Garmin Forerunner 55, Balta
PAMATYKITE BĖGIKĄ SAVYJE
Šis paprastas naudoti išmanusis GPS laikrodis, sukurtas patiems įvairiausiems žmonėms, yra skirtas stebėti statistinius duomenis ir pasiekti fizinio pasirengimo tikslus.
- Bėgiodami arba vaikščiodami stebėkite laiko, atstumo, tempo ir greičio duomenis, surinktus naudojant integruotą GPS.
- Iki 2 savaičių veikianti baterija. Juk įkrovinėti rečiau yra geriau, nei dažniau?
- Stebėkite bendrąją sveikatos ir savijautos būklę turėdami riešinį pulso jutiklį ir ne tik.
- Treniruodamiesi nešvaistykite laiko spėlionėms. Šis išmanusis laikrodis siūlo bėgimus, pritaikytus būtent jums.
- Pažangios bėgimo funkcijos padeda išnaudoti savo potencialą. Be to, jos neišpučia įrenginio kainos.
- Stebėkite ne tik bėgimą, bet ir daugybę kitų užsiėmimų, pasinaudoję integruotais aktyvios veiklos profiliais.
BATERIJOS VEIKIMO LAIKAS
Bėgiokite iš širdies su iki 2 savaičių išmaniojo laikrodžio režimu veikiančia baterija, kuri, įjungus GPS, veiks net 20 valandų.
SUPROJEKTUOTAS GALVOJANT IR APIE DIZAINĄ, IR FUNKCIONALUMĄ
Šis lengvas ir patogus išmanusis laikrodis puikiai tinka naudoti bėgant ir užsiimant kasdiene veikla.
SPORTUI PRITAIKYTOS MEDŽIAGOS
Nesvarbu, ar bėgate 5 km, ar užsiimate aukšto intensyvumo intervalinėms treniruotėms, dėvėdami šį sportišką silikoninį dirželį mėgausitės maksimaliu komfortu.
Kas patiks jums | |
|---|---|
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė (išmaniojo laikrodžio režimu) | Iki 2 savaičių |
| Laikrodžio ekrano tipas | Matomas saulės šviesoje, pusiau skaidrus, pikselinės atminties (MIP) |
| Atsparumo vandeniui klasė | 5 ATM |
Bendra | |
|---|---|
| Dirželio medžiaga | Silikonas |
| Lęšio medžiaga | Chemiškai sutvirtintas stiklas |
| Greitai atfiksuojami dirželiai | Taip (20 mm, pramoninis standartas) |
| Fizinis dydis | 42 x 42 x 11,6 mm Tinka riešams, kurių apimtis 126–203 mm |
| Svoris | 37 g |
| Rodymo dydis | 1,04″ col. (26,3 mm) skersmuo |
| Ekrano skiriamoji geba | 208 x 208 piks. |
| Spalvinis ekranas | ✔ |
| Baterijos veikimo laikas | Išmaniojo laikrodžio režimas: iki 2 savaičių GPS režimas: iki 20 valandų Žr. išsamią informaciją |
| Įkrovimo būdas | „Garmin“ firminis prisegamasis kroviklis |
| Atmintis / istorija | 32 MB |
Sveikatos ir sveikatingumo stebėjimas | |
|---|---|
| Širdies dažnis ant riešo (nuolatinis, kiekvieną sekundę) | ✔ |
| Širdies dažnis ilsintis | ✔ |
| Įspėjimai dėl nenormalaus širdies dažnio | Taip (aukštas ir žemas) |
| Įkvėpimo ir iškvėpimo dažnis | ✔ |
| Fizinio pasirengimo amžius | ✔ |
| „Body Battery™“ energijos monitorius | ✔ |
| Visos dienos stresas | ✔ |
| Poilsio priminimai | ✔ |
| Atpalaiduojamojo kvėpavimo laikmatis | ✔ |
| Miegas | Taip (pažengęs) |
| Hidratacija | Taip („Garmin Connect™“ ir pasirenkamame „Connect IQ™“ valdiklyje) |
| Moterų sveikata | ✔ |
Jutikliai | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| „Garmin Elevate™“ ant riešo tvirtinamas širdies ritmo monitorius | ✔ |
| Akselerometras | ✔ |
Užsiėmimų profiliai | |
|---|---|
| Galimi veiklų sporto salėje profiliai | Didelio intensyvumo intervalų treniruotės, Kardio ir Elipsinės Treniruotės, Lipimas Laiptais |
| SVEIKATINGUMAS | Vaikščiojimas, Pilatesas, Joga |
| TRENIRUOTĖS UŽDAROSE | Bėgimas ant bėgtakio, Bėgimas dengtu treku |
| BĖGIMAS LAUKE | Bėgimas, Bėgimas lauko treku |
| Galimi važiavimo dviračiu profiliai | Važiavimas dviračiu, Dviračių Treniruokliai |
| Galimi plaukimo profiliai | Plaukimas baseine |
PAKUOTĖS TURINYS:
- Forerunner 55
- Įkrovimo / duomenų kabelis
- Dokumentacija
-
Estija
Nemokamas pristatymas -
Suomija
Nemokamas pristatymas -
Latvija
Nemokamas pristatymas -
Lietuva
Nemokamas pristatymas
Garmin is a US GPS technology leader founded in 1989. In cycling, the Garmin Edge series GPS computers are the world’s most popular — offering navigation, performance metrics, segment racing and training analysis. Garmin also makes heart rate monitors, power meters and smartwatches.