GARMIN
Garmin Forerunner 265, Juodas apvadas su žalsvai mėlynos spalvos korpusu
Garmin Forerunner 265, Juodas apvadas su žalsvai mėlynos spalvos korpusu
- 1,3″ SPALVOTAS „AMOLED“ EKRANAS
- IKI 20 VAL. GPS REŽIMU VEIKIANTI BATERIJA
- PAŽANGŪS TRENIRUOČIŲ RODMENYS IR JĖGŲ ATGAVIMO ĮŽVALGOS
- „SATIQ™“ IR KELIŲ DAŽNIO JUOSTŲ GPS
- JUTIKLINIS EKRANAS IR MYGTUKAI
RYTINĖ ATASKAITA
Vos pabudę gaukite miego, jėgų atgavimo ir treniruočių apžvalgą kartu su pulso kintamumo būkle ir orų prognoze. Ataskaitą galite parengti taip, kad matytumėte norimus duomenis.
„GARMIN COACH“
Pasiruoškite kitoms lenktynėms, pasiekite norimą tikslą arba tiesiog pagerinkite fizinį pasirengimą pagal „Garmin Coach“ pritaikomus arba iš anksto parengtus bėgimo, važiavimo dviračiu ar jėgos treniravimosi planus. Siekiant jūsų poreikius geriau atitinkančių treniruočių, pasirinkti planai pritaikomi pagal jūsų rezultatus ir sveikatos duomenis.
Kasdienės siūlomos treniruotės
Gaukite specialiai jums pritaikytas treniruotes, paremtas būtent jūsų duomenimis. Šios bėgimo rekomendacijos skiriasi intensyvumu ir po kiekvieno bėgimo prisitaiko pagal jūsų rezultatus ir jėgų atgavimo trukmę.
Pasiruošimo treniruotėms
Vos pabudę gaukite pasirengimo įvertį, pagrįstą miego kokybės, jėgų atgavimo, treniravimosi krūvio ir kitais duomenimis, kad galėtumėte nuspręsti, ar diena tinka intensyviai sportuoti, ar geriau nepersitempti.
Treniravimosi būklė
Naudodami indikatorius, pavyzdžiui, širdies dažnio kintamumo būklę, naujausią mankštos istoriją ir pajėgumą, galėsite lengvai suprasti bendras pastangas ir ar treniruojatės produktyviai, pasiekėte aukščiausią tašką, ar esate persitempę.
ŠDK būklė
Geriau supraskite savo bendrą sveikatą, treniravimąsi ir jėgų atgavimą per širdies dažnio kintamumą, kai miegate, apskaičiuotą remiantis mūsų „Firstbeat Analytics™“ komandos sukurta technologija.
Kas patiks jums | |
|---|---|
| Miego balas ir įžvalgos | ✔ |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė (išmaniojo laikrodžio režimu) | Iki 13 dienų |
| Pulso oksimetrija, kraujo prisotinimas deguonimi | Taip (patikrinimas vietoje ir pasirinktinis visos dienos aklimatizacija ir miego metu) |
| Garmin Pay™ | ✔ |
| Kelių juostų GPS | ✔ |
| Muzikos saugykla | ✔ |
| Pasiruošimas treniruotėms | ✔ |
| Treniravimosi būklė | Patobulinta |
| Laikrodžio ekrano tipas | AMOLED: pasirinktinis nuolatinio veikimo režimas |
| Jutiklinis ekranas | ✔ |
| Atsparumo vandeniui klasė | 5 ATM |
Bendra | |
|---|---|
| Dirželio medžiaga | Silikonas |
| Lęšio medžiaga | „Corning® Gorilla® Glass 3“ |
| Griovelio medžiaga | Pluoštu sustiprintas polimeras |
| Greitai atfiksuojami dirželiai | Taip (22 mm, Pramonės standartas) |
| Fizinis dydis | 46,1 x 46,1 x 12,9 (mm) Tinka riešams, kurių apimtis yra 135–205 mm |
| Svoris | 47 g |
| Rodymo dydis | 1,3" col. (32,5 mm) skersmens |
| Ekrano skiriamoji geba | 416 x 416 pikseliai |
| Spalvinis ekranas | ✔ |
| Didelio šrifto parinktis | ✔ |
| Baterijos tipas | Ličio jonų |
| Baterijos veikimo laikas | Išmaniojo laikrodžio režimas: iki 13 d. GNSS režimu naudojant tik GPS: iki 20 valandų „SatIQ“ („AutoSelect“) GNSS režimu: iki 16 valandų Visų sistemų GNSS režimu su kelių dažnio juostų funkcija: iki 14 valandų GNSS režimu naudojant tik GPS klausantis muzikos: iki 7 valandų „SatIQ“ („AutoSelect“) GNSS režimu klausantis muzikos: iki 6 valandų Visų sistemų GNSS režimu su kelių dažnio juostų funkcija klausantis muzikos: iki 6 valandų Žr. išsamią informaciją |
| Įkrovimo būdas | „Garmin“ firminis prisegamasis kroviklis |
| Atmintis / istorija | 8 GB |
Sveikatos ir sveikatingumo stebėjimas | |
|---|---|
| Širdies dažnis ant riešo (nuolatinis, kiekvieną sekundę) | ✔ |
| Širdies dažnis ilsintis | ✔ |
| Įspėjimai dėl nenormalaus širdies dažnio | Taip (aukštas ir žemas) |
| Įkvėpimo ir iškvėpimo dažnis | ✔ |
| Fizinio pasirengimo amžius | ✔ |
| „Body Battery™“ energijos monitorius | ✔ |
| Visos dienos stresas | ✔ |
| Poilsio priminimai | ✔ |
| Atpalaiduojamojo kvėpavimo laikmatis | ✔ |
| Meditacija | ✔ |
| Kvėpavimo praktika | ✔ |
| Miegas | Taip (pažengęs) |
| Miego treneris | ✔ |
| Kvėpavimo kintamumas | ✔ |
| Snaudimo aptikimas | ✔ |
| Hidratacija | Taip („Garmin Connect™“ ir pasirenkamame „Connect IQ™“ valdiklyje) |
| Moterų sveikata | Taip („Garmin Connect™“ ir pasirenkamame „Connect IQ™“ valdiklyje) |
| Sveikatos duomenų santrauka | ✔ |
| Patarimai dėl organizmo paros ritmo sutrikimo nuskridus keletą laiko juostų | ✔ |
Jutikliai | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| QZSS | ✔ |
| BeiDou | ✔ |
| „SatIQ™“ technologija | ✔ |
| „Garmin Elevate™“ ant riešo tvirtinamas širdies ritmo monitorius | ✔ |
| Pulso oks., kraujo saturacijos deguonimi stebėjimo priemonė | ✔ |
| Barometrinis aukštimatis | ✔ |
| Kompasas | ✔ |
| Giroskopas | ✔ |
| Akselerometras | ✔ |
| Termometras | ✔ |
| Aplinkos šviesos jutiklis | ✔ |
Užsiėmimų profiliai | |
|---|---|
| Galimi veiklų sporto salėje profiliai | Jėga, Didelio intensyvumo intervalų treniruotės, Kardio ir Elipsinės Treniruotės, Lipimas Laiptais, Lipimas Aukštais, Irklavimas patalpoje,, Šokinėjimas per šokdynę |
| ĮVAIRIOS SPORTO ŠAKOS | Triatlonas |
| SVEIKATINGUMAS | Vaikščiojimas, Pilatesas, Joga, Ėjimas patalpose |
| TRENIRUOTĖS UŽDAROSE | Bėgimas ant bėgtakio, Bėgimas dengtu treku, Virtualusis bėgimas |
| BĖGIMAS LAUKE | Bėgimas, Bėgimas lauko treku Bėgimas bekele, Ilgų nuotolių bėgimas |
| Galimi lauko pramogų profiliai | Žygiai pėsčiomis, Šaudymas iš lanko, Boulderingas |
| Galimi važiavimo dviračiu profiliai | Važiavimas dviračiu, Važiavimas dviračiu patalpoje, Kalnų dviratis, Važiavimas elektriniu dviračiu, elektrinių kalnų dviračių sportas, Dviračių krosas, Plento dviratis, Dviratis žvyro dangai, Į darbą ir atgal dviračiu, Išvyka dviračiu |
| Galimi plaukimo profiliai | Plaukimas baseine, Plaukimas atvirame vandenyje |
| ANT VANDENS | Irklavimas stovint, Irklavimas |
| RAKEČIŲ SPORTAS | Tenisas, Piklbolas, Badmintonas, Skvošas, Stalo tenisas, Padelio tenisas, Platforminis tenisas, Raketbolas |
| SNIEGAS IR ŽIEMA | Slidinėjimas, Snieglenčių sportas, Lygumų slidinėjimas klasikiniu stiliumi |
| Sporto profiliai | Krepšinis, Tinklinis, Žolės riedulys, Ledo ritulys, Angliškas futbolas, Amerikietiškas futbolas, Lakrosas, Regbis, Lėkščiasvydis, Kriketas, Softbolas, Beisbolas |
| RINGE | Boksas, Mišrieji kovos menai |
| KITI UŽSIĖMIMŲ PROFILIAI | Važinėjimas riedučiais |
PAKUOTĖS TURINYS:
- Bėgimo laikrodis Forerunner® 265
- USB-C įkrovimo kabelis/duomenų kabelis
- Dokumentacija