Garmin Instinct 3 - 45 mm, AMOLED, Juodas
PASIKLIAUKITE SAVIMI
„Instinct 3“ yra tvirtas laikrodis su GPS, sukurtas dėvėti bet kada ir bet kur. Pasikliaukite savimi, kad ir kur nuotykis nuvestų.
- ŠVIESUS 1,2 COLIŲ „AMOLED“ EKRANAS
- BATERIJA IŠMANIOJO LAIKRODŽIO REŽIMU GALI VEIKTI IKI 18 D.
- IŠSAMIOS INFORMACIJOS SUTEIKIANČIOS SVEIKATOS IR SVEIKATINGUMO FUNKCIJOS
- IŠMANIEJI PRANEŠIMAI
- INTEGRUOTAS ŽIBINTUVĖLIS
AMOLED ekranas
Pabrėžkite savo asmenybę su šviesiu 1,2 colių AMOLED ekranu ir 45 mm dėklu.
TVIRTA KONSTRUKCIJA
Užtikrintai tyrinėkite pasaulį su tvirtu dizainu, įskaitant metalu sutvirtintą apvadą ir įbrėžimams atsparų ekraną.
INTEGRUOTAS ŽIBINTUVĖLIS
Matykite ir būkite matomi su integruotu žibintuvėliu, veikiančiu skirtingo intensyvumo ir raudonos šviesos režimais.
Sveikatos ir savijautos stebėjimas ištisą parą
Naudodami sveikatos stebėjimo funkcijas, tokisd kaip pulso, išplėstinio miego stebėjimo, pulso oksimetrijos ir kitas, judėkite užtikrintai.
Išmanieji pranešimai
Gaukite el. laiškus, pranešimus ir įspėjimus į savo laikrodį, susieję jį su suderinamu „Apple®“ arba „Android™“ išmaniuoju telefonu.
BATERIJOS VEIKIMO TRUKMĖ
Palikite įkroviklį namie, nes baterija išmaniojo laikrodžio režimu veikia iki 18 d.
Kas patiks jums | |
|---|---|
| Miego balas ir įžvalgos | ✔ |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė (išmaniojo laikrodžio režimu) | Iki 18 d. (7 d. nuolat įjungus) |
| Pulso oksimetrija, kraujo prisotinimas deguonimi | ✔ |
| Šviesadiodis žibintuvėlis | ✔ |
| Garmin Pay™ | ✔ |
| Kelių juostų GPS | ✔ |
| Pasiruošimas treniruotėms | ✔ |
| Treniravimosi būklė | ✔ |
| Laikrodžio ekrano tipas | AMOLED (nuolat įjungtas) |
| Atsparumo vandeniui klasė | 10 ATM |
Bendra | |
|---|---|
| Dirželio medžiaga | Silikonas |
| Lęšio medžiaga | Chemiškai sutvirtintas stiklas |
| Griovelio medžiaga | Pluoštu sutvirtintas polimeras / aliuminis |
| Bylos medžiaga | Pluoštu sustiprintas polimeras |
| Suderinama su „QuickFit™“ laikrodžio dirželiu | Taip (22 mm) |
| Fizinis dydis | 45 x 45 x 14,9 mm Tinka riešams, kurių apimtis 137-204 mm |
| Svoris | 53 g |
| Rodymo dydis | 30 mm (1,2″) skersmuo |
| Ekrano skiriamoji geba | 390 x 390 pikselių |
| Spalvinis ekranas | ✔ |
| Didelio šrifto parinktis | ✔ |
| Baterijos tipas | Ličio jonų |
| Baterijos veikimo laikas | Išmanusis laikrodis: iki 18 d. (7 d. nuolat įjungus) Laikrodžio baterijos taupymo režimas: iki 24 d. Tik GPS: iki 32 val. Visos palydovinės sistemos: iki 25 val. Visos palydovinės sistemos + kelios dažnių juostos: iki 23 val.* Maks. baterijos veikimo trukmė GPS režimu: iki 68 val. Ekspedicijos GPS režimu: iki 16 d. *Jei naudojamas įprastai su „SatIQ“ technologija |
| Įkrovimo būdas | „Garmin“ firminis prisegamasis kroviklis |
| Atmintis / istorija | 4 GB |
Sveikatos ir sveikatingumo stebėjimas | |
|---|---|
| Širdies dažnis ant riešo (nuolatinis, kiekvieną sekundę) | ✔ |
| Širdies dažnis ilsintis | ✔ |
| Įspėjimai dėl nenormalaus širdies dažnio | Taip (aukštas ir žemas) |
| Įkvėpimo ir iškvėpimo dažnis | ✔ |
| Fizinio pasirengimo amžius | ✔ |
| „Body Battery™“ energijos monitorius | ✔ |
| Visos dienos stresas | ✔ |
| Poilsio priminimai | ✔ |
| Atpalaiduojamojo kvėpavimo laikmatis | ✔ |
| Kvėpavimo praktika | ✔ |
| Miegas | Taip (pažengęs) |
| Miego treneris | ✔ |
| Kvėpavimo kintamumas | ✔ |
| Snaudimo aptikimas | ✔ |
| Hidratacija | Taip („Garmin Connect™“ ir pasirenkamame „Connect IQ™“ valdiklyje) |
| Moterų sveikata | Taip („Garmin Connect™“ ir pasirenkamame „Connect IQ™“ valdiklyje) |
| Sveikatos duomenų santrauka | ✔ |
| Sveikatos būsena | ✔ |
Jutikliai | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| QZSS | ✔ |
| BeiDou | ✔ |
| „SatIQ™“ technologija | ✔ |
| „Garmin Elevate™“ ant riešo tvirtinamas širdies ritmo monitorius | ✔ |
| Pulso oks., kraujo saturacijos deguonimi stebėjimo priemonė | ✔ |
| Barometrinis aukštimatis | ✔ |
| Kompasas | ✔ |
| Giroskopas | ✔ |
| Akselerometras | ✔ |
| Termometras | ✔ |
Kasdienės išmaniosios funkcijos | |
|---|---|
| Ryšio galimybės | Bluetooth®, ANT+® |
| „Connect IQ™“ (atsisiunčiami laikrodžio ciferblatai, duomenų laukai ir programos) | ✔ |
| „Connect IQ™ Store“ parduotuvė įrenginyje | ✔ |
| Išmanieji Pranešimai | ✔ |
| Atsiliepimas į telefono skambutį arba jo atmetimas tekstine žinute (tik „Android™“) | ✔ |
| Peržiūrėkite pranešimų vaizdus laikrodyje (tik „Android™“) | ✔ |
| Rytinė ataskaita | ✔ |
| Kalendorius | ✔ |
| Orai | ✔ |
| Nustatymų sinchronizavimas su „Garmin Connect™“ mobiliesiems realiuoju laiku | ✔ |
| Baterijos taupymo priemonė – tinkinamas mažos galios laikrodis | ✔ |
| Reguliuoja išmaniojo telefono muziką | ✔ |
| Rasti telefoną | ✔ |
| Rasti laikrodį | ✔ |
| Suderinama su programa „Garmin Messenger“ | ✔ |
| VIRB® kameros nuotolinio valdymo pultas | ✔ |
| Išmaniojo treniruoklio valdiklis | ✔ |
| Suderinama su „Garmin Connect™ Mobile“ | ✔ |
| Suderinamumas su išmaniuoju telefonu | iPhone®, Android™ |
| Raudonasis režimas | ✔ |
| Garmin Share | ✔ |
| Apsaugos kodas | ✔ |
PAKUOTĖS TURINYS:
- Instinct 3 – 45 mm, AMOLED išmanusis laikrodis su silikoninius dirželiu
- Įkrovimo / duomenų kabelis
- Dokumentacija