GARMIN
Garmin Instinct 3 – 50 mm, AMOLED, Tactical Edition, Juodas
Garmin Instinct 3 – 50 mm, AMOLED, Tactical Edition, Juodas
TVIRTAS TAKTINIS IŠMANUSIS LAIKRODIS
„Instinct 3 – Tactical Edition“ yra tvirtas išmanusis GPS laikrodis, pritaikytas sudėtingiausioms misijoms. Jis turi AMOLED ekraną, metalu sutvirtintą apvadą ir specialių taktinių funkcijų.
- ŠVIESUS IR AIŠKUS „AMOLED“ EKRANAS
- TURI SPECIALIAS TAKTINES FUNKCIJAS
- IŠSAMIOS INFORMACIJOS SUTEIKIANČIOS SVEIKATOS IR SVEIKATINGUMO FUNKCIJOS
- KARIUOMENĖS STANDARTUS ATITINKANTIS ATSPARUMAS TEMPERATŪRAI, SMŪGIAMS IR VANDENIUI
- INTEGRUOTAS GALINGAS LED ŽIBINTUVĖLIS
- 3 AŠIŲ KOMPASAS IR KELIŲ DAŽNIO JUOSTŲ GPS
AMOLED EKRANAS
Stulbinančiame AMOLED ekrane statistinius misijos duomenis matykite aiškiau nei bet kada.
PARENGTA MISIJAI
Tarp specialių taktinių funkcijų yra šuoliai su parašiutu, kelio taškų projekcija, dviejų padėčių GPS formatas, iš anksto įkeltas taktinių užsiėmimų profilis, slaptumo režimas, duomenų sunaikinimo jungiklis ir žygiai su apkrova.
VADOVAUKITE VEIKSMUI
Patikima navigacija su 3 ašių kompasu, barometriniu aukštimačiu ir kelių juostų GPS imtuvu su technologija „SatIQ™“, kuri užtikrina geriausią buvimo vietos nustatymą ir kartu optimizuoja baterijos veikimo trukmę.
ATLAIKO IŠŠŪKIUS
Išmanusis laikrodis „Instinct 3 – Tactical Edition“ sukurtas naudojant itin tvirtą 50 mm pluoštu sutvirtintą polimero korpusą ir metalu sutvirtintą apvadą bei yra 10 ATM atsparumo vandeniui klasės. Laikrodis išbandytas pagal JAV karinius atsparumo temperatūrai, smūgiams ir vandeniui standartus.
SVEIKATOS STEBĖJIMAS
Geriau pažinkite savo kūną su sveikatos stebėjimo funkcijomis, turėdami pulso monitorių ant riešo, išplėstinį miego stebėjimą, pulso oksimetrijos matavimo duomenis ir ne tik.
INTEGRUOTAS ŽIBINTUVĖLIS
Integruotas LED žibintuvėlis su įvairaus intensyvumo ir mirksėjimo režimais užtikrina geresnį matomumą lauke ir patogų apšvietimą, kai jo prireikia.
Kas patiks jums | |
|---|---|
| Miego balas ir įžvalgos | ✔ |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė (išmaniojo laikrodžio režimu) | Iki 24 d. (9 d. nuolat įjungus) |
| Pulso oksimetrija, kraujo prisotinimas deguonimi | ✔ |
| Šviesadiodis žibintuvėlis | ✔ |
| Garmin Pay™ | ✔ |
| Kelių juostų GPS | ✔ |
| Pasiruošimas treniruotėms | ✔ |
| Treniravimosi būklė | ✔ |
| Laikrodžio ekrano tipas | AMOLED (nuolat įjungtas) |
| Atsparumo vandeniui klasė | 10 ATM |
Bendra | |
|---|---|
| Dirželio medžiaga | Silikonas |
| Lęšio medžiaga | Chemiškai sutvirtintas stiklas |
| Griovelio medžiaga | Pluoštu sutvirtintas polimeras / aliuminis |
| Bylos medžiaga | Pluoštu sustiprintas polimeras |
| Suderinama su „QuickFit™“ laikrodžio dirželiu | Taip (26 mm) |
| Fizinis dydis | 50 x 50 x 14,4 mm Tinka riešams, kurių apimtis 141-213 mm |
| Svoris | 59 g |
| Rodymo dydis | 33 mm (1,3″) skersmuo |
| Ekrano skiriamoji geba | 416 x 416 pikselių |
| Spalvinis ekranas | ✔ |
| Baterijos tipas | Ličio jonų |
| Baterijos veikimo laikas | Išmanusis laikrodis: iki 24 d. (9 d. nuolat įjungus) Laikrodžio baterijos taupymo režimas: iki 30 d. Tik GPS: iki 40 val. Visos palydovinės sistemos: iki 32 val. Visos palydovinės sistemos + kelios dažnių juostos: iki 30 val.* Maks. baterijos veikimo trukmė GPS režimu: iki 86 val. Ekspedicijos GPS režimu: iki 20 d. *Jei naudojamas įprastai su „SatIQ“ technologija |
| Įkrovimo būdas | „Garmin“ firminis prisegamasis kroviklis |
| Atmintis / istorija | 4 GB |
Sveikatos ir sveikatingumo stebėjimas | |
|---|---|
| Širdies dažnis ant riešo (nuolatinis, kiekvieną sekundę) | ✔ |
| Širdies dažnis ilsintis | ✔ |
| Įspėjimai dėl nenormalaus širdies dažnio | Taip (aukštas ir žemas) |
| Įkvėpimo ir iškvėpimo dažnis | ✔ |
| Fizinio pasirengimo amžius | ✔ |
| „Body Battery™“ energijos monitorius | ✔ |
| Visos dienos stresas | ✔ |
| Poilsio priminimai | ✔ |
| Atpalaiduojamojo kvėpavimo laikmatis | ✔ |
| Kvėpavimo praktika | ✔ |
| Miegas | Taip (pažengęs) |
| Miego treneris | ✔ |
| Kvėpavimo kintamumas | ✔ |
| Snaudimo aptikimas | ✔ |
| Hidratacija | Taip („Garmin Connect™“ ir pasirenkamame „Connect IQ™“ valdiklyje) |
| Moterų sveikata | Taip („Garmin Connect™“ ir pasirenkamame „Connect IQ™“ valdiklyje) |
| Sveikatos duomenų santrauka | ✔ |
| Sveikatos būsena | ✔ |
Jutikliai | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| QZSS | ✔ |
| BeiDou | ✔ |
| „SatIQ™“ technologija | ✔ |
| „Garmin Elevate™“ ant riešo tvirtinamas širdies ritmo monitorius | ✔ |
| Pulso oks., kraujo saturacijos deguonimi stebėjimo priemonė | ✔ |
| Barometrinis aukštimatis | ✔ |
| Kompasas | ✔ |
| Giroskopas | ✔ |
| Akselerometras | ✔ |
| Termometras | ✔ |
| Aplinkos šviesos jutiklis | ✔ |
Užsiėmimų profiliai | |
|---|---|
| Galimi veiklų sporto salėje profiliai | Jėga, Didelio intensyvumo intervalų treniruotės, Kardio, Elipsinės Treniruotės, Lipimas Laiptais, Lipimas Aukštais, Irklavimas patalpoje, Šokinėjimas per šokdynę |
| ĮVAIRIOS SPORTO ŠAKOS | Triatlonas, Plaukimas ir bėgimas |
| SVEIKATINGUMAS | Vaikščiojimas, Ėjimas patalpose, Pilatesas, Joga |
| TRENIRUOTĖS UŽDAROSE | Bėgimas ant bėgtakio, Bėgimas dengtu treku, Virtualusis bėgimas |
| BĖGIMAS LAUKE | Bėgimas, Bėgimas lauko treku, Bėgimas bekele, lenktynės su kliūtimis |
| Galimi lauko pramogų profiliai | Žygiai pėsčiomis, Žygiai su apkrova, Laipiojimas patalpose, Boulderingas, Laipiojimas uolomis, Medžioklė, Jodinėjimas žirgais, Golf, Diskgolfas, Šaudymas iš lanko |
| Galimi važiavimo dviračiu profiliai | Važiavimas dviračiu, Dviračių sportas plentu, Kalnų dviračių sportas, Dviračių sportas žvyru, Važiavimas dviračiu į darbą, Kelionės dviračiu, Važiavimas elektriniu dviračiu, Elektrinių kalnų dviračių sportas, Dviračių Treniruokliai, Dviračių krosas, BMX |
| Galimi plaukimo profiliai | Plaukimas baseine, Plaukimas atvirame vandenyje |
| ANT VANDENS | Irklavimas stovint, Irklavimas, Baidarių sportas, Banglenčių sportas, Aitvaravimas, Burlenčių sportas, Žvejyba, Plaukimas valtimi, Vandens slidžių sportas, Snorkelinimas, Vandenlenčių sportas, Banglenčių sportas, Pripučiamųjų platformų vilkimo sportas, Raftingas |
| AUTOMOBILIŲ IR MOTOCIKLŲ SPORTAS | Važiavimas motociklais, Overlandingas, Motorcrossing, Važiavimas keturračiu, Važinėjimas sniegomobiliu |
| RAKEČIŲ SPORTAS | Tenisas, Piklbolas, Badmintonas, Skvošas, Stalo tenisas, Padelio tenisas, Platforminis tenisas, Raketbolas |
| SNIEGAS IR ŽIEMA | Slidinėjimas, Snieglenčių sportas, Snieglenčių sportas ne paruoštomis trasomis, Lygumų slidinėjimas klasikiniu stiliumi, Lygumų slidinėjimas laisvuoju stiliumi, Slidinėjimas ne paruoštomis trasomis, Čiuožimas ant ledo, Žygiai sniegbačiais |
| Sporto profiliai | Krepšinis, Tinklinis, Žolės riedulys, Ledo ritulys, Angliškas futbolas, Amerikietiškas futbolas, Lakrosas, Regbis, Lėkščiasvydis, Kriketas, Softbolas, Beisbolas |
| RINGE | Boksas, Mišrieji kovos menai |
| KITI UŽSIĖMIMŲ PROFILIAI | Šuoliai su parašiutu, Taktiniai užsiėmimai, Važinėjimas riedučiais |
Taktinės funkcijos | |
|---|---|
| Balistikos skaičiuotuvas | Taip (reikia atrakinti) |
| Dvigubo tinklelio koordinatės | ✔ |
| GREITAS IŠJUNGIMAS | ✔ |
| Naktinio matymo režimas | ✔ |
| Etapų laikmatis | ✔ |
| Slaptumo režimas | ✔ |
PAKUOTĖS TURINYS:
- Instinct® 3 – 50 mm, AMOLED, Tactical Edition
- Įkrovimo / duomenų kabelis
- Dokumentacija