GARMIN
Garmin Lily 2 Active, Sidabro spalvos su alyvinės spalvos silikoniniu dirželiu
Garmin Lily 2 Active, Sidabro spalvos su alyvinės spalvos silikoniniu dirželiu
AKTYVUS IR PATRAUKLUS
„Lily 2 Active“ su paslėptu ekranu, unikalaus rašto stikleliu ir svarbiausiomis sveikatos ir fizinės būklės funkcijomis pranoks jūsų lūkesčius. Tai mažas ir stilingas išmanusis laikrodis su integruotu GPS, sukurtas tam, kad ne tik stilingai atrodytumėte, bet ir puikiai jaustumėtės.
- STILINGAS UNIKALAUS RAŠTO STIKLELIS SLEPIA ŠVIESŲ JUTIKLINĮ EKRANĄ
- INTEGRUOTAS GPS, FIZINĖS BŪKLĖS STEBĖJIMAS IR SPORTO PROGRAMĖLĖS
- BATERIJA GALI VEIKTI IKI 9 D.
- MAŽAS IR MADINGAS IŠMANUSIS LAIKRODIS SU METALINIU KORPUSU IR DVIEM MYGTUKAIS
- PULSO STEBĖJIMAS IŠTISĄ PARĄ
- IŠMANIEJI PRANEŠIMAI SUSIEJUS SU „iPHONE®“ ARBA „ANDROID™“ IŠMANIUOJU TELEFONU
MAŽAS IR STILINGAS
Puikiai tiksiantis kiekvienam įvaizdžiui, šis išmanusis laikrodis turi metalinį korpusą, du mygtukus ir dailų unikalaus rašto stiklelį. Be to, greitai bakstelėjus arba pasukus riešą, rodomas ryškus išmaniojo laikrodžio „Lily 2 Active“ ekranas.
INTEGRUOTAS GPS IMTUVAS
Nesvarbu, kur treniruojatės, tiksliai sekite savo užsiėmimus lauke, įskaitant pasivaikščiojimus, bėgiojimą ir ne tik, ir atrodykite stilingai.
„BODY BATTERY™“ ENERGIJOS STEBĖJIMAS
Stebėkite savo energijos lygį kad žinotumėte, kada jūsų kūnas kupinas jėgų ir pasiruošęs veikti arba kada išsekęs ir reikia miego.
MIEGO ĮVERTIS
Sužinosite miego kokybės įvertį ir sužinosite, kaip jį pagerinti. Galėsite sekti skirtingas miego fazes, taip pat širdies dažnį, įtampą, pulso oksimetriją ir kvėpavimą.
FIZINĖS BŪKLĖS STEBĖJIMAS IR SPORTO PROGRAMĖLĖS
Kai judate, „Lily 2 Active“ seka žingsnius, sudegintas kalorijas, intensyvios fizinės veiklos minutes ir ne tik. Sportuokite efektyviau naudodamiesi dar daugiau integruotų sporto programėlių su kardio, jogos, teniso, golfo, sportinio šokio, jėgos ir kitomis treniruotėmis.
„GARMIN PAY™“ BEKONTAKČIAI MOKĖJIMAI
Lengvai sumokėkite prie kasos ir tam tikruose viešojo transporto tinkluose naudodami „Garmin Pay“ bekontakčio mokėjimo sprendimą prisijungę paslaugų teikėjai.
Kas patiks jums | |
|---|---|
| Miego balas ir įžvalgos | ✔ |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė (išmaniojo laikrodžio režimu) | Iki 9 dienų |
| Pulso oksimetrija, kraujo prisotinimas deguonimi | Taip (atrankinis tikrinimas, pasirinktinai miego metu) |
| Garmin Pay™ | ✔ |
| Laikrodžio ekrano tipas | Skystųjų kristalų |
| Jutiklinis ekranas | ✔ |
| Atsparumo vandeniui klasė | Plaukimas, 5 ATM |
Bendra | |
|---|---|
| Dirželio medžiaga | Silikonas |
| Lęšio medžiaga | Corning® Gorilla® Glass 3 |
| Griovelio medžiaga | Anoduotas aliuminis |
| Bylos medžiaga | Anoduotas aliuminis |
| Greitai atfiksuojami dirželiai | ✔ |
| Fizinis dydis | 38 x 38 x 11 mm Tinka riešams, kurių apimtis 110–175 mm |
| Svoris | 29 g |
| Rodymo dydis | 25,4 mm x 21,3 mm (1” x 0,84”) |
| Ekrano skiriamoji geba | 240 x 201 pikseliai |
| Spalvinis ekranas | Ne (16 lygio pilkumo tonai) |
| Baterijos veikimo laikas | Išmaniojo laikrodžio režimas: iki 9 d. GPS režimas: 9 valandos |
| Įkrovimo būdas | „Garmin“ firminis prisegamasis kroviklis |
| Atmintis / istorija | 7 skaičiuojamo laiko veiklos; 14 dienų aktyvumo stebėjimo duomenys |
Sveikatos ir sveikatingumo stebėjimas | |
|---|---|
| Širdies dažnis ant riešo (nuolatinis, kiekvieną sekundę) | ✔ |
| Širdies dažnis ilsintis | ✔ |
| Įspėjimai dėl nenormalaus širdies dažnio | Taip (aukštas ir žemas) |
| Įkvėpimo ir iškvėpimo dažnis | ✔ |
| Fizinio pasirengimo amžius | Taip (programoje) |
| „Body Battery™“ energijos monitorius | ✔ |
| Visos dienos stresas | ✔ |
| Poilsio priminimai | ✔ |
| Atpalaiduojamojo kvėpavimo laikmatis | ✔ |
| Meditacija | ✔ |
| Kvėpavimo praktika | ✔ |
| Miegas | Taip (pažengęs) |
| Miego treneris | ✔ |
| Kvėpavimo kintamumas | ✔ |
| Hidratacija | ✔ |
| Moterų sveikata | ✔ |
| Sveikatos duomenų santrauka | ✔ |
Jutikliai | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| BeiDou | ✔ |
| „Garmin Elevate™“ ant riešo tvirtinamas širdies ritmo monitorius | ✔ |
| Pulso oks., kraujo saturacijos deguonimi stebėjimo priemonė | ✔ |
| Kompasas | ✔ |
| Akselerometras | ✔ |
| Aplinkos šviesos jutiklis | ✔ |
Kasdienės išmaniosios funkcijos | |
|---|---|
| Ryšio galimybės | Bluetooth®, ANT+® |
| Išmanieji Pranešimai | ✔ |
| Atsiliepimas į telefono skambutį arba jo atmetimas tekstine žinute (tik „Android™“) | ✔ |
| Rytinė ataskaita | ✔ |
| Kalendorius | ✔ |
| Orai | ✔ |
| Nustatymų sinchronizavimas su „Garmin Connect™“ mobiliesiems realiuoju laiku | ✔ |
| Reguliuoja išmaniojo telefono muziką | ✔ |
| Rasti telefoną | ✔ |
| Rasti laikrodį | ✔ |
| Suderinama su „Garmin Connect™ Mobile“ | ✔ |
| Suderinamumas su išmaniuoju telefonu | iPhone®, Android™ |
| Apsaugos kodas | ✔ |
Užsiėmimų profiliai | |
|---|---|
| Galimi veiklų sporto salėje profiliai | Jėga, Didelio intensyvumo intervalų treniruotės, Kardio, Elipsinės Treniruotės, Lipimas Laiptais, Irklavimas patalpoje,, Kūno rengyba šokant, Šokinėjimas per šokdynę |
| SVEIKATINGUMAS | Vaikščiojimas, Pilatesas, Joga, Meditacija, Kvėpavimo |
| TRENIRUOTĖS UŽDAROSE | Bėgimas ant bėgtakio, Bėgimas dengtu treku |
| BĖGIMAS LAUKE | Bėgimas |
| Galimi lauko pramogų profiliai | Golf, Diskgolfas |
| Galimi važiavimo dviračiu profiliai | Važiavimas dviračiu, Dviračių Treniruokliai |
| Galimi plaukimo profiliai | Plaukimas baseine |
| ANT VANDENS | Plaukimas irklentėmis, Irklavimas |
| RAKEČIŲ SPORTAS | Piklbolas, Tenisas, Padelio tenisas |
| SNIEGAS IR ŽIEMA | Slidinėjimas, Lygumų slidinėjimas klasikiniu stiliumi, Snieglenčių sportas, Žygiai sniegbačiais |
PAKUOTĖS TURINYS:
- Lily® 2 Active
- USB-C įkrovimo kabelis
- Dokumentacija