GARMIN
Garmin Forerunner 165 Music, Turkio / žalsvai mėlynos spalvos
Garmin Forerunner 165 Music, Turkio / žalsvai mėlynos spalvos
NEPRIEKAIŠTINGOS TRENIRUOTĖS
Ne tik bėgate. Vien tuo neapsiribojate. Todėl jums reikia „Forerunner® 165“ — specialiai bėgimui sukurto GPS išmaniojo laikrodžio. Jis jums pritaikytais treniravimosi planais bei šviesiu ekranu, kuriame švies jūsų pažanga, padės siekti tikslų.
- 1,2″SPALVINIS „AMOLED“ EKRANAS
- BATERIJA IŠMANIOJO LAIKRODŽIO REŽIMU GALI VEIKTI IKI 11 D.
- TRENIRUOČIŲ RODMENYS IR JĖGŲ ATGAVIMO ĮŽVALGOS
- DAUGIAU NEI 25 INTEGRUOTOS GPS IR SPORTO PATALPOJE PROGRAMOS
- JUTIKLINIS EKRANAS IR MYGTUKAI
- MUZIKA ANT RIEŠO
TEMPAS, ATSTUMAS, PULSAS
Šiame paprastame bėgimo išmaniajame GPS laikrodyje rasite svarbiausias funkcijas, kurių prireiks tobulinant bėgimo įgūdžius, įskaitant GPS, tempą, atstumą ir ant riešo matuojamą pulsą.
KASDIENĖS SIŪLOMOS TRENIRUOTĖS
Gaukite asmeniškai pritaikytas treniruotes. Jos pritaikomos po kiekvieno bėgimo, kad atitiktų jūsų pajėgumą, jėgų atgavimą ir artėjančias varžybas, rodomas išmaniojo telefono programėlės „Garmin Connect™“ kalendoriuje.
„GARMIN COACH“
Gaukite nemokamų, trenerių ekspertų parengtų pritaikomų 5 km, 10 km ir pusmaratonio treniruočių planų.
PULSO KINTAMUMO BŪKLĖ
Geriau supraskite savo bendrą sveikatą, treniravimąsi ir jėgų atgavimą per širdies dažnio kintamumą, kai miegate, apskaičiuotą remiantis mūsų „Firstbeat Analytics™“ komandos sukurta technologija.
RYTINĖ ATASKAITA
Vos pabudę gaukite miego, jėgų atgavimo ir treniruočių apžvalgą kartu su pulso kintamumo būkle ir orų prognoze. Ataskaitą galite parengti taip, kad matytumėte norimus duomenis.
TRENIRAVIMOSI POVEIKIS
Su treniravimosi poveikiu galėsite matyti, kaip treniruotės veikia jūsų fizinę būklę, ir suprasti pagrindinę bėgimo ir treniruočių naudą.
Kas patiks jums | |
|---|---|
| Miego balas ir įžvalgos | ✔ |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė (išmaniojo laikrodžio režimu) | Iki 11 dienų |
| Pulso oksimetrija, kraujo prisotinimas deguonimi | Taip (patikrinimas vietoje, miego metu, visą dieną) |
| Garmin Pay™ | ✔ |
| Muzikos saugykla | ✔ |
| Laikrodžio ekrano tipas | AMOLED (pasirinktinis nuolatinio veikimo režimas) |
| Jutiklinis ekranas | ✔ |
| Atsparumo vandeniui klasė | 5 ATM |
Bendra | |
|---|---|
| Dirželio medžiaga | Silikonas |
| Lęšio medžiaga | Chemiškai sutvirtintas stiklas |
| Griovelio medžiaga | Pluoštu sustiprintas polimeras |
| Greitai atfiksuojami dirželiai | Taip (20 mm, pramoninis standartas) |
| Fizinis dydis | 43 x 43 x 11,6 mm Tinka riešams, kurių apimtis 126–203 mm |
| Svoris | 39 g |
| Rodymo dydis | 30,4 mm (1,2") skersmuo |
| Ekrano skiriamoji geba | 390x390 pikselių |
| Spalvinis ekranas | ✔ |
| Didelio šrifto parinktis | ✔ |
| Baterijos tipas | Ličio jonų |
| Baterijos veikimo laikas | Išmaniojo laikrodžio režimas: iki 11 d. Baterijos veikimo taupymo režimas išmaniajam laikrodžiui: iki 20 d. GNSS režimu naudojant tik GPS: iki 19 valandų Visų sistemų GNSS režimas: iki 17 valandų GNSS režimu naudojant tik GPS klausantis muzikos: iki 7 valandų Visų sistemų GNSS režimas klausantis muzikos: iki 6,5 val. Žr. išsamią informaciją |
| Įkrovimo būdas | „Garmin“ firminis prisegamasis kroviklis |
| Atmintis / istorija | 4 GB |
Sveikatos ir sveikatingumo stebėjimas | |
|---|---|
| Širdies dažnis ant riešo (nuolatinis, kiekvieną sekundę) | ✔ |
| Širdies dažnis ilsintis | ✔ |
| Įspėjimai dėl nenormalaus širdies dažnio | Taip (aukštas ir žemas) |
| Įkvėpimo ir iškvėpimo dažnis | ✔ |
| Fizinio pasirengimo amžius | ✔ |
| „Body Battery™“ energijos monitorius | ✔ |
| Visos dienos stresas | ✔ |
| Poilsio priminimai | ✔ |
| Atpalaiduojamojo kvėpavimo laikmatis | ✔ |
| Meditacija | ✔ |
| Kvėpavimo praktika | ✔ |
| Miegas | Taip (pažengęs) |
| Kvėpavimo kintamumas | ✔ |
| Snaudimo aptikimas | ✔ |
| Hidratacija | Taip („Garmin Connect™“ ir pasirenkamame „Connect IQ™“ valdiklyje) |
| Moterų sveikata | Taip („Garmin Connect™“ ir pasirenkamame „Connect IQ™“ valdiklyje) |
| Sveikatos duomenų santrauka | ✔ |
Jutikliai | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| „Garmin Elevate™“ ant riešo tvirtinamas širdies ritmo monitorius | ✔ |
| Pulso oks., kraujo saturacijos deguonimi stebėjimo priemonė | ✔ |
| Barometrinis aukštimatis | ✔ |
| Kompasas | ✔ |
| Akselerometras | ✔ |
| Termometras | ✔ |
| Aplinkos šviesos jutiklis | ✔ |
Užsiėmimų profiliai | |
|---|---|
| Galimi veiklų sporto salėje profiliai | Jėga, Didelio intensyvumo intervalų treniruotės, Kardio, Elipsinės Treniruotės, Lipimas Laiptais, Lipimas Aukštais |
| SVEIKATINGUMAS | Vaikščiojimas, Pilatesas, Joga, Ėjimas patalpose |
| TRENIRUOTĖS UŽDAROSE | Bėgimas ant bėgtakio, Bėgimas dengtu treku, Virtualusis bėgimas |
| BĖGIMAS LAUKE | Bėgimas, Bėgimas lauko treku, Bėgimas bekele, Ilgų nuotolių bėgimas |
| Galimi lauko pramogų profiliai | Žygiai pėsčiomis |
| Galimi važiavimo dviračiu profiliai | Važiavimas dviračiu, Dviračių Treniruokliai |
| Galimi plaukimo profiliai | Plaukimas baseine, Plaukimas atvirame vandenyje |
| RAKEČIŲ SPORTAS | Tenisas, Piklbolas, Padelio tenisas |
PAKUOTĖS TURINYS:
- Bėgimo laikrodis Forerunner® 165 Music
- USB-C įkrovimo kabelis/duomenų kabelis
- Dokumentacija