GARMIN
Garmin Forerunner 570 42 mm, debesų mėlynos spalvos aliuminis / balto akmens spalvos / debesų mėlynos spalvos dirželis
Garmin Forerunner 570 42 mm, debesų mėlynos spalvos aliuminis / balto akmens spalvos / debesų mėlynos spalvos dirželis
- RYŠKUS 1,2 COLIO AMOLED EKRANAS
- IKI 18 VALANDŲ AKUMULIATORIAUS VEIKIMO GPS REŽIMU
- PAŽANGIOS TRENIRUOČIŲ IR ATSIGAVIMO REKOMENDACIJOS
- SATIQ™ TECHNOLOGIJA IR DAUGIAJUOSTIS GPS
- LENGVAS ALIUMINIO KORPUSAS
- MUZIKA TIESIAI ANT RIEŠO
GARMIN COACH PRISITAIKANČIOS TRENIRUOČIŲ PROGRAMOS
Treniruokis renginiui, siek savo tikslų ar gerink fizinę formą naudodamasis „Garmin Coach“ treniruočių planais bėgimui, triatlonui, dviračių sportui ar jėgos treniruotėms. Pasirinkti planai kasdien prisitaiko prie tavo našumo, atsistatymo ir sveikatos duomenų, kad sukurtų individualias treniruotes.
TRENIRUOČIŲ PASIRENGIMAS
Vos pabudęs gauni pasirengimo įvertinimą, pagrįstą miego kokybe, atsistatymu, treniruočių krūviu ir kitais duomenimis, kad galėtum nuspręsti, ar tą dieną esi pasiruošęs intensyviai treniruotei, ar verčiau pasirinkti lengvesnį režimą.
TRENIRUOČIŲ BŪKLĖ
Naudodamas tokius rodiklius kaip HRV būsena, pastarųjų treniruočių istorija ir VO2 max, gauni aiškią treniruočių efektyvumo apžvalgą ir žinai, ar treniruojiesi produktyviai, pasiekei piką ar esi persitreniravęs.
VAKARO ATASKAITA
Prieš eidamas miegoti gauni vakaro ataskaitą su informacija apie miego poreikį, rytdienos treniruotę, orus ir įvykius, kad galėtum geriau pasiruošti kitai dienai.
KASDIENĖS TRENIRUOČIŲ REKOMENDACIJOS
Gauk tik tau sukurtas treniruotes pagal tavo duomenis. Šios bėgimo rekomendacijos skiriasi intensyvumu ir po kiekvieno bėgimo prisitaiko prie tavo našumo ir atsistatymo.
INTEGRUOTAS GARSIAKALBIS IR MIKROFONAS
Suporavęs su išmaniuoju telefonu gali skambinti ir atsiliepti tiesiai iš laikrodžio. Be to, gali valdyti laikrodžio funkcijas balso komandomis arba naudoti išmaniojo telefono balso asistentą atsakydamas į žinutes ir atlikdamas kitas užduotis.
| Tai, kas tau patiks | |
|---|---|
| Miego įvertinimas ir statistika | ✓ |
| Akumuliatoriaus veikimo laikas (išmaniojo laikrodžio režimu) | Iki 10 dienų |
| Pulse Ox kraujo deguonies prisotinimo stebėjimas | Taip (vietinis patikrinimas ir pasirenkamas stebėjimas visą dieną, aklimatizacija ir miegant) |
| Garmin Pay™ | ✓ |
| DAUGIAJUOSTIS GPS | ✓ |
| Muzikos atmintis | ✓ |
| Skambučiai ir žinutės balsu | Taip (susiejus su suderinamu išmaniuoju telefonu) |
| treniruočių pasirengimas | ✓ |
| Treniruočių būklė | Išplėstinė |
| Laikrodžio ekrano tipas | AMOLED (pasirenkamas visada įjungto ekrano režimas) |
| Jutiklinis ekranas | ✓ |
| Atsparumo vandeniui lygis | 5 ATM |
| Bendra | |
|---|---|
| Dirželio medžiaga | Silikonas |
| Lęšio medžiaga | Corning® Gorilla® Glass 3 |
| Rėmelio medžiaga | Aliuminis |
| Greito atsegimo dirželiai | Taip (20 mm, pramonės standartas) |
| Fiziniai matmenys | 42,4 x 42,4 x 12,9 (mm) Tinka riešui, kurio apimtis 115–178 mm |
| Svoris | 42 g |
| Integruotas garsiakalbis/mikrofonas | ✓ |
| Ekrano dydis | 30,4 mm (1,2") skersmuo |
| Ekrano raiška | 390 x 390 pikselių |
| Spalvotas ekranas | ✓ |
| Didelio šrifto parinktis | ✓ |
| Baterijos tipas | Ličio jonų akumuliatorius |
| Akumuliatoriaus veikimo laikas | Išmaniojo laikrodžio režimas: iki 10 dienų GNSS režimas tik su GPS: iki 18 val. SatIQ (automatinis pasirinkimas) GNSS režimas: iki 14 val. Visų sistemų GNSS režimas su keliomis dažnių juostomis: iki 13 val. SatIQ (automatinis pasirinkimas) GNSS režimas su muzika: iki 9 val. GNSS režimas tik su GPS su muzika: iki 8 val. Visų sistemų GNSS režimas su keliomis dažnių juostomis ir muzika: iki 8 val. Peržiūrėti informaciją |
| Įkrovimo būdas | Garmin nuosavybinis kištukinis įkroviklis |
| Atmintis/istorija | 8 GB |
| Sveikatos ir gerovės stebėjimas | |
|---|---|
| Širdies ritmas nuo riešo (nuolatinis, kas sekundę) | ✓ |
| Ramybės būsenoje širdies ritmas | ✓ |
| Įspėjimai apie nenormalų širdies ritmą | Taip (aukštas ir žemas) |
| Kvėpavimo dažnis | ✓ |
| Fitneso amžius. | ✓ |
| BODY BATTERY™ ENERGIJOS STEBĖJIMAS | ✓ |
| Streso lygis visą dieną | ✓ |
| Poilsio priminimai | ✓ |
| Poilsio kvėpavimo laikmatis. | ✓ |
| Meditacija | ✓ |
| Kvėpavimo pratimai | ✓ |
| Miego režimas | Taip (pažengusiems) |
| Miego treneris | ✓ |
| Kvėpavimo variacijos | ✓ |
| Snaudų aptikimas | ✓ |
| Skysčių vartojimas | Taip („Garmin Connect™“ paslaugoje ir pasirenkamame „Connect IQ™“ valdiklyje) |
| Moterų sveikata | Taip („Garmin Connect™“ paslaugoje ir pasirenkamame „Connect IQ™“ valdiklyje) |
| Sveikatos momentinė nuotrauka | ✓ |
| Odos temperatūra | ✓ |
| LAIKO JUOSTŲ PATARĖJAS | ✓ |
| Jutikliai | |
|---|---|
| GPS | ✓ |
| GLONASS | ✓ |
| Galileo | ✓ |
| QZSS | ✓ |
| BeiDou | ✓ |
| SatIQ™ technologija | ✓ |
| Garmin Elevate™ riešo širdies ritmo jutiklis | ✓ |
| Pulse Ox jutiklis kraujo deguonies prisotinimui stebėti | ✓ |
| Barometrinis aukštimatis | ✓ |
| Kompasas | ✓ |
| Giroskopas | ✓ |
| Pagreičio jutiklis | ✓ |
| Termometras | ✓ |
| Aplinkos šviesos jutiklis | ✓ |
| Veiklos profiliai | |
|---|---|
| Galimi sporto salės veiklos profiliai | Jėga, HIIT, Kardio, Elipsinė treniruotė, Steperis, Lipimas laiptais, Irklavimas patalpose, Šokinėjimas su šokdyne |
| Daugiakovė | Triatlonas, Duatlonas, Brick treniruotė, Baseino triatlonas, Plaukimas/Bėgimas |
| Gerovė | Vaikščiojimas, Pilatesas, Joga, Vaikščiojimas patalpose, Mobilumas |
| Treniruotės patalpose | Bėgimas ant bėgtakio, Bėgimas patalpose, Virtualus bėgimas |
| Bėgimas lauke | Bėgimas, Bėgimas lauke, Bėgimas takais, Ultrabendras bėgimas, Kliūčių lenktynės |
| Galimi lauko veiklos profiliai | Žygiai, Laipiojimas, Laipiojimas patalpose, Boulderingas, Medžioklė, Jodinėjimas, Golfas, Diskgolfas, Šaudymas iš lanko, Rucking |
| Galimi dviračių sporto profiliai | Dviračių sportas, Plento dviračių sportas, Kalnų dviračių sportas, Važiavimas žvyrkeliais, Kasdienės kelionės į darbą dviračiu, Dviračių turizmas, Važiavimas elektriniu dviračiu, Elektrinis kalnų dviratis, Važiavimas dviračiu patalpose, Cyclocross, BMX |
| Galimi plaukimo profiliai | Plaukimas baseine, Plaukimas atvirame vandenyje |
| Vandens veiklos | Irklentės (SUP), Irklavimas, Važiavimas kajaku, Žvejyba, Plaukiojimas valtimi |
| Raketės sportas | Tenisas, Pickleball, Badmintonas, Skvošas, Stalo tenisas, Padelis, Platforminis tenisas, Raketbolas |
| Sniegas ir žiema | Slidinėjimas, Snieglenčių sportas, Lygumų slidinėjimas, Lygumų slidinėjimas čiuožiamuoju žingsniu, Čiuožimas, Ėjimas su sniego batais |
| Sporto profiliai | Krepšinis, Tinklinis, Žolės riedulys, Ledo ritulys, Futbolas, Amerikietiškasis futbolas, Lakrosas, Regbis, Ultimate diskas, Kriketas, Softbolas, Beisbolas |
| Kovos sportas | Boksas, Mišrūs kovos menai |
| Kiti veiklos profiliai | Riedučiai |
DĖŽUTĖJE:
- Forerunner® 570 – 42 mm GPS bėgimo laikrodis
- Įkrovimo/duomenų kabelis
- Dokumentacija