GARMIN
Garmin Instinct 3 - 50 mm, Solar, Melns ar ogles krāsas pulksteņa siksniņu
Garmin Instinct 3 - 50 mm, Solar, Melns ar ogles krāsas pulksteņa siksniņu
Instinct 3 ir izturīgs GPS viedpulkstenis, ko vari nēsāt jebkurā brīdī. Dzīvo savu piedzīvojumu pilno dzīvi drosmīgi.
- NEIEROBEŽOTS AKUMULATORA DARBĪBAS LAIKS VIEDPULKSTEŅA REŽĪMĀ, UZLĀDĒJOT AR SAULES ENERĢIJU
- DETALIZĒTAS VESELĪBAS UN LABSAJŪTAS FUNKCIJAS
- VIEDIE PAZIŅOJUMI
- IEBŪVĒTS LUKTURIS
- IZTURĪGS PĒC DIZAINA
- DAUDZJOSLU GPS + SATIQ™ TEHNOLOĢIJA
Uzlāde ar saules enerģiju
Viedpulksteņa režīmā akumulators ar saules enerģiju var darboties neierobežoti.
IZTURĪGS PĒC DIZAINA
Dodies piedzīvojumos ar pārliecību: izturīgs dizains, tostarp 1,1 collu ekrāns, pastiprināts 50 mm metāla ietvars un skrāpējumnoturīgs stikls.
IEBŪVĒTS LUKTURIS
Iebūvētais lukturis palīdz gan redzēt, gan būt pamanāmam — vari regulēt gaismas staru spilgtumu un pārslēgties uz sarkano gaismu.
Veselības un labsajūtas uzraudzība 24/7
Ar veselības uzraudzības funkcijām, tostarp pulsu, padziļinātu miega uzraudzību, Pulse Ox un daudz ko citu, tu būsi gatavs jebkuram izaicinājumam.
Viedie paziņojumi
Savieno pulksteni ar saderīgu Apple® vai Android™ viedtālruni un saņem e-pastus, īsziņas un paziņojumus tieši uz rokas.
DAUDZJOSLU GPS + SATIQ
Dodies ceļā droši ar daudzjoslu GPS un SatIQ tehnoloģiju — tā nodrošina īpaši precīzus pozicionēšanas datus un optimizē akumulatora darbības laiku.
Tas, kas tev patiks | |
|---|---|
| Miega rezultāts un statistika | ✔ |
| Akumulatora darbības laiks (viedpulksteņa režīmā) | Līdz 40 dienām Neierobežots, uzlādējot ar saules enerģiju |
| IKDIENAS TRENIŅU IETEIKUMI | ✔ |
| Pulse Ox asins skābekļa līmeņa uzraudzība | ✔ |
| LED lukturis | ✔ |
| Garmin Pay™ | ✔ |
| DAUDZJOSLU GPS | ✔ |
| Treniņu gatavība | ✔ |
| Treniņu statuss | ✔ |
| Ekrāna tips | Monohroms, saules gaismā labi salasāms, atstarojošs pikseļu atmiņas (MIP) ekrāns |
| Uzlāde ar saules enerģiju | ✔ |
| Ūdens izturības līmenis | 10 ATM |
Vispārīgi | |
|---|---|
| Siksniņas materiāls | Silikons |
| Stikla materiāls | Power Glass™ |
| Ietvara materiāls | Ar šķiedru pastiprināts polimērs / alumīnijs |
| Korpusa materiāls | Ar šķiedru pastiprināts polimērs |
| Saderīgs ar QuickFit™ siksniņām | Jā (26 mm) |
| Fiziskie izmēri | 50 x 50 x 14,4 mm Piemērots plaukstas locītavai ar apkārtmēru 141–213 mm |
| Svars | 58 g |
| Ekrāna izmērs | Pielāgots divu logu dizains; 27 x 27 mm (1,1″ x 1,1″) |
| Ekrāna izšķirtspēja | 176 x 176 pikseļi |
| Lielā fonta opcija | ✔ |
| Akumulatora darbības laiks | Viedpulkstenis: līdz 40 dienām / neierobežoti ar saules enerģiju* Enerģijas taupīšanas režīms: līdz 100 dienām / neierobežoti ar saules enerģiju* Tikai GPS: līdz 60 stundām / 260 stundām ar saules enerģiju** Visas satelītsistēmas: līdz 40 stundām / 80 stundām ar saules enerģiju** Visas satelītsistēmas + daudzjoslu: līdz 34 stundām / 60 stundām ar saules enerģiju*** Maksimālais GPS režīms: līdz 150 stundām / neierobežoti ar saules enerģiju** Ekspedīcijas GPS režīms: līdz 60 dienām / neierobežoti ar saules enerģiju* *Pieņemot, ka pulksteni nēsā visu dienu un 3 stundas dienā uzturas ārā 50 000 luksu apgaismojumā **Pieņemot lietošanu 50 000 luksu apgaismojumā ***Pieņemot lietošanu 50 000 luksu apgaismojumā; pieņemot tipisku lietošanu ar SatIQ tehnoloģiju |
| Uzlādes veids | Garmin patentēts spraudņa lādētājs |
| Atmiņa / vēsture | 128 MB |
Veselības un labsajūtas uzraudzība | |
|---|---|
| Pulss no plaukstas locītavas (nepārtraukti, katru sekundi) | ✔ |
| Ikdienas miera pulsa frekvence | ✔ |
| Brīdinājumi par neparastu pulsa frekvenci | Jā (augsta un zema) |
| Elpošanas biežums (24x7) | ✔ |
| Fiziskās formas vecums | ✔ |
| BODY BATTERY™ enerģijas monitors | ✔ |
| Dienas stresa līmenis | ✔ |
| Atpūtas atgādinājumi | ✔ |
| Atpūtas elpošanas taimeris | ✔ |
| Elpošanas vingrinājumi | ✔ |
| Miega režīms | Jā (pieredzējušiem) |
| Miega treneris | ✔ |
| Snaudas noteikšana | ✔ |
| Šķidruma uzņemšana | Jā (Garmin Connect™ un izvēles Connect IQ™ logrīkā) |
| Sieviešu veselība | Jā (Garmin Connect™ un izvēles Connect IQ™ logrīkā) |
| Veselības momentuzņēmums | ✔ |
Sensori | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| SatIQ™ tehnoloģija | ✔ |
| Garmin Elevate™ pulsa mērītājs uz plaukstas | ✔ |
| Pulse Ox monitors asins skābekļa līmenim | ✔ |
| Barometriskais augstummērs | ✔ |
| Kompass | ✔ |
| Žiroskops | ✔ |
| Paātrinājuma sensors | ✔ |
| Termometrs | ✔ |
Ikdienas viedās funkcijas | |
|---|---|
| Savienojamība | Bluetooth®, ANT+® |
| Connect IQ™ (lejupielādējami ciparnīcas, datu lauki, logrīki un lietotnes) | ✔ |
| Connect IQ™ veikals ierīcē | ✔ |
| Viedie paziņojumi | ✔ |
| Teksta atbilde / zvana noraidīšana ar īsziņu (tikai Android™) | ✔ |
| Rīta pārskats | ✔ |
| Kalendārs | ✔ |
| Laikapstākļi | ✔ |
| Iestatījumu sinhronizācija reāllaikā ar Garmin Connect™ mobilo lietotni | ✔ |
| Enerģijas taupīšanas režīms – pielāgojams zema patēriņa pulkstenis | ✔ |
| Vada viedtālruņa mūziku | ✔ |
| Atrast manu tālruni | ✔ |
| Atrast manu pulksteni | ✔ |
| Saderīgs ar Garmin Messenger lietotni | ✔ |
| VIRB® kameras tālvadības pults | ✔ |
| Viedtrenažiera vadība | ✔ |
| Saderīgs ar Garmin Connect™ mobilo lietotni | ✔ |
| Viedtālruņa saderība | iPhone®, Android™ |
| Garmin Share | ✔ |
KOMPLEKTĀCIJA:
- Instinct 3 – 50 mm, Solar viedpulkstenis ar silikona siksniņu
- Lādētājs/kabelis
- Dokumentācija