GARMIN
Garmin fenix E – 47 mm, AMOLED, Pilkai melsvos spalvos plienas, Juodo silikono dirželis
Garmin fenix E – 47 mm, AMOLED, Pilkai melsvos spalvos plienas, Juodo silikono dirželis
IŠTVERMINGAS TRENIRUOČIŲ PARTNERIS
Imkitės sunkiausių sporto arba užsiėmimų lauke iššūkių su galingu įvairioms sporto šakoms skirtu GPS išmaniuoju laikrodžiu „fēnix E“. Padidinkite kūno ištvermę ir našumą naudodamiesi pagrindinėmis funkcijomis, tokiomis kaip pažangios jėgos treniruotės, sveikatos ir savijautos stebėjimas visą parą, dinaminis žiedinių maršrutų kūrimas ir ne tik.
- ŠVIESUS IR AIŠKUS „AMOLED“ EKRANAS SU NERŪDIJANČIOJO PLIENO APVADU
- BATERIJA IŠMANIOJO LAIKRODŽIO REŽIMU GALI VEIKTI IKI 16 D.
- KONKREČIŲ SPORTO ŠAKŲ JĖGOS TRENIRUOTĖS
- MĖGAUKITĖS DINAMINIO ŽIEDINIŲ MARŠRUTŲ KŪRIMO GALIMYBĖMIS
- TIKSLŪS NAVIGACIJOS NURODYMAI SU KELIŲ PALYDOVŲ SISTEMŲ BEI AUKŠTIMAČIO, BAROMETRO IR KOMPASO JUTIKLIAIS
- FUNKCIJOS, SKIRTOS SVEIKATAI IR SAVIJAUTAI STEBĖTI VISĄ PARĄ
SUKURTAS ATLAIKYTI VISUS IŠŠŪKIUS
Šviesų 1,3″ AMOLED ekraną su nerūdijančio plieno apvadu ir 47 mm pluoštu sutvirtinto polimero korpusu turintis išmanusis laikrodis „fēnix E“ yra išbandytas pagal JAV karinius atsparumo temperatūrai, smūgiams ir vandeniui standartus.
PAGERINTA NAVIGACIJA ŽEMĖLAPYJE
Naudodami dinaminio žiedinių maršrutų kūrimo funkciją galite įvesti atstumą, kurį norite įveikti, ir gauti galimus maršrutus, kaip grįžti atgal. Taip pat galite atsisiųsti žemėlapius „TopoActive“ ir peržiūrėti vietovės kontūrus bei pasiekti iš anksto įkeltus žemėlapius su golfo aikštynais ir slidinėjimo kurortais iš viso pasaulio.
PATOBULINTOS JĖGOS TRENIRUOTĖS
Padidinkite savo kūno pajėgumą rinkdamiesi tikslinius jėgos pratimų planus ir konkrečių sporto šakų treniruotes.
PASIRUOŠIMAS TRENIRUOTĖMS
Vos pabudę gaukite pasirengimo treniruotis įvertinimą, pagrįstą miego kokybės, jėgų atgavimo, treniruočių krūvio ir kitais duomenimis, kad galėtumėte nuspręsti, ar diena tinka intensyviai sportuoti, ar geriau nepersitempti.
SVEIKATOS IR SAVIJAUTOS STEBĖJIMAS VISĄ PARĄ
Kiekvieną dieną pradėkite nuo ryto ataskaitos, kurioje pateikiama sveikatos ir savijautos informacija, įskaitant išplėstinį miego stebėjimą, širdies susitraukimų dažnio kintamumą, treniruočių apžvalgas ir dar daugiau.
RYŠIO GALIMYBĖS
Gyvenkite aktyviai, naudodamiesi išmaniojo laikrodžio funkcijomis, tokiomis kaip išmanieji pranešimai, bekontakčiai mokėjimai „Garmin Pay™“ , muzikos saugykla ir ne tik.
Kas patiks jums | |
|---|---|
| Miego balas ir įžvalgos | ✔ |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė (išmaniojo laikrodžio režimu) | Iki 16 d. (6 d. nuolat įjungus) |
| Integruoti žemėlapiai | ✔ |
| Pulso oksimetrija, kraujo prisotinimas deguonimi | ✔ |
| Garmin Pay™ | ✔ |
| Muzikos saugykla | ✔ |
| Pasiruošimas treniruotėms | ✔ |
| Treniravimosi būklė | ✔ |
| Laikrodžio ekrano tipas | AMOLED |
| Jutiklinis ekranas | ✔ |
| Atsparumo vandeniui klasė | 10 ATM |
Bendra | |
|---|---|
| Dirželio medžiaga | Silikonas |
| Lęšio medžiaga | „Corning® Gorilla® Glass“ |
| Griovelio medžiaga | Nerūdijantysis plienas |
| Bylos medžiaga | Pluoštu armuotas polimeras su metaliniu nugarėlės dangteliu |
| Suderinama su „QuickFit™“ laikrodžio dirželiu | Įtraukta (22 mm) |
| Fizinis dydis | 47 x 47 x 14,5 mm Tinka šių apimčių riešams: silikoninis dirželis: 125-208 mm „UltraFit“ dirželis: 125-215 mm odinis dirželis: 132-210 mm metalinis dirželis: 132-215 mm |
| Svoris | 76 g (tik korpusas: 53 g) |
| Rodymo dydis | 33 mm (1,3”) skersmuo |
| Ekrano skiriamoji geba | 416 x 416 pikselių |
| Spalvinis ekranas | ✔ |
| Didelio šrifto parinktis | ✔ |
| Baterijos tipas | Ličio jonų |
| Baterijos veikimo laikas | Išmanusis laikrodis: iki 16 d. (6 d. nuolat įjungus) Laikrodžio baterijos taupymo režimas: iki 21 d. Tik GPS: iki 42 val. (30 val. nuolat įjungus) Visos palydovinės sistemos: iki 32 val. (24 val. nuolat įjungus) Visos palydovinės sistemos ir muzika: iki 10 val. Maks. baterijos veikimo trukmė GPS režimu: iki 75 val. Ekspedicijos GPS režimu: iki 14 d. |
| Įkrovimo būdas | „Garmin“ firminis prisegamasis kroviklis |
| Atmintis / istorija | 16 GB |
Sveikatos ir sveikatingumo stebėjimas | |
|---|---|
| Širdies dažnis ant riešo (nuolatinis, kiekvieną sekundę) | ✔ |
| Širdies dažnis ilsintis | ✔ |
| Įspėjimai dėl nenormalaus širdies dažnio | Taip (aukštas ir žemas) |
| Įkvėpimo ir iškvėpimo dažnis | ✔ |
| Fizinio pasirengimo amžius | ✔ |
| „Body Battery™“ energijos monitorius | ✔ |
| Visos dienos stresas | ✔ |
| Atpalaiduojamojo kvėpavimo laikmatis | ✔ |
| Kvėpavimo praktika | ✔ |
| Miegas | Taip (pažengęs) |
| Miego treneris | ✔ |
| Kvėpavimo kintamumas | ✔ |
| Snaudimo aptikimas | ✔ |
| Hidratacija | Taip („Garmin Connect™“ ir pasirenkamame „Connect IQ™“ valdiklyje) |
| Moterų sveikata | Taip („Garmin Connect™“ ir pasirenkamame „Connect IQ™“ valdiklyje) |
| Sveikatos duomenų santrauka | ✔ |
| Patarimai dėl organizmo paros ritmo sutrikimo nuskridus keletą laiko juostų | ✔ |
| Sveikatos būsena | ✔ |
Jutikliai | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| QZSS | ✔ |
| BeiDou | ✔ |
| „Garmin Elevate™“ ant riešo tvirtinamas širdies ritmo monitorius | ✔ |
| Pulso oks., kraujo saturacijos deguonimi stebėjimo priemonė | ✔ |
| Barometrinis aukštimatis | ✔ |
| Kompasas | ✔ |
| Giroskopas | ✔ |
| Akselerometras | ✔ |
| Termometras | ✔ |
| Aplinkos šviesos jutiklis | ✔ |
Užsiėmimų profiliai | |
|---|---|
| Galimi veiklų sporto salėje profiliai | Jėga, Didelio intensyvumo intervalų treniruotės, Kardio, Elipsinės Treniruotės, Lipimas Laiptais, Lipimas Aukštais, Irklavimas patalpoje,, Šokinėjimas per šokdynę |
| ĮVAIRIOS SPORTO ŠAKOS | Plaukimas / Bėgimas, Triatlonas |
| SVEIKATINGUMAS | Vaikščiojimas, Ėjimas patalpose, Pilatesas, Joga |
| TRENIRUOTĖS UŽDAROSE | Bėgimas ant bėgtakio, Bėgimas dengtu treku, Virtualusis bėgimas |
| BĖGIMAS LAUKE | Bėgimas, Bėgimas lauko treku, Bėgimas bekele, Ilgų nuotolių bėgimas, lenktynės su kliūtimis |
| Galimi lauko pramogų profiliai | Žygiai pėsčiomis, Laipiojimas patalpose, Boulderingas, Laipiojimas uolomis, Medžioklė, Jodinėjimas žirgais, Golf, Diskgolfas, Šaudymas iš lanko |
| Galimi važiavimo dviračiu profiliai | Važiavimas dviračiu, Dviračių sportas plentu, Kalnų dviračių sportas, Dviračių sportas žvyru, Važiavimas dviračiu į darbą, Kelionės dviračiu, Važiavimas elektriniu dviračiu, Elektrinių kalnų dviračių sportas, Dviračių Treniruokliai, Dviračių krosas, BMX |
| Galimi plaukimo profiliai | Plaukimas baseine, Plaukimas atvirame vandenyje |
| ANT VANDENS | Irklavimas stovint, Irklavimas, Baidarių sportas, Banglenčių sportas, Aitvaravimas, Burlenčių sportas, Žvejyba, Plaukimas valtimi, Buriavimas, Vandens slidžių sportas, Vandenlenčių sportas, Banglenčių sportas, Pripučiamųjų platformų vilkimo sportas, Snorkelinimas, Raftingas |
| AUTOMOBILIŲ IR MOTOCIKLŲ SPORTAS | Važiavimas motociklais, Overlandingas, Motorcrossing, Važiavimas keturračiu, Braukšana ar sniega motociklu |
| RAKEČIŲ SPORTAS | Tenisas, Piklbolas, Badmintonas, Skvošas, Stalo tenisas, Padelio tenisas, Platforminis tenisas, Raketbolas |
| SNIEGAS IR ŽIEMA | Slidinėjimas, Snieglenčių sportas, Snieglenčių sportas ne paruoštomis trasomis, Lygumų slidinėjimas klasikiniu stiliumi, Lygumų slidinėjimas laisvuoju stiliumi, Slidinėjimas ne paruoštomis trasomis, Čiuožimas ant ledo, Žygiai sniegbačiais |
| Sporto profiliai | Krepšinis, Tinklinis, Žolės riedulys, Ledo ritulys, Angliškas futbolas, Amerikietiškas futbolas, Lakrosas, Regbis, Lėkščiasvydis, Kriketas, Softbolas, Beisbolas |
| RINGE | Boksas, Mišrieji kovos menai |
| KITI UŽSIĖMIMŲ PROFILIAI | Važinėjimas riedučiais |
PAKUOTĖS TURINYS:
- Išmanusis laikrodis „fēnix® E – 47 mm, AMOLED“
- Įkrovimo / duomenų kabelis
- Dokumentacija