainas; 27 x 27 mm (1,1″ x 1,1″) |
| Ekrano raiška | 176 x 176 pikselių |
| Didelio šrifto parinktis | ✔ |
| Akumuliatoriaus veikimo laikas | Išmanusis laikrodis: iki 40 dienų / neribotai su saulės energija* Laikrodžio režimas su energijos taupymu: iki 100 dienų / neribotai su saulės energija* Tik GPS: iki 60 val. / 260 val. su saulės energija** Visos palydovų sistemos: iki 40 val. / 80 val. su saulės energija** Visos palydovų sistemos + daugiajuostis: iki 34 val. / 60 val. su saulės energija*** Maksimalus GPS režimas: iki 150 val. / neribotai su saulės energija** Ekspedicijos GPS režimas: iki 60 dienų / neribotai su saulės energija* *Įkrovimas saulės energija, darant prielaidą, kad laikrodis dėvimas visą dieną ir 3 val. per dieną būnama lauke esant 50 000 liuksų apšvietimui **Įkrovimas saulės energija, darant prielaidą, kad laikrodis naudojamas esant 50 000 liuksų apšvietimui ***Įkrovimas saulės energija, darant prielaidą, kad naudojama esant 50 000 liuksų apšvietimui; darant prielaidą apie įprastą naudojimą su SatIQ technologija |
| Įkrovimo būdas | Garmin patentuotas jungties įkroviklis |
| Atmintis / istorija | 128 MB |
Sveikatos ir savijautos stebėjimas | |
|---|---|
| Pulsas nuo riešo (nuolat, kas sekundę) | ✔ |
| Dienos ramybės pulso dažnis | ✔ |
| Įspėjimai apie neįprastą pulsą | Taip (aukštas ir žemas) |
| Kvėpavimo dažnis (24x7) | ✔ |
| Fizinės formos amžius. | ✔ |
| BODY BATTERY™ ENERGIJOS MONITORIUS | ✔ |
| Dienos streso lygis | ✔ |
| Poilsio priminimai | ✔ |
| Poilsio kvėpavimo laikmatis. | ✔ |
| Kvėpavimo pratimai | ✔ |
| Miego režimas | Taip (pažengusiems) |
| Miego treneris | ✔ |
| Snaudimo aptikimas | ✔ |
| Skysčių vartojimas | Taip (Garmin Connect™ ir pasirenkamame Connect IQ™ valdiklyje) |
| Moterų sveikata | Taip (Garmin Connect™ ir pasirenkamame Connect IQ™ valdiklyje) |
| Sveikatos momentinė apžvalga | ✔ |
Jutikliai | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| SatIQ™ technologija | ✔ |
| Garmin Elevate™ pulso jutiklis nuo riešo | ✔ |
| Pulse Ox – kraujo deguonies monitorius | ✔ |
| Barometrinis aukštimatis | ✔ |
| Kompasas | ✔ |
| Giroskopas | ✔ |
| Akselerometras | ✔ |
| Termometras | ✔ |
Kasdienės išmaniosios funkcijos | |
|---|---|
| Ryšys | Bluetooth®, ANT+® |
| Connect IQ™ (atsisiunčiami ciferblatai, duomenų laukai, valdikliai ir programėlės) | ✔ |
| Connect IQ™ parduotuvė įrenginyje | ✔ |
| Išmanieji pranešimai | ✔ |
| Teksto atsakymas / skambučio atmetimas su žinute (tik Android™) | ✔ |
| Ryto ataskaita | ✔ |
| Kalendorius | ✔ |
| Oras | ✔ |
| Nustatymų sinchronizavimas realiuoju laiku su Garmin Connect™ mobiliąja programėle | ✔ |
| Energijos taupymo režimas – pritaikomas mažos galios laikrodis | ✔ |
| Valdo išmaniojo telefono muziką | ✔ |
| Rasti mano telefoną | ✔ |
| Rasti mano laikrodį | ✔ |
| Suderinamas su Garmin Messenger programėle | ✔ |
| VIRB® kameros nuotolinio valdymo pultas | ✔ |
| Išmaniojo treniruoklio valdymas | ✔ |
| Suderinamas su Garmin Connect™ mobiliąja programėle | ✔ |
| Išmaniojo telefono suderinamumas | iPhone®, Android™ |
| Garmin Share | ✔ |
PAKUOTĖS TURINYS:
- Instinct 3 – 50 mm, Solar išmanusis laikrodis su silikoninius dirželiu
- Įkrovimo / duomenų kabelis
- Dokumentacija