GARMIN
Garmin Forerunner 570 47 mm, ryškiai geltonas aliuminis / akmens baltas / su turkio mėlynu dirželiu
Garmin Forerunner 570 47 mm, ryškiai geltonas aliuminis / akmens baltas / su turkio mėlynu dirželiu
- RYŠKUS 1,4 COLIO AMOLED EKRANAS
- IKI 18 VAL. BATERIJOS VEIKIMO GPS REŽIMU
- PATOBULINTOS TRENIRUOČIŲ IR ATSIGAVIMO REKOMENDACIJOS
- SATIQ™ TECHNOLOGIJA IR DAUGIAJUOSTIS GPS
- LENGVAS ALIUMINIO KORPUSAS
- MUZIKA TIESIOG IŠ LAIKRODŽIO
GARMIN TRENIRUOČIŲ PLANAI SU TRENERIU
Treniruokitės varžyboms, siekite tikslo ar gerinkite fizinę formą su Garmin trenerio treniruočių planais bėgimui, triatlonui, dviračiui ar jėgos treniruotėms. Parinkti planai prisitaiko kasdien pagal jūsų rezultatus, atsigavimą ir sveikatą, kad sudarytų individualius užsiėmimus.
TRENIRUOČIŲ PASIRENGIMAS
Vos pabudę gausite pasirengimo įvertinimą pagal miego kokybę, atsigavimą, treniruočių krūvį ir kt., kad nuspręstumėte, ar esate pasiruošę šiai dienai ar geriau pailsėti.
TRENIRUOČIŲ STATUSAS
Naudodami tokius rodiklius kaip HRV būsena, naujausių treniruočių istorija ir VO2 max, lengvai matysite treniruočių efektyvumą ir žinosite, ar treniruotės produktyvios, esate geriausioje formoje ar pervargote.
VAKARO ATASKAITA
Prieš miegą gausite vakaro ataskaitą su informacija apie miego poreikį, rytdienos treniruotę, orą ir renginius, kad geriau pasiruoštumėte kitai dienai.
KASDIENĖS TRENIRUOČIŲ REKOMENDACIJOS
Gaukite tik jums pritaikytas treniruotes pagal savo duomenis. Šie bėgimo pasiūlymai keičiasi pagal intensyvumą ir prisitaiko po kiekvieno bėgimo, atsižvelgiant į jūsų rezultatus ir atsigavimą.
INTEGRUOTAS GARSIAKALBIS IR MIKROFONAS
Suporavę su išmaniuoju telefonu, galėsite skambinti ir atsiliepti į skambučius laikrodžiu. Taip pat valdykite laikrodį balso komandomis ar naudokite balso asistentą atsakant į žinutes.
Kas jums patiks | |
|---|---|
| Miego balas ir statistika | ✓ |
| Baterijos veikimo laikas (išmaniojo laikrodžio režimas) | Iki 11 dienų |
| Pulsoksimetras kraujo deguonies stebėjimui | Taip (vietinis matavimas ir pasirinktinai visos dienos aklimatizacija bei miegant) |
| Garmin Pay™ | ✓ |
| Daugiadažnis GPS | ✓ |
| Muzikos atmintis | ✓ |
| Skambučiai ir žinutės balsu | Taip (suporuota su suderinamu telefonu) |
| Treniruočių pasirengimas | ✓ |
| Treniruočių statusas | Patobulintas |
| Ekrano tipas | AMOLED (pasirenkamas visada įjungtas režimas) |
| Jutiklinis ekranas | ✓ |
| Atsparumo vandeniui lygis | 5 ATM |
Bendrieji duomenys | |
|---|---|
| Dirželio medžiaga | Silikonas |
| Stiklo medžiaga | Corning® Gorilla® Glass 3 |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Greito atlaisvinimo dirželiai | Taip (22 mm, pramoninis standartas) |
| Fiziniai matmenys | 47 x 47 x 12,9 (mm) Tinka riešui, kurio apimtis 135–205 mm |
| Svoris | 50 g |
| Integruotas garsiakalbis / mikrofonas | ✓ |
| Ekrano dydis | 35,3 mm (1,4") skersmuo |
| Ekrano raiška | 454 x 454 pikseliai |
| Spalvotas ekranas | ✓ |
| Didelio šrifto pasirinkimas | ✓ |
| Baterijos tipas | Ličio jonų baterija |
| Baterijos veikimo laikas | Išmaniojo laikrodžio režimas: iki 11 dienų Tik GPS GNSS režimas: iki 18 val. SatIQ (automatinis pasirinkimas) GNSS režimas: iki 16 val. Visi GNSS režimai su daugiadažniu: iki 14 val. SatIQ GNSS režimas su muzika: iki 9 val. Tik GPS GNSS režimas su muzika: iki 8 val. Visi GNSS režimai su daugiadažniu ir muzika: iki 8 val. Žiūrėti detales |
| Įkrovimo būdas | Garmin nuosavas įkroviklis |
| Atmintis / istorija | 8 GB |
Jutikliai | |
|---|---|
| GPS | ✓ |
| GLONASS | ✓ |
| Galileo | ✓ |
| QZSS | ✓ |
| BeiDou | ✓ |
| SatIQ™ technologija | ✓ |
| Garmin Elevate™ širdies ritmo jutiklis ant riešo | ✓ |
| Pulsoksimetras kraujo deguonies stebėjimui | ✓ |
| Barometrinis aukštimatis | ✓ |
| Kompasas | ✓ |
| Giroskopas | ✓ |
| Akselerometras | ✓ |
| Termometras | ✓ |
| Apšvietimo jutiklis | ✓ |
Kasdienės išmaniosios funkcijos | |
|---|---|
| Ryšiai | Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi® |
| Connect IQ™ (atsisiunčiami laikrodžio ciferblatai, duomenų laukai, valdikliai ir programos) | ✓ |
| Įrenginyje esanti Connect IQ™ parduotuvė | ✓ |
| Išmanieji pranešimai | ✓ |
| Atsakymas į tekstą / atmetimas balsu (tik Android™) | ✓ |
| Peržiūrėkite vaizdus iš laikrodžio pranešimų (tik Android™) | ✓ |
| Rytinė ataskaita | ✓ |
| Vakaro ataskaita | ✓ |
| Kalendorius | ✓ |
| Orai | ✓ |
| Nustatymų sinchronizavimas realiu laiku su Garmin Connect™ mobiliąja programėle | ✓ |
| Energijos taupymo režimas – pritaikomas mažo energijos vartojimo laikrodis | ✓ |
| Valdo telefono muziką | ✓ |
| Grojimas ir valdymas muzikos laikrodyje | ✓ |
| Raskite mano telefoną | ✓ |
| Raskite mano laikrodį | ✓ |
| Raskite mano telefoną per GPS veiklą | ✓ |
| Suderinama su Garmin Messenger programa | ✓ |
| Išmaniųjų treniruoklių valdymas | ✓ |
| Suderinama su Garmin Connect™ mobiliąja programėle | ✓ |
| Suderinama su išmaniuoju telefonu | iPhone®, Android™ |
| Akcijos | Taip (pasirinktinai per Connect IQ programėlę) |
| BLUETOOTH telefono skambučiai ir balso asistento palaikymas | ✓ |
| Balso komanda | ✓ |
| RED SHIFT režimas | ✓ |
| Garmin Share | ✓ |
| PIN kodas | ✓ |
KOMPLEKTĄ SUDARO:
- Forerunner® 570 – 47 mm GPS bėgimo laikrodis
- Įkrovimo / duomenų kabelis
- Dokumentacija