GARMIN
Garmin Instinct 3 - 45 mm, Solar, Juodas su juodu dirželiu
Garmin Instinct 3 - 45 mm, Solar, Juodas su juodu dirželiu
PASIKLIAUKITE SAVIMI
„Instinct 3“ yra tvirtas laikrodis su GPS, sukurtas dėvėti bet kada ir bet kur. Pasikliaukite savimi, kad ir kur nuotykis nuvestų.
- NERIBOTĄ LAIKĄ IŠMANIOJO LAIKRODŽIO REŽIMU VEIKIANTI BATERIJA, ĮKRAUNAMA SAULĖS ENERGIJA
- IŠSAMIOS INFORMACIJOS SUTEIKIANČIOS SVEIKATOS IR SVEIKATINGUMO FUNKCIJOS
- IŠMANIEJI PRANEŠIMAI
- INTEGRUOTAS ŽIBINTUVĖLIS
- TVIRTA KONSTRUKCIJA
- DAUGIAJUOSTIS GPS IMTUVAS SU TECHNOLOGIJA „SATIQ™“
Įkrovimas saulės energija
Neribotą laiką išmaniojo laikrodžio režimu veikianti baterija, įkraunama saulės energija.
TVIRTA KONSTRUKCIJA
Užtikrintai tyrinėkite pasaulį su tvirta konstrukcija, 0,9 colių ekranu, 45 mm metalu sutvirtintu apvadu ir įbrėžimams atspariu stikleliu.
INTEGRUOTAS ŽIBINTUVĖLIS
Matykite ir būkite matomi su integruotu žibintuvėliu, veikiančiu skirtingo intensyvumo ir raudonos šviesos režimais.
Sveikatos ir savijautos stebėjimas ištisą parą
Naudodami sveikatos stebėjimo funkcijas, tokisd kaip pulso, išplėstinio miego stebėjimo, pulso oksimetrijos ir kitas, judėkite užtikrintai.
Išmanieji pranešimai
Gaukite el. laiškus, pranešimus ir įspėjimus į savo laikrodį, susieję jį su suderinamu „Apple®“ arba „Android™“ išmaniuoju telefonu.
DAUGIAJUOSTIS GPS IMTUVAS SU „SATIQ“
Turėdami daugiajuostį GPS imtuvą su technologija „SatIQ“, užtikrinančia geriausią buvimo vietos nustatymą ir baterijos veikimo trukmės optimizavimą, maršrutą išlaikykite užtikrintai.
Kas patiks jums | |
|---|---|
| Miego balas ir įžvalgos | ✔ |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė (išmaniojo laikrodžio režimu) | Iki 28 dienų Neribotai, įkraunant saulės energija |
| Pulso oksimetrija, kraujo prisotinimas deguonimi | ✔ |
| Šviesadiodis žibintuvėlis | ✔ |
| Garmin Pay™ | ✔ |
| Kelių juostų GPS | ✔ |
| Pasiruošimas treniruotėms | ✔ |
| Treniravimosi būklė | ✔ |
| Laikrodžio ekrano tipas | Vienspalvis, matomas saulės šviesoje, pusiau skaidrus, pikselinės atminties (MIP) |
| Įkrovimas saulės energija | ✔ |
| Atsparumo vandeniui klasė | 10 ATM |
Bendra | |
|---|---|
| Dirželio medžiaga | Silikonas |
| Lęšio medžiaga | „Power Glass™“ |
| Griovelio medžiaga | Pluoštu sutvirtintas polimeras / aliuminis |
| Bylos medžiaga | Pluoštu sustiprintas polimeras |
| Suderinama su „QuickFit™“ laikrodžio dirželiu | Taip (22 mm) |
| Fizinis dydis | 45 x 45 x 14,9 mm Tinka riešams, kurių apimtis 137-204 mm |
| Svoris | 52 g |
| Rodymo dydis | Pasirinktinis, dviejų langų dizainas; 23 x 23 mm (0,9″ x 0,9″) |
| Ekrano skiriamoji geba | 176 x 176 pikselių |
| Baterijos tipas | Ličio jonų |
| Baterijos veikimo laikas | Išmaniojo laikrodžio režimu: iki 28 d. / neribotai, įkraunant saulės energija* Laikrodžio baterijos taupymo režimu: iki 65 d. / neribotai, įkraunant saulės energija* Tik GPS: iki 40 val. / 130 val. su saulės energija** Visos palydovinės sistemos: iki 28 val. / 50 val. įkraunant saulės energija** Visos palydovinės sistemos ir daugiajuostė technologija: iki 24 val. / 40 val. įkraunant saulės energija*** Maksimali baterijos veikimo trukmė GPS režimu: iki 100 val. / neribotai, įkraunant saulės energija** Ekspedicijos GPS: iki 36 dienų / neribotai, įkraunant saulės energija* * Įkraunamas saulės energija, darant prielaidą, kad bus dėvimas visą parą, iš kurių 3 valandas – aplinkoje, kurios apšviestumas siekia bent 50 000 liuksų ** Įkraunamas saulės energija, darant prielaidą, kad bus naudojamas aplinkoje, kurios apšviestumas siekia bent 50 000 liuksų ***Įkrovimas saulės energija, jei naudojamas 50 000 liuksų sąlygomis; jei naudojamas įprastai su „SatIQ“ technologija |
| Įkrovimo būdas | „Garmin“ firminis prisegamasis kroviklis |
| Atmintis / istorija | 128 MB |
Sveikatos ir sveikatingumo stebėjimas | |
|---|---|
| Širdies dažnis ant riešo (nuolatinis, kiekvieną sekundę) | ✔ |
| Širdies dažnis ilsintis | ✔ |
| Įspėjimai dėl nenormalaus širdies dažnio | Taip (aukštas ir žemas) |
| Įkvėpimo ir iškvėpimo dažnis | ✔ |
| Fizinio pasirengimo amžius | ✔ |
| „Body Battery™“ energijos monitorius | ✔ |
| Visos dienos stresas | ✔ |
| Poilsio priminimai | ✔ |
| Atpalaiduojamojo kvėpavimo laikmatis | ✔ |
| Kvėpavimo praktika | ✔ |
| Miegas | Taip (pažengęs) |
| Miego treneris | ✔ |
| Kvėpavimo kintamumas | ✔ |
| Snaudimo aptikimas | ✔ |
| Hidratacija | Taip („Garmin Connect™“ ir pasirenkamame „Connect IQ™“ valdiklyje) |
| Moterų sveikata | Taip („Garmin Connect™“ ir pasirenkamame „Connect IQ™“ valdiklyje) |
| Sveikatos duomenų santrauka | ✔ |
| Sveikatos būsena | ✔ |
Jutikliai | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| „SatIQ™“ technologija | ✔ |
| „Garmin Elevate™“ ant riešo tvirtinamas širdies ritmo monitorius | ✔ |
| Pulso oks., kraujo saturacijos deguonimi stebėjimo priemonė | ✔ |
| Barometrinis aukštimatis | ✔ |
| Kompasas | ✔ |
| Giroskopas | ✔ |
| Akselerometras | ✔ |
| Termometras | ✔ |
Kasdienės išmaniosios funkcijos | |
|---|---|
| Ryšio galimybės | Bluetooth®, ANT+® |
| „Connect IQ™“ (atsisiunčiami laikrodžio ciferblatai, duomenų laukai ir programos) | ✔ |
| „Connect IQ™ Store“ parduotuvė įrenginyje | ✔ |
| Išmanieji Pranešimai | ✔ |
| Atsiliepimas į telefono skambutį arba jo atmetimas tekstine žinute (tik „Android™“) | ✔ |
| Rytinė ataskaita | ✔ |
| Kalendorius | ✔ |
| Orai | ✔ |
| Nustatymų sinchronizavimas su „Garmin Connect™“ mobiliesiems realiuoju laiku | ✔ |
| Baterijos taupymo priemonė – tinkinamas mažos galios laikrodis | ✔ |
| Reguliuoja išmaniojo telefono muziką | ✔ |
| Rasti telefoną | ✔ |
| Rasti laikrodį | ✔ |
| Suderinama su programa „Garmin Messenger“ | ✔ |
| VIRB® kameros nuotolinio valdymo pultas | ✔ |
| Išmaniojo treniruoklio valdiklis | ✔ |
| Suderinama su „Garmin Connect™ Mobile“ | ✔ |
| Suderinamumas su išmaniuoju telefonu | iPhone®, Android™ |
| Garmin Share | ✔ |
| Apsaugos kodas | ✔ |
PAKUOTĖS TURINYS:
- Instinct 3 – 45 mm, Solar išmanusis laikrodis su silikoninius dirželiu
- Įkrovimo / duomenų kabelis
- Dokumentacija