GARMIN
Garmin Forerunner 570 42 mm, mākoņzilš alumīnijs / balta akmens / mākoņzilā siksniņa
Garmin Forerunner 570 42 mm, mākoņzilš alumīnijs / balta akmens / mākoņzilā siksniņa
- SPILGTS 1,2 COLLU AMOLED DISPLEJS
- LĪDZ 18 STUNDĀM AKUMULATORA DARBĪBAS GPS REŽĪMĀ
- PAPLAŠINĀTI TRENIŅU UN ATJAUNOŠANĀS IETEIKUMI
- SATIQ™ TEHNOLOĢIJA UN DAUDZJOSLU GPS
- VIEGLS ALUMĪNIJA KORPUSS
- MŪZIKA TIEŠI UZ ROKAS
GARMIN COACH PIELĀGOJAMI TRENIŅU PLĀNI
Gatavojies sacensībām, sasniedz savus mērķus vai uzlabo fizisko formu ar Garmin Coach treniņu plāniem skriešanai, triatlonam, riteņbraukšanai vai spēka treniņiem. Atlasītie plāni katru dienu pielāgojas tavai veiktspējai, atjaunošanās procesam un veselības datiem, lai izveidotu personalizētus treniņus.
TRENIŅU GATAVĪBA
Tiklīdz pamosties, tu saņem gatavības rādītāju, kas balstīts uz miega kvalitāti, atjaunošanos, treniņu slodzi un citiem faktoriem, lai vari izlemt, vai konkrētajā dienā esi gatavs intensīvam treniņam vai labāk atpūsties.
TRENIŅU STATUSS
Izmantojot tādus rādītājus kā HRV statuss, neseno treniņu vēsture un VO2 max, tu iegūsti skaidru pārskatu par treniņu efektivitāti un zini, vai trenējies produktīvi, sasniedz maksimumu vai esi pārslogots.
VAKARA ZIŅOJUMS
Pirms gulētiešanas tu saņem vakara ziņojumu ar informāciju par miega nepieciešamību, rītdienas treniņu, laikapstākļiem un notikumiem, lai labāk sagatavotos nākamajai dienai.
IKDIENAS TRENIŅU IETEIKUMI
Saņem tieši tev pielāgotus treniņus, balstītus uz taviem datiem. Šie skriešanas ieteikumi atšķiras pēc intensitātes un pēc katra skrējiena pielāgojas tavai veiktspējai un atjaunošanās procesam.
IEBŪVĒTS SKAĻRUNIS UN MIKROFONS
Pēc savienošanas ar viedtālruni vari veikt un saņemt zvanus tieši no pulksteņa. Turklāt vari vadīt pulksteņa funkcijas ar balss komandām vai izmantot viedtālruņa balss asistentu, lai atbildētu uz īsziņām un veiktu citas darbības.
| Kas tev patiks | |
|---|---|
| Miega rādītājs un statistika | ✓ |
| Akumulatora darbības laiks (viedpulksteņa režīmā) | Līdz 10 dienām |
| Pulse Ox asins skābekļa piesātinājuma uzraudzība | Jā (vietēja pārbaude un izvēles visas dienas aklimatizācija un miegā) |
| Garmin Pay™ | ✓ |
| DAUDZJOSLU GPS | ✓ |
| Mūzikas atmiņa | ✓ |
| Zvanīšana un ziņojumi ar balsi | Jā (savienots ar saderīgu viedtālruni) |
| treniņu gatavība | ✓ |
| Treniņu statuss | Paplašināts |
| Pulksteņa displeja tips | AMOLED (izvēles vienmēr ieslēgta displeja režīms) |
| Skārienekrāns | ✓ |
| Ūdensizturības līmenis | 5 ATM |
| Vispārīgi | |
|---|---|
| Siksniņas materiāls | Silikons |
| Stikliņa materiāls | Corning® Gorilla® Glass 3 |
| Rāmja materiāls | Alumīnijs |
| Ātrās atvienošanas siksniņas | Jā (20 mm, nozares standarts) |
| Fiziskie izmēri | 42,4 x 42,4 x 12,9 (mm) Piemērots plaukstas locītavai ar apkārtmēru 115–178 mm |
| Svars | 42 g |
| Iebūvēts skaļrunis/mikrofons | ✓ |
| Ekrāna izmērs | 30,4 mm (1,2") diametrs |
| Ekrāna izšķirtspēja | 390 x 390 pikseļi |
| Krāsu displejs | ✓ |
| Lielā fonta opcija | ✓ |
| Baterijas tips | Litija jonu akumulators |
| Akumulatora darbības laiks | Viedpulksteņa režīms: līdz 10 dienām GNSS režīms tikai ar GPS: līdz 18 stundām SatIQ (automātiskā izvēle) GNSS režīms: līdz 14 stundām Visu sistēmu GNSS režīms ar vairākām frekvenču joslām: līdz 13 stundām SatIQ (automātiskā izvēle) GNSS režīms ar mūziku: līdz 9 stundām GNSS režīms tikai ar GPS ar mūziku: līdz 8 stundām Visu sistēmu GNSS režīms ar vairākām frekvenču joslām un mūziku: līdz 8 stundām Skatīt detalizētu informāciju |
| Uzlādes veids | Garmin patentēts spraudņa lādētājs |
| Atmiņa/vēsture | 8 GB |
| Veselības un labsajūtas uzraudzība | |
|---|---|
| Rokas locītavas sirdsdarbības ātrums (nepārtraukts, katru sekundi) | ✓ |
| Miera stāvokļa pulss | ✓ |
| Brīdinājumi par neparastu pulsu | Jā (augsts un zems) |
| Elpošanas ātrums | ✓ |
| Fitnesa vecums. | ✓ |
| BODY BATTERY™ ENERĢIJAS MONITORS | ✓ |
| Stresa līmenis visas dienas garumā | ✓ |
| Atpūtas laika atgādinājumi | ✓ |
| Atpūtas elpošanas taimeris. | ✓ |
| Meditācija | ✓ |
| Elpošanas vingrinājumi | ✓ |
| Miega režīms | Jā (paplašināts) |
| Miega treneris | ✓ |
| Elpošanas variācijas | ✓ |
| Snaudas noteikšana | ✓ |
| Hidratācija | Jā (Garmin Connect™ un izvēles Connect IQ™ logrīkā) |
| Sieviešu veselība | Jā (Garmin Connect™ un izvēles Connect IQ™ logrīkā) |
| Veselības momentuzņēmums | ✓ |
| Ādas temperatūra | ✓ |
| LAIKA JOSLU PADOMDEVĒJS | ✓ |
| Sensori | |
|---|---|
| GPS | ✓ |
| GLONASS | ✓ |
| Galileo | ✓ |
| QZSS | ✓ |
| BeiDou | ✓ |
| SatIQ™ tehnoloģija | ✓ |
| Garmin Elevate™ plaukstas pulsa sensors | ✓ |
| Pulse Ox sensors asins skābekļa piesātinājuma uzraudzībai | ✓ |
| Barometriskais altimetrs | ✓ |
| Kompass | ✓ |
| Žiroskops | ✓ |
| Paātrinājuma sensors | ✓ |
| Termometrs | ✓ |
| Apkārtējās gaismas sensors | ✓ |
| Darbību profili | |
|---|---|
| Pieejamie trenažieru zāles darbību profili | Spēks, HIIT, Kardio, Eliptiskais treniņš, Stepers, Kāpšana pa kāpnēm, Airēšana telpās, Lēkšana ar lecamauklu |
| Daudzsports | Triatlons, Duatlons, Brick treniņš, Baseina triatlons, Peldēšana/Skriešana |
| Labsajūta | Pastaigas, Pilates, Joga, Pastaigas telpās, Mobilitāte |
| Iekštelpu treniņi | Skriešana uz skrejceliņa, Skriešana telpās, Virtuālā skriešana |
| Skriešana ārā | Skriešana, Skriešana ārā, Taku skriešana, Ultra skriešana, Šķēršļu sacensības |
| Pieejamie āra aktivitāšu profili | Pārgājieni, Kāpšana, Kāpšana telpās, Boulderings, Medības, Jāšana, Golfs, Disku golfs, Loka šaušana, Rucking |
| Pieejamie riteņbraukšanas profili | Riteņbraukšana, Šosejas riteņbraukšana, Kalnu riteņbraukšana, Riteņbraukšana pa grants ceļiem, Ikdienas braucieni ar velosipēdu uz darbu, Velotūrisms, Elektroriteņbraukšana, E-kalnu riteņbraukšana, Riteņbraukšana telpās, Velokross, BMX |
| Pieejamie peldēšanas profili | Peldēšana baseinā, Atklātā ūdens peldēšana |
| Uz ūdens | SUP airēšana, Airēšana, Braukšana ar kajaku, Makšķerēšana, Laivošana |
| Rakešu sports | Teniss, Pickleball, Badmintons, Skvošs, Galda teniss, Padels, Platformas teniss, Rakešu bumba |
| Sniegs un ziema | Slēpošana, Snovbords, Distanču slēpošana, Distanču slēpošana slidsolī, Slidošana, Pastaigas ar sniega kurpēm |
| Sporta profili | Basketbols, Volejbols, Lauka hokejs, Ledus hokejs, Futbols, Amerikāņu futbols, Lakross, Regbijs, Ultimate frisbijs, Krikets, Softbols, Beisbols |
| Cīņas sporta veidi | Bokss, Jauktā cīņas māksla |
| Citi darbību profili | Skrituļslidošana |
IEPAKOJUMĀ IETILPST:
- Forerunner® 570 – 42 mm GPS skriešanas pulkstenis
- Uzlādes/datu kabelis
- Dokumentācija