GARMIN
Garmin vivoactive 5, Kreminės aukso spalvos aliuminio apvadas su dramblio kaulo spalvos korpusu
Garmin vivoactive 5, Kreminės aukso spalvos aliuminio apvadas su dramblio kaulo spalvos korpusu
IŠ TIESŲ PAŽINKITE SAVE
Su pažangiomis sveikatos ir fizinės būklės funkcijomis „vívoactive® 5“ yra daugiau nei tik išmanusis laikrodis – tai jūsų asmeninis treneris ant riešo, padedantis siekti tikslų.
- ŠVIESUS 1,2″ „OLED“ JUTIKLINIS EKRANAS
- BATERIJA GALI VEIKTI IKI 11 D. IŠMANIOJO LAIKRODŽIO REŽIMU
- IŠSAMIOS SVEIKATOS IR SVEIKATINGUMO ĮŽVALGOS
- IŠPLĖSTINĖS FIZINIO PASIRENGIMO FUNKCIJOS
- VEIKIA SU PROGRAMĖLE „GARMIN CONNECT™“, SKIRTA „IPHONE®“ IR „ANDROID™“ TELEFONAMS
- RYŠIO FUNKCIJOS, TOKIOS KAIP MUZIKA IR „GARMIN PAY™“ BEKONTAKTIS MOKĖJIMAS
„BODY BATTERY™“ ENERGIJOS STEBĖJIMAS
Matykite savo kūno energijos lygius, kad žinotumėte, kada jūsų kūnas kupinas jėgų ir pasiruošęs veikti arba kada išsekęs ir reikia miego. Gaukite dar daugiau informacijos ir asmeninių įžvalgų apie tai, kaip miegas, snaudimas, kasdienė veikla ir didelis stresas veikia jūsų energijos lygį..
MIEGO TRENERIS
Sužinokite miego įvertį ir gaukite asmeninių patarimų, kiek miego jums reikia ir kaip pagerinti jo kokybę. Galite net stebėti skirtingas miego fazes ir pogulius — ir matyti keletą pagrindinių miego rodiklių, pvz., ŠDK būseną, kad geriau suprastumėte savo sveikatos būklę.
INTEGRUOTOS SPORTO PROGRAMOS
Stebėkite visus savo judėjimo būdus naudodamiesi daugiau nei 30 įkeltų GPS ir vidaus sporto programų, įskaitant ėjimą, bėgimą, dviračių sportą, plaukimą baseine, užsiėmimus neįgaliesiems ir ne tik.
TRENIRUOČIŲ NAUDA IR ATSIGAVIMO LAIKAS
Geriau supraskite, kaip treniruotės paveikia jūsų kūną ir kiek laiko reikia norint po jų atsigauti, kad galėtumėte priimti bet kokį fizinio pasirengimo iššūkį.
RYTINĖ ATASKAITA
Vos pabudę gaukite miego, poilsio, dienos kalendoriaus, ŠDK būklės ir kitų duomenų apžvalgą. Net galite tinkinti ataskaitą taip, kaip norite ją matyti.
IŠMANIEJI PRANEŠIMAI IR ŽINUČIŲ GAVIMAS BEI SIUNTIMAS
Gaukite el. laiškus, pranešimus ir įspėjimus į savo laikrodį, susieję jį su savo „iPhone“ arba „Android“ išmaniuoju telefonu. Naudodami „Android“ telefoną, atsakykite į tekstinius pranešimus naudodami laikrodyje įdiegtą klaviatūrą, taip pat peržiūrėkite jums atsiųstas nuotraukas tiesiai laikrodžio ekrane.
Kas patiks jums | |
|---|---|
| Miego balas ir įžvalgos | ✔ |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė (išmaniojo laikrodžio režimu) | Iki 11 dienų (5 d. nuolat įjungus ekraną) |
| Pulso oksimetrija, kraujo prisotinimas deguonimi | Taip (patikrinimas vietoje ir pasirinktinis visos dienos aklimatizacija ir miego metu) |
| Garmin Pay™ | ✔ |
| Muzikos saugykla | ✔ |
| Laikrodžio ekrano tipas | AMOLED pasirinktinis nuolatinio veikimo režimas |
| Jutiklinis ekranas | ✔ |
| Atsparumo vandeniui klasė | Plaukimas, 5 ATM |
| Neįgaliojo vežimėlio režimas | ✔ |
Bendra | |
|---|---|
| Dirželio medžiaga | Silikonas |
| Lęšio medžiaga | „Corning® Gorilla® Glass 3“ |
| Griovelio medžiaga | Anodintas aliuminis |
| Bylos medžiaga | Pluoštu sustiprintas polimeras |
| Greitai atfiksuojami dirželiai | Taip (20 mm, pramoninis standartas) |
| Fizinis dydis | 42,2 x 42,2 x 11,1 mm Tinka riešams, kurių apimtis 125-190 mm |
| Svoris | 26 g (36 g su pridėtu dirželiu) |
| Rodymo dydis | 30,4 mm (1,2″) diametras |
| Ekrano skiriamoji geba | 390 x 390 pikselių |
| Spalvinis ekranas | ✔ |
| Didelio šrifto parinktis | ✔ |
| Baterijos tipas | Ličio jonų |
| Baterijos veikimo laikas | Išmaniojo laikrodžio režimas: iki 11 d. (5 d. nuolat įjungus ekraną) Baterijos veikimo taupymo režimas išmaniajam laikrodžiui: iki 21 d. GNSS režimu naudojant tik GPS: iki 21 valandų Visų sistemų GNSS režimas: iki 17 valandų Visų sistemų GNSS režimas klausantis muzikos: iki 8 val. Žr. išsamią informaciją |
| Įkrovimo būdas | „Garmin“ firminis prisegamasis kroviklis |
| Atmintis / istorija | 4 GB |
Sveikatos ir sveikatingumo stebėjimas | |
|---|---|
| Širdies dažnis ant riešo (nuolatinis, kiekvieną sekundę) | ✔ |
| Širdies dažnis ilsintis | ✔ |
| Įspėjimai dėl nenormalaus širdies dažnio | Taip (aukštas ir žemas) |
| Įkvėpimo ir iškvėpimo dažnis | ✔ |
| Fizinio pasirengimo amžius | ✔ |
| „Body Battery™“ energijos monitorius | ✔ |
| Visos dienos stresas | ✔ |
| Poilsio priminimai | ✔ |
| Atpalaiduojamojo kvėpavimo laikmatis | ✔ |
| Meditacija | ✔ |
| Kvėpavimo praktika | ✔ |
| Miegas | Taip (pažengęs) |
| Miego treneris | ✔ |
| Kvėpavimo kintamumas | ✔ |
| Snaudimo aptikimas | ✔ |
| Hidratacija | ✔ |
| Moterų sveikata | ✔ |
| Sveikatos duomenų santrauka | ✔ |
Jutikliai | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| „Garmin Elevate™“ ant riešo tvirtinamas širdies ritmo monitorius | ✔ |
| Pulso oks., kraujo saturacijos deguonimi stebėjimo priemonė | ✔ |
| Kompasas | ✔ |
| Akselerometras | ✔ |
| Termometras | Taip (reikalingas „tempe™“ jutiklis) |
| Aplinkos šviesos jutiklis | ✔ |
Užsiėmimų profiliai | |
|---|---|
| Galimi veiklų sporto salėje profiliai | Jėga, Didelio intensyvumo intervalų treniruotės, Kardio ir Elipsinės Treniruotės, Lipimas Laiptais, Irklavimas patalpoje,, Šokinėjimas per šokdynę |
| SVEIKATINGUMAS | Vaikščiojimas, Pilatesas, Joga, Ėjimas patalpose |
| TRENIRUOTĖS UŽDAROSE | Bėgimas ant bėgtakio, Bėgimas dengtu treku |
| BĖGIMAS LAUKE | Bėgimas |
| Galimi lauko pramogų profiliai | Diskgolfas |
| Galimi važiavimo dviračiu profiliai | Važiavimas dviračiu, Dviračių Treniruokliai, Riteņbraukšana ar rokām, Važiavimas rankiniu dviračiu patalpoje |
| Galimi plaukimo profiliai | Plaukimas baseine, Plaukimas atvirame vandenyje |
| ANT VANDENS | Irklavimas stovint, Irklavimas |
| RAKEČIŲ SPORTAS | Tenisas, Piklbolas, Badmintonas, Skvošas, Stalo tenisas, Padelio tenisas, Platforminis tenisas, Raketbolas |
| SNIEGAS IR ŽIEMA | Slidinėjimas, Snieglenčių sportas, Žygiai sniegbačiais, Lygumų slidinėjimas klasikiniu stiliumi |
| Sporto profiliai | Basketball, Volleyball, Field Hockey, Ice Hockey, Football/Soccer, American Football, Lacrosse, Rugby, Ultimate Disc, Cricket, Softball, Baseball |
| RINGE | Boksas, Mišrieji kovos menai |
PAKUOTĖS TURINYS:
- vívoactive 5
- USB-C įkrovimo kabelis/duomenų kabelis
- Dokumentacija