GARMIN
GPS velosipēda dators Garmin Edge 1040
Pieejamība: veikalā (Saku 3, Tallina)
Tootekood: 010-02503-01
GPS velosipēda dators Garmin Edge 1040
GPS velosipēda dators Garmin Edge 1040
APRĪKOTS AR VEIKTSPĒJAS FUNKCIJĀM
Turpiniet ceļu, pateicoties vislabākajam GPS velosipēda datoram, uz kuru varat paļauties, kad tas ir visvairāk nepieciešams. Edge 1040 ir gatavs jebkuram braucienam — gan pa attāliem grants ceļiem, gan stāviem pacēlumiem.
- Dodieties izpētīt dzīļāk. Blīvs koku apaugums un pilsētas kanjons nav šķērslis pateicoties precīzai vairākjoslu GNSS.
- Brauciet tālāk, uzlādējiet mazāk. Iegūstiet līdz 35 stundām akumulatora darbības laiku prasīgos apstākļos un līdz 70 stundām akumulatora taupīšanas režīmā.
- Jūsu riteņbraukšanas spēja un maršruta prasības palīdz saprast jūsu stiprās un vājās puses.
- Brauciet kā vietējais, pateicoties braukšanas veidam pielāgotām kartēm un navigācijai.
- Nevarat sagaidīt, kad varēsiet izbraukt? Jums ir paveicies. Izņemiet šo Edge ierīci no iepakojuma, un nekavējoties varēsiet doties izbraucienā.
- Uzziniet, cik daudz spēka jums atlicis, pateicoties informācijai par izturību.
Vispārīgi | |
|---|---|
| Fiziskie izmēri | 2,3″ x 4,6″ x 0,8″ (59,3 x 117,6 x 20,0 mm) |
| Svars | 126 g (4,4 oz) |
| Ūdens vērtējums | IPX7 |
| Skārienekrāns | ✔ |
| Displeja veids | Transflektīvais TFT |
| Displeja izmēri | 3,5″ (88,9 mm) diagonāle |
| Displeja izšķirtspēja | 282 x 470 pikseļi |
| Krāsu displejs | ✔ |
| Akumulatora veids | Atkārtoti lādējams litija jonu |
| Akumulatora darbības laiks | 35 stundas Aplūkot detalizētāku informāciju! |
| Akumulatora taupīšanas režīms | ✔ |
| Saderība ar ārēju barošanas avotu (stiprinājums ar elektrobarošanu un Garmin Charge akumulators) | ✔ |
Kartes un atmiņa | |
|---|---|
| Spēja pievienot kartes | ✔ |
| Kartes pārvaldnieks ar Wi-Fi® | ✔ |
| Bāzes karte | ✔ |
| Integrēti TrailForks trašu dati | ✔ |
| Atmiņa un energoietilpība | 32 GB iekšēja atmiņa |
| Ceļa punkti/izlases/atrašanās vietas | 200 |
| Maršruti | 100 kursi |
| Vēsture | Līdz 200 stundām |
Sensori | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| Barometrisks altimetrs | ✔ |
| Žiroskops | ✔ |
| Akselerometrs | ✔ |
| Apkārtējā apgaismojuma sensors | ✔ |
| Daudzjoslu GNSS | ✔ |
| Magnetometrs | ✔ |
Ikdienas viedās funkcijas | |
|---|---|
| Savienojamība | Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi® |
| Connect IQ™ (lejupielādējamas pulksteņa ciparnīcas, datu lauki un lietotnes) | ✔ |
| Ierīcē Connect IQ™ veikals | ✔ |
| Viedie Ziņojumi | ✔ |
| Īsziņas atbilde/noraidīt tālruņa zvanu ar īsziņu (tikai Android™) | ✔ |
| Laikapstākļi | ✔ |
| Reāllaika iestatījumu sinhronizēšana ar Garmin Connect™ mobilo ierīci | ✔ |
| Pārvalda viedtālruņa mūziku | ✔ |
| VIRB® tālvadāma kamera | ✔ |
| Smart trainer control | ✔ |
| Saderība ar viedtālruni | iPhone®, Android™ |
| Garmin Share | ✔ |
Drošības un izsekošanas funkcijas | |
|---|---|
| Palīdzība | ✔ |
| LiveTrack | ✔ |
| GroupTrack | ✔ |
| Group Ride (Cycling) | ✔ |
| GroupRide sacensības un apbalvojumi | ✔ |
| Velobraucēju savstarpēja ziņojumapmaiņa | ✔ |
| Negadījuma noteikšana | Jā (iekļauti bezceļi) |
| GroupRide negadījumu noteikšana | ✔ |
| Kopienas veidoti brīdinājumi par bīstamību | ✔ |
| Atrast manu Edge® | ✔ |
| Velosipēda brīdinājums | ✔ |
| Brīdinājumi par laikapstākļiem | ✔ |
| InReach® saderība | ✔ |
Aktivitāšu izsekošanas funkcijas | |
|---|---|
| Sadedzinātās kalorijas | ✔ |
| Intensitātes minūtes | ✔ |
Treniņu, plānošanas un analīzes funkcijas | |
|---|---|
| Pielāgojams(-i) ekrāns(-i) | ✔ |
| Lejupielādējami treniņu plāni | ✔ |
| Ikdienas treniņu ieteikumi | Jā (īpašiem pasākumiem) |
| Primārie un sekundārie treniņu mērķi | ✔ |
| Auto Pause® automātiskā taimera apturēšana | ✔ |
| Treniņi ar intervāliem | ✔ |
| Pilnveidotas vingrojumu sērijas | ✔ |
| Auto Lap® intervāla izsekošanas funkcija | ✔ |
| Vo2 Max | ✔ |
| Treniņu statuss — riteņbraukšana | ✔ |
| Treniņu slodze — riteņbraukšana | ✔ |
| Treniņu slodzes fokuss — riteņbraukšana | ✔ |
| Izturība reāllaikā — riteņbraukšana | ✔ |
| Riteņbraukšanas spēju analīze | ✔ |
| Kursa prasību analīze | ✔ |
| Treniņu efekts | ✔ |
| Atgūšanās padomnieks | ✔ |
| Virtuālais partneris | ✔ |
| Skriešanas sacensības darbība | ✔ |
| Segmenti | ✔ |
| Automātiska ritināšana | ✔ |
| Physio TrueUp | ✔ |
| Vienots treniņu statuss | ✔ |
Aktīvas atpūtas brīvā dabā funkcijas | |
|---|---|
| ClimbPro kāpumu plānotājs — riteņbraukšana | ✔ |
| ClimbPro – Maršruti | ✔ |
| ClimbPro – Brīvā braukšana | ✔ |
Riteņbraukšanas funkcijas | |
|---|---|
| Laukumi | ✔ |
| Brīdinājumi (aktivizē brīdinājumu, kad jūs sasniedzat mērķus, ietverot laiku, attālumu, sirdsdarbības ritmu vai kalorijas) | ✔ |
| FTP (funkcionālās sliekšņvērtības jauda) | ✔ |
| Kalnu velosipēda dinamika | ✔ |
| Saderība ar Varia™ radaru (atpakaļ vērsts radars) | ✔ |
| Saderīgs ar Varia radara kameru | ✔ |
| Saderība ar Varia™ lukturiem | ✔ |
| Saderīgs ar Varia viedo velo lukturi | ✔ |
| Saderīgs ar spēka mērītāju | ✔ |
| Kursa veidotājs ierīcē | ✔ |
| Atrašanās vietas meklēšana ierīcē | ✔ |
| Power guide | ✔ |
| TopoActive kartes - Riteņbraukšana | ✔ |
| Trendline populāru vietu maršrutēšana — riteņbraukšana | ✔ |
| Populāru vietu intensitātes karte | ✔ |
| Saderība ar riteņbraukšanas dinamikas funkciju | ✔ |
| eBike Smart diapazona maršrutēšana | ✔ |
KOMPLEKTĀCIJA:
- Edge® 1040
- Stiprinājumi (standarta un uz priekšu izvirzīts)
- USB kabelis
- Štrope
- Dokumentācija