Garmin Forerunner 55, Baltā krāsā
SĀCIET APZINĀTIES SEVI KĀ SKRĒJĒJU!
Šis vienkārši lietojamais GPS viedpulkstenis ļauj visu sagatavotības līmeņu cilvēkiem sekot līdzi statistikai un tuvoties saviem fitnesa mērķiem.
- Izmantojot iebūvēto GPS, sekojiet līdzi savam laikam, distancei, tempam un ātrumam skrējiena vai pastaigas laikā!
- Iegūstiet līdz 2 nedēļas ilgu akumulatora kalpošanas laiku bez tā uzlādes! Jo vienmēr ir labāk, ja uzlāde jāveic iespējami retāk!
- Sekojiet līdzi savam vispārējam veselības stāvoklim un labsajūtai, izmantojot pulsa datus no plaukstas locītavas un citus rādītājus!
- Vairs nekādu minējumu treniņos! Šis viedpulkstenis iesaka tieši jums pielāgotus skrējienus.
- Augstākās klases skriešanas funkcijas viedpulkstenī palīdz jums sasniegt jūsu potenciālu. Taču tām nav jāmaksā dārgi.
- Fiksējiet arī rezultātus cita veida aktivitātēs, ne tikai skriešanā, izmantojot plašu iebūvēto aktivitāšu profilu klāstu!
AKUMULATORA DARBĪBAS LAIKS
Skrieniet no sirds ar 2 nedēļas ilgu ierīces akumulatora darbības laiku viedpulksteņa režīmā un līdz 20 stundām GPS režīmā!
RADĪTS ĒRTAI IZMANTOŠANAI UN FUNKCIONALITĀTEI
Šis vieglais un komfortablais viedpulkstenis ir ideāli piemērots skriešanai un valkāšanai ikdienā.
SPORTOŠANAI PIEMĒROTI MATERIĀLI
Neatkarīgi no tā, vai skrienat 5 km vai cītīgi strādājat HIIT treniņos, šī sportiskā silikona aproce sniedz jums vislabāko iespējamo komfortu.
Tas jums patiks | |
|---|---|
| Akumulatora darbības laiks (viedpulksteņa režīms) | Līdz 2 nedēļām |
| Pulksteņa displeja veids | Saules gaismā salasāms transflektīvais memory-in-pixel (MIP) ekrāns |
| Ūdens vērtējums | 5 ATM |
Vispārīgi | |
|---|---|
| Siksnas materiāls | Silikons |
| Objektīva materiāls | Ķīmiski stiprināts stikls |
| Viegli noņemamas siksniņas | Jā (20 mm, nozares standarts) |
| Fiziskie izmēri | 42x42x11,6 mm Der plaukstas locītavai ar apkārtmēru 126–203 mm |
| Svars | 37 g |
| Displeja izmēri | 1,04″ (26,3 mm) diametrā |
| Displeja izšķirtspēja | 208 x 208 pikseļi |
| Krāsu displejs | ✔ |
| Akumulatora darbības laiks | Viedpulksteņa režīmā: līdz 2 nedēļām GPS režīmā: līdz 20 stundām Aplūkot detalizētāku informāciju! |
| Uzlādes veids | Garmin patentēts kontaktdakšas lādētājs |
| Atmiņa/vēsture | 32 MB |
Veselības un labsajūtas uzraudzība | |
|---|---|
| Sirdsdarbības ritms uz plaukstas locītavas (pastāvīga uzraudzība, katru sekundi) | ✔ |
| Sirdsdarbības frekvence miera stāvoklī | ✔ |
| Sirdsdarbības ritma novirzes no normas brīdinājumi | Jā (augsts un zems) |
| Elpošanas ātrums | ✔ |
| Fiziskās formas vecums | ✔ |
| Body Battery™ enerģijas līmeņa uzraudzība | ✔ |
| Visas dienas stress | ✔ |
| Atpūtas atgādinājumi | ✔ |
| Relaksējošas elpošanas taimeris | ✔ |
| Miegs | Jā (uzlabots) |
| Ūdens balanss | Jā (lietotnē Garmin Connect™ un papildu izvēles logrīkā Connect IQ™) |
| Sieviešu veselība | ✔ |
Sensori | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| Garmin Elevate™ plaukstas locītavas sirdsdarbības ritma monitors | ✔ |
| Akselerometrs | ✔ |
Aktivitāšu profili | |
|---|---|
| Pieejami aktivitāšu sporta zālē profili | HIIT, Kardio un Kombinētā Trenažiera Treniņi, Kāpšana pa Kāpnēm |
| VESELĪBAI | Staigāšana, Pilates, Joga |
| TRENIŅŠ TELPĀS | Skriešana uz skrejceļa, Skriešana pa celiņu telpās |
| SKRIEŠANA BRĪVĀ DABĀ | Skriešana, Skriešana pa celiņu ārā |
| Pieejamie riteņbraukšanas profili | Velobraukšana, Riteņbraukšana Telpā |
| Pieejamie peldēšanas profili | Peldēšana peldbaseinā |
KOMPLEKTĀCIJA:
- Forerunner 55
- Lādēšanas / datu kabelis
- Dokumentācija
-
Igaunija
Bezmaksas piegāde -
Somija
Bezmaksas piegāde -
Latvija
Bezmaksas piegāde -
Lietuva
Bezmaksas piegāde
Garmin is a US GPS technology leader founded in 1989. In cycling, the Garmin Edge series GPS computers are the world’s most popular — offering navigation, performance metrics, segment racing and training analysis. Garmin also makes heart rate monitors, power meters and smartwatches.