GARMIN
Garmin Instinct 3 - 50 mm, AMOLED, Melns ar melnu/metāliski zilu siksniņu
Garmin Instinct 3 - 50 mm, AMOLED, Melns ar melnu/metāliski zilu siksniņu
SEKOJIET SAVĒJAM
Instinct 3 ir izturīgs GPS viedpulkstenis, ko var valkāt jebkādos apstākļos. Sekojiet savējam, lai kurp piedzīvojumi jūs aizvestu.
- SPILGTS 1,3 COLLU AMOLED DISPLEJS
- LĪDZ PAT 24 DIENĀM ILGS AKUMULATORA DARBĪBAS LAIKS VIEDPULKSTEŅA REŽĪMĀ
- DETALIZĒTAS VESELĪBAS UN LABSAJŪTAS FUNKCIJAS
- VIEDIE ZIŅOJUMI
- IEBŪVĒTS LUKTURĪTIS
- IZTURĪGA KONSTRUKCIJA
AMOLED DISPLEJS
Uzdrīkstieties vairāk ar spilgto 1,3 collu AMOLED displeju un 50 mm korpusu.
IZTURĪGA KONSTRUKCIJA
Droši dodieties piedzīvojumos, uzticoties izturīgajai konstrukcijai, tostarp metāla stiegrojuma ietvaram un pret skrāpējumiem izturīgajam displejam.
IEBŪVĒTS LUKTURĪTIS
Redziet un esiet redzams, izmantojot iebūvēto lukturīti ar maināmu intensitāti un alternatīvu sarkano gaismu.
PASTĀVĪGA VESELĪBAS UN LABSAJŪTAS UZRAUDZĪŠANA
Kustieties droši, izmantojot veselības uzraudzības funkcijas, tostarp sirdsdarbības ritma uzraudzību, uzlabotu miega uzraudzību, pulsa oksimetru un citas iespējas.
VIEDIE ZIŅOJUMI
Saņemiet e-pasta ziņojumus, īsziņas un brīdinājumus pulkstenī, kas ir savienots pārī ar saderīgu Apple® vai Android™ viedtālruni.
AKUMULATORA DARBĪBAS LAIKS
Atstājiet lādētāju mājās, pateicoties līdz 24 dienām ilgajam akumulatora darbības laikam viedpulksteņa režīmā.
Tas jums patiks | |
|---|---|
| Miega mērījumi un ieskati | ✔ |
| Akumulatora darbības laiks (viedpulksteņa režīms) | Līdz pat 24 dienām (vienmēr ieslēgts: līdz 9 dienām) |
| Pulse Ox asins skābekļa piesātinājums | ✔ |
| Gaismas diodes lampiņa | ✔ |
| Garmin Pay™ | ✔ |
| Daudzjoslu GPS | ✔ |
| Gatavība treniņam | ✔ |
| Treniņu statuss | ✔ |
| Pulksteņa displeja veids | AMOLED (vienmēr ieslēgts) |
| Ūdens vērtējums | 10 ATM |
Vispārīgi | |
|---|---|
| Siksnas materiāls | Silikons |
| Objektīva materiāls | Ķīmiski stiprināts stikls |
| Ekrāna turētāja materiāls | Ar šķiedrām stiegrots polimērs/alumīnijs |
| Korpusa materiāls | Ar šķiedru pastiprināts polimērs |
| Saderība ar QuickFit™ pulksteņa siksniņu | Jā (26 mm) |
| Fiziskie izmēri | 50 x 50 x 14,4 mm Der plaukstas locītavai ar apkārtmēru 141-213 mm |
| Svars | 59 g |
| Displeja izmēri | 33 mm (1,3″) diametrā |
| Displeja izšķirtspēja | 416 x 416 pikseļi |
| Krāsu displejs | ✔ |
| Lielo rakstzīmju opcija | ✔ |
| Baterijas veids | Litija jonu |
| Akumulatora darbības laiks | Viedpulkstenis: līdz pat 24 dienām (9 dienām, vienmēr ieslēgts) Akumulatora taupīšanas pulksteņa režīmā: līdz 30 dienām Tikai GPS: līdz 40 stundām Visas satelīta sistēmas: līdz 32 stundām Visas satelītsistēmas + Daudzjoslu: līdz 30 stundām* Maks. akumulators, GPS režīms: līdz 86 stundām Ekspedīcijas GPS: līdz 20 dienām * Pieņemot tipisku lietošanu ar SatIQ tehnoloģiju |
| Uzlādes veids | Garmin patentēts kontaktdakšas lādētājs |
| Atmiņa/vēsture | 4 GB |
Veselības un labsajūtas uzraudzība | |
|---|---|
| Sirdsdarbības ritms uz plaukstas locītavas (pastāvīga uzraudzība, katru sekundi) | ✔ |
| Sirdsdarbības frekvence miera stāvoklī | ✔ |
| Sirdsdarbības ritma novirzes no normas brīdinājumi | Jā (augsts un zems) |
| Elpošanas ātrums | ✔ |
| Fiziskās formas vecums | ✔ |
| Body Battery™ enerģijas līmeņa uzraudzība | ✔ |
| Visas dienas stress | ✔ |
| Atpūtas atgādinājumi | ✔ |
| Relaksējošas elpošanas taimeris | ✔ |
| Elpošanas tehnika | ✔ |
| Miegs | Jā (uzlabots) |
| Miega treneris | ✔ |
| Elpošanas izmaiņas | ✔ |
| Snaudas noteikšana | ✔ |
| Ūdens balanss | Jā (lietotnē Garmin Connect™ un papildu izvēles logrīkā Connect IQ™) |
| Sieviešu veselība | Jā (lietotnē Garmin Connect™ un papildu izvēles logrīkā Connect IQ™) |
| Aktuāli dati par veselību | ✔ |
| Veselības statuss | ✔ |
Sensori | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| QZSS | ✔ |
| BeiDou | ✔ |
| SatIQ™ tehnoloģija | ✔ |
| Garmin Elevate™ plaukstas locītavas sirdsdarbības ritma monitors | ✔ |
| Pulse Ox skābekļa līmeņa asinīs uzraudzība | ✔ |
| Barometrisks altimetrs | ✔ |
| Kompass | ✔ |
| Žiroskops | ✔ |
| Akselerometrs | ✔ |
| Termometrs | ✔ |
Aktivitāšu profili | |
|---|---|
| Pieejami aktivitāšu sporta zālē profili | Spēks, HIIT, Kardio, Kombinētā Trenažiera Treniņi, Kāpšana pa Kāpnēm, Stāvu Kāpšana, Airēšana telpās, Lēkšana ar lecamauklu |
| MULTISPORTS | Triatlons, Peldēt un skriet |
| VESELĪBAI | Staigāšana, Iešana telpā, Pilates, Joga |
| TRENIŅŠ TELPĀS | Skriešana uz skrejceļa, Skriešana pa celiņu telpās, Virtuālā skriešana |
| SKRIEŠANA BRĪVĀ DABĀ | Skriešana, Skriešana pa celiņu ārā, Taku skrējiens, Šķēršļu trases sacensības |
| Pieejami aktīvas atpūtas brīvā dabā profili | Pārgājiens, Klinšu kāpšana telpā, Boulderings, Klinšu kāpšana, Medības, Jāšana, Golf, Golfs ar lidojošo šķīvīti, Loka šaušana |
| Pieejamie riteņbraukšanas profili | Velobraukšana, Šosejas riteņbraukšana, Kalnu riteņbraukšanas., Grants ceļu riteņbraukšana, Ikdienas braucieni ar velosipēdu, Velotūrisms, E-riteņbraukšana, Kalnu e-velosipēdu riteņbraukšana, Riteņbraukšana Telpā, Velokross, BMX |
| Pieejamie peldēšanas profili | Peldēšana peldbaseinā, Peldēšana atklātos ūdeņos |
| UZ ŪDENS | Airēšana uz dēļa, Airēšana, Smaiļošana, Sērfošana, Kaitbords, Vindsērfings, Makšķerēšana, Airēšana, Braukšana ar ūdensslēpēm, Snorkelēšana, Veikbords, Veiksērfings, Braukšana ar kameru, Straujūdens laivošana |
| MOTOSPORTS | Motobraukšana, Ekspedīcija pa sauszemi, Motokross, Braukšana ar kvadraciklu, Braukšana ar sniega motocikliem |
| RAKEŠU SPORTA VEIDI | Tennis (Lietotne tenisam), Piklbols, Badmintons, Skvošs, Galda teniss, Padel, Platform Tennis, Raketbols |
| SNIEGS UN ZIEMA | Slēpošana, Snovbords, Braukšana ar sniega dēli ārpus trasēm, Distanču slēpošana, XC distanču slēpošana, Slēpošana brīvā dabā, Slidošana, Pastaiga sniega kurpēs |
| Sporta profili | Basketbols, Volejbols, Lauka hokejs, Hokejs, Futbols, Amerikāņu futbols, Lakross, Regbijs, Frisbijs, Krikets, Softbols, Beisbols |
| RINGĀ | Bokss, Dažādi cīņas sporta veidi |
| CITI AKTIVITĀŠU PROFILI | Taktiskais treniņš, Skrituļslidošana |
KOMPLEKTĀCIJA:
- Instinct 3 – 50 mm, AMOLED viedpulkstenis ar silikona siksniņu
- Lādētājs/kabelis
- Dokumentācija