GARMIN
GPS rattakompuuter GARMIN EDGE 840
Tellitav, tarneaeg lattu 7 tööpäeva
Tootekood: 010-02695-01
GPS rattakompuuter GARMIN EDGE 840
GPS rattakompuuter GARMIN EDGE 840
TUTVUSTA TÄNAST MINA HOMSELE.
Paranda oma vormi iga päev rattakompuutri Edge® 840 abil, millel on puuteekraan ja juhtnupud ning sündmusega kohanduv treeninguabi funktsioon. See on optimaalne varustus, mis valmistab sind ette eelseisvateks võistlusteks või isiklike eesmärkide saavutamiseks.
- PUUTEEKRAAN VÕI NUPUD? VALIK ON SINU – SELLEL EDGE’IL ON MÕLEMAD.
- AKUSÄÄSTUREŽIIMIS KESTAB AKU ÜHE LAADIMISEGA KUNI 42 TUNDI.
- NADUI MITMERIBALISE GNSS-TEHNOLOOGIA ÜLIMAT TÄPSUST.
- VAATA SÕIDU AJAL VASTUPIDAVUSE ÜLEVAATEID
- ARENDA OMA TULEMUSI IGAPÄEVASTE TREENINGSOOVITUSTE ABIL.
- SÕIDA RATTAGA NAGU KOHALIK SÕIDUTÜÜBIST LÄHTUVATE KAARTIDE JA NAVIGEERIMISE ABIL.
Üldine | |
|---|---|
| FÜÜSILISED MÕÕTMED | 57.8 x 85.1 x 19.6 mm (2.3″ x 3.4″ x 0.8″) |
| KAAL | 84.8 g |
| IPX7 | |
| PUUTEEKRAAN | JAH |
| EKRAANI SUURUS | Diagonaal 66 mm (2.6″) |
| EKRAANI ERALDUSVÕIME | 246 x 322 pikslit |
| VÄRVIEKRAAN | JAH |
| AKU TÜÜP | Laetav liitiumioonaku |
| AKU KASUTUSAEG | Kuni 26 tundi |
| ENERGIASÄÄSTUREŽIIM | JAH |
| SÕIDU VÕIMSUSMÕÕDIKUGA ÜHILDUV (TOITEKINNITUS JA AKUKOMPLEKT GARMIN CHARGE) | JAH |
Kaardid ja mälu | |
|---|---|
| VÕIMALUS LISADA KAARTE | JAH |
| ALGKAART | Eelsalvestatud Garmini rattakaart |
| MÄLU JA TOIDE | 32 GB |
| VAHEPUNKTID/LEMMIKUD/ASUKOHAD | 200 |
| MARSRUUDID | 100 marsruuti |
| AJALUGU | Kuni 200 tundi |
Andurid | |
|---|---|
| GPS | JAH |
| GLONASS | JAH |
| GALILEO | JAH |
| BAROMEETRILINE ALTIMEETER | JAH |
| GÜROSKOOP | JAH |
| KIIRENDUSANDUR | JAH |
| ÜMBRITSEVA VALGUSE ANDUR | JAH |
| MITME SAGEDUSRIBAGA GNSS | JAH |
| MAGNETOMEETER | JAH |
Igapäevased nutifunktsioonid | |
|---|---|
| ÜHENDUVUS | Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi® |
| CONNECT IQ™ (ALLALAADITAVAD SIHVERPLAADID, ANDMEVÄLJAD, VIDINAD JA RAKENDUSED) | JAH |
| SEADMES OLEV CONNECT IQ™ POOD | JAH |
| NUTITEAVITUSED | JAH |
| TEKSTVASTUS/KÕNEST TEKSTIGA KEELDUMINE (AINULT ANDROID™) | JAH |
| ILM | JAH |
| SEADETE REAALAJAS SÜNKROONIMINE MOBIILIRAKENDUSEGA GARMIN CONNECT™ | JAH |
| JUHIB NUTITELEFONI MUUSIKAT | JAH |
| VIRB® KAAMERA KAUGJUHTIMISPULT | JAH |
| JAH | |
| NUTITELEFONIGA ÜHILDUV | iPhone®, Android™ |
Ohutus- ja jälgimisfunktsioonid | |
|---|---|
| ABI | JAH |
| LIVETRACK | JAH |
| GROUPTRACK | JAH |
| GROUP RIDE (CYCLING) | JAH |
| SÕITJATE VAHELINE SÕNUMITEENUS | JAH |
| JUHTUMITUVASTUS | Jah (sh maastikurajad |
| LEIA MINU EDGE® | JAH |
| JALGRATTA ALARM | JAH |
| ILMATEATED | JAH |
| INREACH®-SEADMEGA ÜHILDUV | JAH |
Tegevuse jälgimise funktsioonid | |
|---|---|
| JAH | |
| JAH | |
Treeningu-, kavandamis- ja analüüsifunktsioonid | |
|---|---|
| KOHANDATAV(AD) EKRAAN(ID) | JAH |
| ALLALAADITAVAD TREENINGUKAVAD | JAH |
| IGAPÄEVASED TREENINGSOOVITUSED | Jah (sündmusespetsiifiline) |
| PEAMISED JA TEISESED TREENINGU EESMÄRGID | JAH |
| AUTO PAUSE® | JAH |
| INTERVALLTREENING | JAH |
| TÄIUSTATUD TREENINGUD | JAH |
| AUTO LAP® | JAH |
| VO2 MAX | JAH |
| TREENITUSTASE – RATTASÕIT | JAH |
| TREENINGKOORMUS – RATTASÕIT | JAH |
| TREENINGKOORMUSE FOOKUS – RATTASÕIT | JAH |
| REAALAJAS VASTUPIDAVUS – RATTASÕIT | JAH |
| JALGRATTASÕIDU VÕIMEKUSE ANALÜÜS | JAH |
| RAJA KEERULISUSE ANALÜÜS | JAH |
| JAH | |
| TAASTUMISNÕUSTAJA | JAH |
| VIRTUAALPARTNER | JAH |
| LÄBI TEGEVUS UUESTI | JAH |
| SEGMENDID | JAH |
| AUTOMAATNE SIRVIMINE | JAH |
| JAH | |
| ÜHTLUSTATUD TREENITUSTASE | JAH |
Õuetegevuste funktsioonid | |
|---|---|
| CLIMBPRO TÕUSUPLANEERIJA – RATTASÕIT | JAH |
| CLIMBPRO – RAJAD | JAH |
| CLIMBPRO – VABASÕIT | JAH |
Rattasõidu funktsioonid | |
|---|---|
| RAJAD | JAH |
| MÄRGUANDED (EESMÄRKIDE, NAGU AJA, VAHEMAA, PULSISAGEDUSE VÕI KALORITE EESMÄRKIDEL KÕLAB ALARM) | JAH |
| ETTEVÕTTE GARMIN JALGRATTAKAART (MARSRUUDITAV JALGRATTASPETSIIFILINE TÄNAVAKAART) | yes (multi-region) |
| MTB DÜNAAMIKA | JAH |
| VARIA™ RADARIGA ÜHILDUV (TAHAVAATERADAR) | JAH |
| ÜHILDUB VARIA RADARKAAMERAGA | JAH |
| VARIA™ TULEDEGA ÜHILDUV | JAH |
| ENERGIAMÕÕDIKU TUGI | JAH |
| SEADMESISENE TEEKONNALOOJA | JAH |
| SEADMESISENE ASUKOHAOTSING | JAH |
| JÕUDLUSJUHIS | JAH |
| TRENDLINE’I POPULAARSED MARSRUUDID – RATTASÕIT | JAH |
| POPULAARSUSE SOOJUSKAART | JAH |
| RATTASÕIDU DÜNAAMIKA FUNKTSIOONIGA ÜHILDUV | JAH |
| INTEGREERITUD TRAILFORKSI RAJAANDMED | JAH |
| ELEKTRIRATTA NUTIKA SÕIDUULATUSE MARSRUUDID | JAH |
Ühenduvus | |
|---|---|
| KAUGJUHTIMISSEADE EDGE® | JAH |
| VARIA™ KAUGJUHTIMISSEADE | JAH |
| ANT+™ ELEKTROONILINE KÄIGUVAHETUS | JAH |
| JAH | |
| LAIENDATUD EKRAAN (VÕIMALDAB GARMINI KELLAL JAGADA ANDMEEKRAANE SEADMES EDGE®) | JAH |
KARBIS SISALDUB:
- Rattasõidukompuuter Edge® 840
- Kinnitused (tavaline ja esihoidik)
- USB-C juhe
- Randmepael
- Dokumentatsioon