GARMIN
Vaikiškas išmanusis laikrodis Garmin Bounce 2, pilkas
- Skambučiai ir žinutės
- Vieta realiuoju laiku
- GPS sportas ir plaukimas
- Baterija iki 2 dienų
Vaikiškas išmanusis laikrodis Garmin Bounce 2, pilkas
- Skambučiai, žinutės ir vietos sekimas realiu laiku – nebereikia skubėti pirkti telefono
- DVIPUSIS SUSIRAŠINĖJIMAS, SKAMBUČIAI IR BALSO ŽINUTĖS TARP BOUNCE 2 IR „GARMIN JR.™“ PROGRAMĖLĖS
- SEKITE VAIKO VIETĄ REALIU LAIKU
- RYŠKUS SPALVINIS EKRANAS
- INTEGRUOTOS SPORTO PROGRAMOS NAUDOJA GPS BĖGIMUI, VAŽIAVIMUI DVIRAČIU, PLAUKIMUI IR KT.
TEGU VAIKAI IŠLIEKA VAIKAIS
Neskubėkite su telefonu. „Bounce 2“ leidžia bendrauti su vaiku per dvipusius skambučius ir žinutes1 ir skatina judėti.
DVIPUSIAI SKAMBUČIAI, BALSO IR TEKSTO ŽINUTĖS
BATERIJA VEIKIA IKI 2 DIENŲ
VIETOS STEBĖJIMAS REALIU LAIKU
PATVARUS, ATSIPRIEŠINANTIS VANDENIUI DIZAINAS SU RYŠKIU EKRANU
MOKYKLOS REŽIMAS IŠJUNGIA PRANEŠIMUS
VIETOS STEBĖJIMAS REALIU LAIKU
Peržiūrėkite vaiko vietą „Garmin Jr.™“ programėlėje ir gaukite įspėjimus, kai jis palieka ar įeina į nustatytas zonas. Galima nustatyti įspėjimą dėl išvykimo iš esamos vietos.
DVIPUSIAI SKAMBUČIAI IR BALSO ŽINUTĖS
Skambinkite į „Bounce“ iš „Garmin Jr.“ ir siųskite bei gaukite balso žinutes. Taip pat gausite ir balso žinučių transkripcijas.
TRUMPOSIOS ŽINUTĖS
Turint aktyvų planą, siųskite SMS iš „Garmin Jr.“ į vaiko „Bounce 2“. Vaikai gali rašyti ir atsakyti naudodami pilną klaviatūrą, įskaitant jaustukus ir garso jaustukus, patvirtintiems kontaktams ir šeimos grupėse.
LTE RYŠYS
Atidėkite pirmąjį telefoną: ryšys ant riešo leidžia lengvai bendrauti ir nustatyti vietą. Operatorius nekeičiamas — „Bounce 2“ planą valdo „Garmin“. Pasirinkite planą.
PAGALBOS FUNKCIJA
Jei vaikui reikia pagalbos ir funkcija įjungta, nurodytiems kontaktams paskambinama ir išsiunčiamas pranešimas su „LiveTrack™“ nuoroda į realaus laiko vietą.
STEBĖKITE SPORTĄ, MIEGĄ IR DAUGIAU
Integruotos sporto programos su GPS leidžia sekti bėgimą, ėjimą ir važiavimą dviračiu. Galima registruoti plaukimo takus ir kitą veiklą. Stebėkite žingsnius ir miegą.
BALSO KOMANDOS
Vaikai gali naudoti balso komandas skambinti, paleisti laikmatį, tikrinti orus ir kt.
LAIKRODŽIO TEMOS
Įtraukiantys dizainai leidžia suasmeninti ciferblatus ir išdėstymus.
VIETOS PRANEŠIMAI
Vaikas gali „pranešti“ iš savo vietos — pranešimas pasieks „Garmin Jr.“.
VALDYKITE IKI 50 KONTAKTŲ
„Garmin Jr.“ nustatykite tėvus/globėjus su visomis teisėmis susisiekti, rasti ar valdyti „Bounce“.
ORAI VAIKAMS
Paprasti orai su „jaučiamąja“1 temperatūra padeda apsirengti tinkamai ir įspėja apie ekstremalius reiškinius.
NETRUKDYTI
Įjunkite Mokyklos režimą arba miego laiko netrukdymą (taip pat ribotą tylos režimą), kad laikrodis netrukdytų pamokose ar naktį.
CHRONOMETRAS IR ŽADINTUVAI
Vaikas gali naudoti chronometrą, nustatyti žadintuvus ir laikmačius, kad nepamirštų užduočių.
LINKSMI ŽAIDIMAI
„Bounce 2“ turi linksmų žaidimų, kuriuos galima žaisti tėvams leidus — „Copycat“ ir matematikos žaidimus.
AKTYVUMAS ATRAKINA NUOTYKIUS
„Garmin Jr.“ edukaciniai nuotykiai supažindina su žymiomis vietomis ir paslaptimis.
VIKTORINOS IR ŽAIDIMAI
Kuo daugiau aktyvumo minučių, tuo daugiau viktorinų, pratimų ir žaidimų atrakinsite programėlėje.
RENKAMI BRANGAKMENIAI
Už kasdienius tikslus suteikiami brangakmeniai, kurie atveria naujas nuotraukas nuotykių albume.
TRENIRUOČIŲ KORTELĖS
„Bounce 2“ moko pagrindinių pratimų su „Garmin Jr.“ kortelėmis (pvz., „šuns“ poza, lenta su kojų darbu ir kt.).
VAIKO REŽIMAS
Įjunkite Vaiko režimą „Garmin Jr.“ ir suteikite ribotą prieigą užduotims ir naujausiai misijai matyti.
AKTYVUMO SEKIMAS
Tėvai gali matyti veiklą, užduotis, miegą ir namų darbus „Garmin Jr.“.
UŽDUOTYS IR ATLYGIAI
Priskirkite darbus ir pasirinkite virtualių monetų vertę. Vaikas pažymi darbus „Bounce 2“, o monetas gali iškeisti į prizus.
DRAUGIŠKI PRIMINIMAI
Nustačius užduotis ir įspėjimus, laikrodyje pasirodo piktograma, primenanti, ką daryti.
AKTYVUS KARTU
Sujunkite su vaiko draugais ir šeimomis „Garmin Jr.“, bendraukite ir varžykitės savaitiniuose žingsnių iššūkiuose.
Ką pamėgsite | |
|---|---|
| Baterijos veikimo trukmė | Iki 2 dienų |
| LTE ryšys | Taip (reikia plano, zona) |
| Ekranas | AMOLED |
| Jutiklinis ekranas | ✔ |
| Atsparumas vandeniui | 5 ATM |
Bendrieji duomenys | |
|---|---|
| Dirželio medžiaga | Silikonas |
| Stiklas | Chemiškai sutvirtintas stiklas |
| Rėmelio medžiaga | Pluoštu armuotas polimeras |
| Korpuso medžiaga | Pluoštu armuotas polimeras |
| Matmenys | 43 × 43 × 12,4 mm Dirželis: 115–180 mm |
| Svoris | 26,5 g (40,4 g su dirželiu) |
| Garsiakalbis/mikrofonas | ✔ |
| Ekrano dydis | 30,4 mm (1,2″) įstrižainė |
| Raiška | 390 × 390 pikselių |
| Spalvotas ekranas | ✔ |
| Didelio šrifto parinktis | ✔ |
| Baterijos tipas | Ličio jonų |
| Veikimo laikas | Iki 2 dienų |
| Įkrovimas | „Garmin“ nuosavas kištukinis įkroviklis |
| Atmintis/istorija | 4 GB |
Ryšiai (su planu) | |
|---|---|
| LTE dvipusiai balso skambučiai | Taip (zona) |
| LTE „LiveTrack“ | Taip (zona) |
| LTE balso žinutės | Taip (su transkripcija; zona) |
| LTE tekstinės žinutės | Taip (zona) |
| Vietos pranešimai | Taip (LTE; zona) |
Į KOMPLEKTĄ ĮEINA:
- Bounce™ 2
- Įkrovimo / duomenų laidas
- Dokumentacija