GPS velodators Garmin Edge 840
IEPAZĪSTIET BRAUCĒJU, KĀDS ESAT ŠODIEN, AR TO, KĀDS BŪSIET RĪT
Pilnveidojiet sevi katru dienu ar Edge® 840 — velodatoru ar skārienekrānu un pogu vadību, kā arī Garmin Coach treniņu plāniem. Tas ir optimāls aprīkojums, kas palīdzēs sagatavoties gaidāmajām sacensībām vai personīgajiem atskaites punktiem.
- SKĀRIENEKRĀNA VAI POGU VADĪBAS IESPĒJAS? IZVĒLE IR JŪSU ROKĀS, JO ŠIS EDGE MODELIS PIEDĀVĀ ABAS.
- IEGŪSTIET LĪDZ PAT 42 STUNDU AKUMULATORA DARBĪBAS LAIKU AR VIENU UZLĀDI AKUMULATORA ENERĢIJAS TAUPĪŠANAS REŽĪMĀ.
- IZBAUDIET IZCILU PRECIZITĀTI AR DAUDZJOSLU GNSS TEHNOLOĢIJU.
- GŪSTIET IZTURĪBAS INFORMĀCIJAS IESKATUS BRAUCIENA LAIKĀ.
- UZLABOJIET SAVU SNIEGUMU AR DIENĀ PIEDĀVĀTAJĀM VINGROJUMU SĒRIJĀM.
- BRAUCIET KĀ VIETĒJAIS, PATEICOTIES BRAUKŠANAS VEIDAM PIELĀGOTĀM
Vispārīgi | |
|---|---|
| Fiziskie izmēri | 57.8 x 85.1 x 19.6 mm (2.3″ x 3.4″ x 0.8″) |
| Svars | 84.8 g |
| Ūdens vērtējums | IPX7 |
| Skārienekrāns | ✔ |
| Displeja veids | Transflektīvais TFT |
| Displeja izmēri | 2.6″ (66 mm) diagonāle |
| Displeja izšķirtspēja | 246 x 322 pikseļi |
| Krāsu displejs | ✔ |
| Akumulatora veids | Atkārtoti lādējams litija jonu |
| Akumulatora darbības laiks | Līdz 26 stundām |
| Akumulatora taupīšanas režīms | ✔ |
| Saderība ar ārēju barošanas avotu (stiprinājums ar elektrobarošanu un Garmin Charge akumulators) | ✔ |
Kartes un atmiņa | |
|---|---|
| Spēja pievienot kartes | ✔ |
| Kartes pārvaldnieks ar Wi-Fi® | ✔ |
| Bāzes karte | ✔ |
| Integrēti TrailForks trašu dati | ✔ |
| Atmiņa un energoietilpība | 32 GB |
| Ceļa punkti/izlases/atrašanās vietas | 200 |
| Maršruti | 100 kursi |
| Vēsture | Līdz 200 stundām |
Sensori | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| Barometrisks altimetrs | ✔ |
| Žiroskops | ✔ |
| Akselerometrs | ✔ |
| Apkārtējā apgaismojuma sensors | ✔ |
| Daudzjoslu GNSS | ✔ |
| Magnetometrs | ✔ |
Ikdienas viedās funkcijas | |
|---|---|
| Savienojamība | Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi® |
| Connect IQ™ (lejupielādējamas pulksteņa ciparnīcas, datu lauki un lietotnes) | ✔ |
| Ierīcē Connect IQ™ veikals | ✔ |
| Viedie Ziņojumi | ✔ |
| Īsziņas atbilde/noraidīt tālruņa zvanu ar īsziņu (tikai Android™) | ✔ |
| Laikapstākļi | ✔ |
| Reāllaika iestatījumu sinhronizēšana ar Garmin Connect™ mobilo ierīci | ✔ |
| Pārvalda viedtālruņa mūziku | ✔ |
| VIRB® tālvadāma kamera | ✔ |
| Smart trainer control | ✔ |
| Saderība ar viedtālruni | iPhone®, Android™ |
| Garmin Share | ✔ |
Drošības un izsekošanas funkcijas | |
|---|---|
| Palīdzība | ✔ |
| LiveTrack | ✔ |
| GroupTrack | ✔ |
| Group Ride (Cycling) | ✔ |
| GroupRide sacensības un apbalvojumi | ✔ |
| Velobraucēju savstarpēja ziņojumapmaiņa | ✔ |
| Negadījuma noteikšana | Jā (iekļauti bezceļi) |
| GroupRide negadījumu noteikšana | ✔ |
| Kopienas veidoti brīdinājumi par bīstamību | ✔ |
| Atrast manu Edge® | ✔ |
| Velosipēda brīdinājums | ✔ |
| Brīdinājumi par laikapstākļiem | ✔ |
| InReach® saderība | ✔ |
Aktivitāšu izsekošanas funkcijas | |
|---|---|
| Sadedzinātās kalorijas | ✔ |
| Intensitātes minūtes | ✔ |
Treniņu, plānošanas un analīzes funkcijas | |
|---|---|
| Pielāgojams(-i) ekrāns(-i) | ✔ |
| Lejupielādējami treniņu plāni | ✔ |
| Ikdienas treniņu ieteikumi | Jā (īpašiem pasākumiem) |
| Primārie un sekundārie treniņu mērķi | ✔ |
| Auto Pause® automātiskā taimera apturēšana | ✔ |
| Treniņi ar intervāliem | ✔ |
| Pilnveidotas vingrojumu sērijas | ✔ |
| Auto Lap® intervāla izsekošanas funkcija | ✔ |
| Vo2 Max | ✔ |
| Treniņu statuss — riteņbraukšana | ✔ |
| Treniņu slodze — riteņbraukšana | ✔ |
| Treniņu slodzes fokuss — riteņbraukšana | ✔ |
| Izturība reāllaikā — riteņbraukšana | ✔ |
| Riteņbraukšanas spēju analīze | ✔ |
| Kursa prasību analīze | ✔ |
| Treniņu efekts | ✔ |
| Atgūšanās padomnieks | ✔ |
| Virtuālais partneris | ✔ |
| Skriešanas sacensības darbība | ✔ |
| Segmenti | ✔ |
| Automātiska ritināšana | ✔ |
| Physio TrueUp | ✔ |
| Vienots treniņu statuss | ✔ |
Aktīvas atpūtas brīvā dabā funkcijas | |
|---|---|
| ClimbPro kāpumu plānotājs — riteņbraukšana | ✔ |
| ClimbPro – Maršruti | ✔ |
| ClimbPro – Brīvā braukšana | ✔ |
Riteņbraukšanas funkcijas | |
|---|---|
| Laukumi | ✔ |
| Brīdinājumi (aktivizē brīdinājumu, kad jūs sasniedzat mērķus, ietverot laiku, attālumu, sirdsdarbības ritmu vai kalorijas) | ✔ |
| FTP (funkcionālās sliekšņvērtības jauda) | ✔ |
| Kalnu velosipēda dinamika | ✔ |
| Saderība ar Varia™ radaru (atpakaļ vērsts radars) | ✔ |
| Saderīgs ar Varia radara kameru | ✔ |
| Saderība ar Varia™ lukturiem | ✔ |
| Saderīgs ar Varia viedo velo lukturi | ✔ |
| Saderīgs ar spēka mērītāju | ✔ |
| Kursa veidotājs ierīcē | ✔ |
| Atrašanās vietas meklēšana ierīcē | ✔ |
| Power guide | ✔ |
| TopoActive kartes - Riteņbraukšana | ✔ |
| Trendline populāru vietu maršrutēšana — riteņbraukšana | ✔ |
| Populāru vietu intensitātes karte | ✔ |
| Saderība ar riteņbraukšanas dinamikas funkciju | ✔ |
| eBike Smart diapazona maršrutēšana | ✔ |
Savienojamība | |
|---|---|
| Edge® tālvadības pults | ✔ |
| Varia™ tālvadība | ✔ |
| ANT+™ elektroniska pārslēgšana | ✔ |
| Shimano Di2 Synchro Shift integration | ✔ |
| Paplašināts displejs (ļauj Garmin pulkstenim kopīgot Edge® datu ekrānus) | ✔ |
KOMPLEKTĀCIJA:
- Edge® 840 velosipēda dators
- Stiprinājumi (standarta un uz priekšu izvirzīts)
- USB-C kabelis
- Štrope
- Dokumentācija