GARMIN
Garmin Forerunner 965, Titano apvadas su baltojo akmens spalvos korpusu
Garmin Forerunner 965, Titano apvadas su baltojo akmens spalvos korpusu
- 1,4″ SPALVOTAS „AMOLED“ EKRANAS
- IKI 31 VAL. GPS REŽIMU VEIKIANTI BATERIJA
- PAŽANGŪS TRENIRUOČIŲ RODMENYS IR JĖGŲ ATGAVIMO ĮŽVALGOS
- INTEGRUOTI ŽEMĖLAPIAI SU „SATIQ™“ IR KELIŲ DAŽNIO JUOSTŲ GPS
- LENGVAS TITANO KORPUSAS
- JUTIKLINIS EKRANAS IR MYGTUKAI
Pasiruošimo treniruotėms
Vos pabudę gaukite pasirengimo įvertį, pagrįstą miego kokybės, jėgų atgavimo, treniravimosi krūvio ir kitais duomenimis, kad galėtumėte nuspręsti, ar diena tinka intensyviai sportuoti, ar geriau nepersitempti.
SPALVOTI ŽEMĖLAPIAI
Kai bėgate miesto gatvėmis arba tankiai apaugusiais miško takais, „Forerunner 965“ integruoti spalvoti žemėlapiai padės nenuklysti nuo kelio.
TRIATLONO IR KELIŲ SPORTO ŠAKŲ PROFILIAI
Automatiškai perjunkite sporto šakas naudodami integruotus triatlono, duatlono, pereinamųjų treniruočių ir plaukimo bei bėgimo treniruočių profilius – kad galėtumėte sutelkti dėmesį į varžybas, o fiksuoti laikus leistumėte laikrodžiui. Taip pat galite susikurti savo pasirinktus kelių sporto šakų profilius.
„GARMIN COACH“
Pasiruoškite kitoms lenktynėms, pasiekite norimą tikslą arba tiesiog pagerinkite fizinį pasirengimą pagal „Garmin Coach“ pritaikomus arba iš anksto parengtus bėgimo, važiavimo dviračiu ar jėgos treniravimosi planus. Siekiant jūsų poreikius geriau atitinkančių treniruočių, pasirinkti planai pritaikomi pagal jūsų rezultatus ir sveikatos duomenis.
Kasdienės siūlomos treniruotės
Gaukite specialiai jums pritaikytas treniruotes, paremtas būtent jūsų duomenimis. Šios bėgimo rekomendacijos skiriasi intensyvumu ir po kiekvieno bėgimo prisitaiko pagal jūsų rezultatus ir jėgų atgavimo trukmę.
Treniravimosi būklė
Naudodami indikatorius, pavyzdžiui, širdies dažnio kintamumo būklę, naujausią mankštos istoriją ir pajėgumą, galėsite lengvai suprasti bendras pastangas ir ar treniruojatės produktyviai, pasiekėte aukščiausią tašką, ar esate persitempę.
Kas patiks jums | |
|---|---|
| Miego balas ir įžvalgos | ✔ |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė (išmaniojo laikrodžio režimu) | Iki 23 dienų |
| Integruoti žemėlapiai | ✔ |
| Pulso oksimetrija, kraujo prisotinimas deguonimi | Taip (patikrinimas vietoje ir pasirinktinis visos dienos aklimatizacija ir miego metu) |
| Garmin Pay™ | ✔ |
| Kelių juostų GPS | ✔ |
| Muzikos saugykla | ✔ |
| Pasiruošimas treniruotėms | ✔ |
| Treniravimosi būklė | Patobulinta |
| Laikrodžio ekrano tipas | AMOLED: pasirinktinis nuolatinio veikimo režimas |
| Jutiklinis ekranas | ✔ |
| Atsparumo vandeniui klasė | 5 ATM |
Bendra | |
|---|---|
| Dirželio medžiaga | Silikonas |
| Lęšio medžiaga | „Corning® Gorilla® Glass DX“ |
| Griovelio medžiaga | Titanas |
| Suderinama su „QuickFit™“ laikrodžio dirželiu | Taip (suderinamas su 22 mm) |
| Fizinis dydis | 47,1 x 47,1 x 13,2 (mm) Tinka riešams, kurių apimtis yra 135–205 mm |
| Svoris | 53 g |
| Rodymo dydis | 1,4" col. (35,4 mm) skersmens |
| Ekrano skiriamoji geba | 454 x 454 pikseliai |
| Spalvinis ekranas | ✔ |
| Didelio šrifto parinktis | ✔ |
| Baterijos tipas | Ličio jonų |
| Baterijos veikimo laikas | Išmaniojo laikrodžio režimas: iki 23 d. GNSS režimu naudojant tik GPS: iki 31 valandų „SatIQ“ („AutoSelect“) GNSS režimu: iki 22 valandų Visų sistemų GNSS režimu su kelių dažnio juostų funkcija: iki 19 valandų GNSS režimu naudojant tik GPS klausantis muzikos: iki 10,5 valandų „SatIQ“ („AutoSelect“) GNSS režimu klausantis muzikos: iki 9 valandų Visų sistemų GNSS režimu su kelių dažnio juostų funkcija klausantis muzikos: iki 8,5 valandų Žr. išsamią informaciją |
| Įkrovimo būdas | „Garmin“ firminis prisegamasis kroviklis |
| Atmintis / istorija | 32 GB |
Sveikatos ir sveikatingumo stebėjimas | |
|---|---|
| Širdies dažnis ant riešo (nuolatinis, kiekvieną sekundę) | ✔ |
| Širdies dažnis ilsintis | ✔ |
| Įspėjimai dėl nenormalaus širdies dažnio | Taip (aukštas ir žemas) |
| Įkvėpimo ir iškvėpimo dažnis | ✔ |
| Fizinio pasirengimo amžius | ✔ |
| „Body Battery™“ energijos monitorius | ✔ |
| Visos dienos stresas | ✔ |
| Poilsio priminimai | ✔ |
| Atpalaiduojamojo kvėpavimo laikmatis | ✔ |
| Meditacija | ✔ |
| Kvėpavimo praktika | ✔ |
| Miegas | Taip (pažengęs) |
| Miego treneris | ✔ |
| Kvėpavimo kintamumas | ✔ |
| Snaudimo aptikimas | ✔ |
| Hidratacija | Taip („Garmin Connect™“ ir pasirenkamame „Connect IQ™“ valdiklyje) |
| Moterų sveikata | Taip („Garmin Connect™“ ir pasirenkamame „Connect IQ™“ valdiklyje) |
| Sveikatos duomenų santrauka | ✔ |
| Patarimai dėl organizmo paros ritmo sutrikimo nuskridus keletą laiko juostų | ✔ |
Jutikliai | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| QZSS | ✔ |
| BeiDou | ✔ |
| „SatIQ™“ technologija | ✔ |
| „Garmin Elevate™“ ant riešo tvirtinamas širdies ritmo monitorius | ✔ |
| Pulso oks., kraujo saturacijos deguonimi stebėjimo priemonė | ✔ |
| Barometrinis aukštimatis | ✔ |
| Kompasas | ✔ |
| Giroskopas | ✔ |
| Akselerometras | ✔ |
| Termometras | ✔ |
| Aplinkos šviesos jutiklis | ✔ |
Užsiėmimų profiliai | |
|---|---|
| Galimi veiklų sporto salėje profiliai | Jėga, Didelio intensyvumo intervalų treniruotės, Kardio ir Elipsinės Treniruotės, Lipimas Laiptais, Lipimas Aukštais, Irklavimas patalpoje, |
| ĮVAIRIOS SPORTO ŠAKOS | Triatlonas, Plaukimas / Bėgimas |
| SVEIKATINGUMAS | Vaikščiojimas, Pilatesas, Joga |
| TRENIRUOTĖS UŽDAROSE | Bėgimas ant bėgtakio, Bėgimas dengtu treku, Virtualusis bėgimas |
| BĖGIMAS LAUKE | Bėgimas, Bėgimas lauko treku Bėgimas bekele, Ilgų nuotolių bėgimas |
| Galimi lauko pramogų profiliai | Žygiai pėsčiomis, Alpinizmas, Laipiojimas patalpose, Boulderingas, Golf, Diskgolfas |
| Galimi važiavimo dviračiu profiliai | Važiavimas dviračiu, Dviračių sportas plentu, Kalnų dviračių sportas, Dviračių sportas žvyru, Važiavimas dviračiu į darbą, Kelionės dviračiu, Važiavimas elektriniu dviračiu, Elektrinių kalnų dviračių sportas, Dviračių Treniruokliai, Dviračių krosas, BMX |
| Galimi plaukimo profiliai | Plaukimas baseine, Plaukimas atvirame vandenyje |
| ANT VANDENS | Irklavimas stovint, Irklavimas |
| AUTOMOBILIŲ IR MOTOCIKLŲ SPORTAS | Važiavimas motociklais, Overlandingas, Motorcrossing, Važiavimas keturračiu, Sniego motociklai |
| RAKEČIŲ SPORTAS | Tenisas, Piklbolas, Badmintonas, Skvošas, Stalo tenisas, Padelio tenisas, Platforminis tenisas, Raketbolas |
| SNIEGAS IR ŽIEMA | Slidinėjimas, Snieglenčių sportas, Snieglenčių sportas ne paruoštomis trasomis, Lygumų slidinėjimas klasikiniu stiliumi, Slidinėjimas ne paruoštomis trasomis, Čiuožimas ant ledo, Žygiai sniegbačiais |
| Sporto profiliai | Krepšinis, Tinklinis, Žolės riedulys, Ledo ritulys, Angliškas futbolas, Amerikietiškas futbolas, Lakrosas, Regbis, Lėkščiasvydis, Kriketas, Softbolas, Beisbolas |
| RINGE | Boksas, Mišrieji kovos menai |
| KITI UŽSIĖMIMŲ PROFILIAI | Važinėjimas riedučiais |
PAKUOTĖS TURINYS:
- Bėgimo laikrodis Forerunner® 965
- USB-C įkrovimo kabelis/duomenų kabelis
- Dokumentacija