GARMIN
Garmin vivoactive 6, Metāliskā jašmas zaļā krāsā
Garmin vivoactive 6, Metāliskā jašmas zaļā krāsā
SAPROTIET SAVU ĶERMENI LABĀK
Pateicoties spilgtajam un krāsainajam displejam, līdz pat 11 dienām ilgam akumulatora darbības laikam, kā arī mērķtiecīgi veidotajām veselības un labsajūtas funkcijām, vívoactive 6 viedpulkstenis nodrošina rīkus un ieskatus, lai jums palīdzētu labāk iepazīt savu ķermeni.
- SPILGTS AMOLED DISPLEJS
- LĪDZ 11 DIENĀM ILGS AKUMULATORA DARBĪBAS LAIKS
- BODY BATTERY™ ENERĢIJAS LĪMEŅA UZRAUDZĪBA, MIEGA MĒRĪJUMU REZULTĀTI, STRESA LĪMEŅA UZRAUDZĪBA UN DAUDZ KAS CITS
- MODERNAS FITNESA FUNKCIJAS
- DARBOJAS AR LIETOTNI GARMIN CONNECT™ IPHONE® UN ANDROID™ VIEDTĀLRUŅOS
- VIEDIE PAZIŅOJUMI, GARMIN PAY™ BEZKONTAKTA MAKSĀJUMI UN MŪZIKAS KRĀTUVE
BODY BATTERY ENERĢIJAS LĪMEŅA UZRAUDZĪBA
Sekojiet savam enerģijas līmenim visas dienas garumā, lai varat būt informēts par to, kad ķermenis ir enerģijas pilns un gatavs aktivitātēm vai kad tas ir noguris un ir nepieciešams atpūsties. Iegūstiet vēl vairāk informācijas un personīgos ieskatus par to, kā miegs, snaudas, ikdienas aktivitātes un augsts stresa līmenis konkrēti ietekmē jūsu enerģiju.
MIEGA TRENERIS
Saņemiet miega mērījumu rezultātus un personalizētus ieteikumus par to, cik miega jums nepieciešams un kā varat to uzlabot. Sekojiet līdzi dažādām miega fāzēm un snaudām un skatiet vairākus svarīgus rādītājus miega periodā, piemēram, sirds ritma variabilitātes statusu, lai labāk izprastu savu veselību.
IELĀDĒTAS LIETOTNES SPORTAM
Sekojiet līdzi tam, kā kustaties, izmantojot vairāk nekā 80 iepriekš ielādētu GPS un iekštelpu sporta nodarbību lietotņu, ietverot iešanu, skriešanu, riteņbraukšanu, peldēšanu peldbaseinā, aktivitātes ratiņkrēsla lietotājiem un daudz ko citu.
TRENIŅU IESPĒJAS
No ikdienas staigāšanas treniņu ieteikumiem līdz detalizētiem spēka, augstas intensitātes izturības, jogas, Pilates, mobilitātes un citiem treniņiem — kustēties vēl nekad nav bijis tik viegli. Vienkārši atrodiet treniņus lietotnē Garmin Connect™ un lejupielādējiet tos viedpulkstenī.
VESELĪBA UN LABSAJŪTA
Nepārtraukti sekojiet līdzi savai veselībai, uzraugot sirdsdarbības ritmu uz plaukstas locītavas, sirds ritma variabilitātes statusu, Pulse Ox mērījumus un sievietes veselības stāvokli - ieskaitot menstruālo ciklu un grūtniecību, meditāciju un daudz ko citu — lai uzzinātu vairāk par savu ķermeni.
VIEDIE PAZIŅOJUMI UN ZIŅAS
Saņemiet e-pasta ziņojumus, īsziņas un brīdinājumus pulkstenī, kad ir izveidots pāra savienojums ar jūsu iPhone vai Android viedtālruni. Ja lietojat Android tālruni, atbildiet uz īsziņām, izmantojot pulksteņa tastatūru, un skatiet saņemtos fotoattēlus tieši pulksteņa ekrānā.
Tas jums patiks | |
|---|---|
| Miega mērījumi un ieskati | ✔ |
| Akumulatora darbības laiks (viedpulksteņa režīms) | Līdz 11 dienām (vienmēr ieslēgts: līdz 5 dienām) |
| Pulse Ox asins skābekļa piesātinājums | Jā (vietas pārbaude un izvēles aklimatizācija visu dienu un miegs) |
| Garmin Pay™ | ✔ |
| Mūzikas krātuve | ✔ |
| Pulksteņa displeja veids | AMOLED (vienmēr ieslēgts režīms pēc izvēles) |
| Skārienekrāns | ✔ |
| Ūdens vērtējums | Peldēšana, 5 atmosfēras |
| Ratiņkrēsla režīms | ✔ |
Vispārīgi | |
|---|---|
| Siksnas materiāls | Silikons |
| Objektīva materiāls | Corning® Gorilla® Glass 3 aizsargstikliņš |
| Ekrāna turētāja materiāls | Anodēts alumīnijs |
| Korpusa materiāls | Ar šķiedru pastiprināts polimērs |
| Viegli noņemamas siksniņas | Jā (20 mm, nozares standarts) |
| Fiziskie izmēri | 42,2 x 42,2 x10,9 mm Der plaukstas locītavai ar apkārtmēru 125-190 mm |
| Svars | 23 g (36 g ar komplektācijā iekļauto siksniņu) |
| Displeja izmēri | 30,4 mm (1,2″) diametrs |
| Displeja izšķirtspēja | 390 x 390 pikseļi |
| Krāsu displejs | ✔ |
| Lielo rakstzīmju opcija | ✔ |
| Baterijas veids | Litija jonu |
| Akumulatora darbības laiks | Viedpulksteņa režīms: līdz 11 dienām (vienmēr ieslēgts: līdz 5 dienām) Viedpulksteņa akumulatora enerģijas taupīšanas režīmā: līdz 21 dienām Tikai GPS GNSS režīmā: līdz 21 stundām Visas sistēmas GNSS režīmā: līdz 17 stundām Visas sistēmas GNSS režīmā ar mūziku: līdz 8 stundām Aplūkot detalizētāku informāciju |
| Uzlādes veids | Garmin patentēts kontaktdakšas lādētājs |
| Atmiņa/vēsture | 8 GB |
Veselības un labsajūtas uzraudzība | |
|---|---|
| Sirdsdarbības ritms uz plaukstas locītavas (pastāvīga uzraudzība, katru sekundi) | ✔ |
| Sirdsdarbības frekvence miera stāvoklī | ✔ |
| Sirdsdarbības ritma novirzes no normas brīdinājumi | Jā (augsts un zems) |
| Elpošanas ātrums | ✔ |
| Fiziskās formas vecums | ✔ |
| Body Battery™ enerģijas līmeņa uzraudzība | ✔ |
| Visas dienas stress | ✔ |
| Atpūtas atgādinājumi | ✔ |
| Relaksējošas elpošanas taimeris | ✔ |
| Meditācija | ✔ |
| Elpošanas tehnika | ✔ |
| Miegs | Jā (uzlabots) |
| Miega treneris | ✔ |
| Elpošanas izmaiņas | ✔ |
| Snaudas noteikšana | ✔ |
| Ūdens balanss | ✔ |
| Sieviešu veselība | ✔ |
| Aktuāli dati par veselību | ✔ |
| Veselības statuss | ✔ |
Sensori | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| QZSS | ✔ |
| BeiDou | ✔ |
| Garmin Elevate™ plaukstas locītavas sirdsdarbības ritma monitors | ✔ |
| Pulse Ox skābekļa līmeņa asinīs uzraudzība | ✔ |
| Kompass | ✔ |
| Žiroskops | ✔ |
| Akselerometrs | ✔ |
| Termometrs | Jā (nepieciešams tempe™ sensors) |
| Apkārtējā apgaismojuma sensors | ✔ |
Aktivitāšu profili | |
|---|---|
| Pieejami aktivitāšu sporta zālē profili | Spēks, HIIT, Kardio, Kombinētā Trenažiera Treniņi, Kāpšana pa Kāpnēm, Airēšana telpās, Lēkšana ar lecamauklu |
| VESELĪBAI | Staigāšana, Pilates, Joga, Iešana telpā, mobilitāte |
| TRENIŅŠ TELPĀS | Skriešana uz skrejceļa, Skriešana pa celiņu telpās |
| SKRIEŠANA BRĪVĀ DABĀ | Skriešana, Skriešana pa celiņu ārā, Taku skrējiens, Šķēršļu trases sacensības |
| Pieejami aktīvas atpūtas brīvā dabā profili | Pārgājiens, Jāšana, Golf, kalnu tūrisms, Golfs ar lidojošo šķīvīti, Loka šaušana |
| Pieejamie riteņbraukšanas profili | Velobraukšana, Šosejas riteņbraukšana, Grants ceļu riteņbraukšana, Velotūrisms, E-riteņbraukšana, Važiavimas rankiniu dviračiu, Rokas riteņbraukšana telpās, Riteņbraukšana Telpā, Velokross |
| Pieejamie peldēšanas profili | Peldēšana peldbaseinā, Peldēšana atklātos ūdeņos |
| UZ ŪDENS | Airēšana uz dēļa, Smaiļošana, Airēšana, Snorkelēšana |
| MOTOSPORTS | Motobraukšana, Ekspedīcija pa sauszemi, Motokross, Braukšana ar kvadraciklu, Braukšana ar sniega motocikliem |
| RAKEŠU SPORTA VEIDI | Tennis (Lietotne tenisam), Piklbols, Badmintons, Skvošs, Galda teniss, Padel, Platform Tennis, Raketbols |
| SNIEGS UN ZIEMA | Slēpošana, Snovbords, Distanču slēpošana, XC distanču slēpošana, Slidošana, Pastaiga sniega kurpēs |
| Sporta profili | Basketbols, Volejbols, Lauka hokejs, Hokejs, Futbols, Amerikāņu futbols, Lakross, Regbijs, Frisbijs, Krikets, Softbols, Beisbols |
| RINGĀ | Bokss, Dažādi cīņas sporta veidi |
| CITI AKTIVITĀŠU PROFILI | Skrituļslidošana |
KOMPLEKTĀCIJA:
- vívoactive® 6
- Uzlādes/datu kabelis ar USB-C spraudni
- Dokumentācija