GARMIN
Širdies ritmo diržas Garmin HRM-DUAL ANT+ Bluetooth
Širdies ritmo diržas Garmin HRM-DUAL ANT+ Bluetooth
Lengvas ir tikslus būdas matuoti širdies ritmą
Šis aukštos kokybės širdies ritmo diržas perduoda realaus laiko širdies ritmo duomenis per ANT+® jungtį ir Bluetooth® Low Energy technologiją, suteikdamas jums daugiau galimybių treniruotis lauke, viduje, lauke ir net internetu. Su juo galite nuolat peržiūrėti tikslius širdies ritmo duomenis iš savo Garmin įrenginio, internetinių treniruočių programų, tokių kaip Zwift, ar net suderinamos sporto salės įrangos. Taigi, nesvarbu, kaip jums patinka treniruotis, visada matysite tikslų realaus laiko širdies ritmą, kuris padės jums pakelti savo našumą į kitą lygį.
Patogumas ir praktiškumas
HRM-Dual™ turi minkštą dirželį, kuris yra patogus ir reguliuojamas. Širdies ritmo modulis lengvai nuimamas ir plaunamas. Ir jums nereikia jaudintis dėl baterijos veikimo laiko. Baterija veikia iki 3,5 metų.
Bendra informacija
| Fiziniai matmenys | 68,6 - 130,8 x 3,3 x 1,9 cm (27-51,5 x 1,3 x 0,75 colio) |
|---|---|
| Modulio dydis | 62 mm pločio x 34 mm aukščio x 11 mm gylio (2,4 x 1,3 x 0,4 įstrižainė) |
| Dydžių pasirinkimas | 64-132 cm (25-52 colių) |
| Svoris | 54,4 g (1,9 oz) |
| Atsparumo vandeniui lygis | 1 ATM |
| Baterijos tipas | CR2032 |
| Baterijos eksploatavimo trukmė | 3,5 metų (naudojant 1 valandą per dieną) |
| Baterijos dangtelio tipas | Užsukamas dangtelis |
| Nuimamas modulis | ✔ |
Išmaniosios funkcijos
| Realaus laiko širdies ritmo perdavimas per ANT® jungtį (2,4 GHZ), būnant iš vandens | ✔ |
|---|---|
| Palaiko širdies ritmo kintamumą (HRV) | ✔ |
| Perduoda realaus laiko širdies ritmą suderinamiems įrenginiams ir programoms per Bluetooth® technologiją ir palaiko HRV | ✔ |
| Palaikomų vienalaikių junčių skaičius | ANT: neribotas; Bluetooth Low Energy: 2 |
-
Estija
Nemokamas pristatymas -
Suomija
7,90 € -
Latvija
Nemokamas pristatymas -
Lietuva
Nemokamas pristatymas
Garmin is a US GPS technology leader founded in 1989. In cycling, the Garmin Edge series GPS computers are the world’s most popular — offering navigation, performance metrics, segment racing and training analysis. Garmin also makes heart rate monitors, power meters and smartwatches.