GARMIN
Garmin vivoactive 5, Metāliskas orhideju krāsas alumīnija ietvars ar orhideju krāsas korpusu
Garmin vivoactive 5, Metāliskas orhideju krāsas alumīnija ietvars ar orhideju krāsas korpusu
IEPAZĪSTIET PATIESO SEVI
vívoactive® 5 ir īpaši veidots ar modernām veselības un fitnesa funkcijām, tā padarot to par kaut ko vairāk nekā tikai viedpulksteni — tas ir jūsu personīgais treneris, kas atrodas tepat uz plaukstas locītavas un atbalsta katru jūsu mērķi.
- SPILGTS 1,2″ AMOLED SKĀRIENEKRĀNA DISPLEJS
- LĪDZ 11 DIENĀM ILGS AKUMULATORA DARBĪBAS LAIKS VIEDPULKSTEŅA REŽĪMĀ
- DETALIZĒTI VESELĪBAS UN LABSAJŪTAS IESKATI
- MODERNAS FITNESA FUNKCIJAS
- DARBOJAS AR LIETOTNI GARMIN CONNECT™ IPHONE® UN ANDROID™ VIEDTĀLRUŅOS
- PIEVIENOTĀS FUNKCIJAS, PIEMĒRAM, MŪZIKA UN GARMIN PAY™ BEZKONTAKTA MAKSĀJUMI
BODY BATTERY™ ĶERMEŅA ENERĢIJAS UZRAUDZĪBA
Skatiet, kāds ir jūsu enerģijas līmenis dienas gaitā, lai zinātu, kad ķermenis ir enerģijas pilns un gatavs aktivitātēm, vai kad ir noguris, un nepieciešama atpūta ar mierīgu miegu. Iegūstiet vēl vairāk informācijas un personīgos ieskatus par to, kā miegs, snaudas, ikdienas aktivitātes un augsts stresa līmenis konkrēti ietekmē jūsu enerģiju.
MIEGA TRENERIS
Iegūstiet miega mērījumu rezultātu un personalizētus ieteikumus tam, cik miega jums nepieciešams un kā varat to uzlabot. Sekojiet pat dažādām miega fāzēm un snaudām un skatiet vairākus galvenos rādītājus miega perioda laikā, piemēram, sirds ritma variabilitātes statusu, lai labāk izprastu savu veselību.
IELĀDĒTAS LIETOTNES SPORTAM
Sekojiet tam, kā jūs kustaties, izmantojot vairāk nekā 30 iepriekš ielādētas GPS un iekštelpu sporta lietotnes, ietverot iešanu, skriešanu, riteņbraukšanu, peldēšanu peldbaseinā, aktivitātes ratiņkrēsla lietotājiem un ne tikai.
TRENIŅU IEGUVUMI UN ATGŪŠANĀS LAIKS
Labāk izprotiet, kā katrs treniņš ietekmē jūsu ķermeni un cik laika jums nepieciešams, lai atjaunotu spēkus un varētu uzņemties jebkādu fitnesa izaicinājumu.
RĪTA PĀRSKATS
Uzreiz pēc pamošanās saņemiet pārskatu par savu miegu, atgūšanās laiku, dienas kalendāru, sirds ritma variabilitātes statusu un citiem datiem. Varat arī pielāgot pārskatu un skatīt jums nepieciešamo informāciju.
VIEDIE PAZIŅOJUMI UN ZIŅAS
Saņemiet e-pasta ziņojumus, īsziņas un brīdinājumus pulkstenī, kad ir izveidots pāra savienojums ar jūsu iPhone vai Android viedtālruni. Ja lietojat Android tālruni, atbildiet uz īsziņām, izmantojot pulksteņa tastatūru, un skatiet saņemtos fotoattēlus tieši pulksteņa ekrānā.
Tas jums patiks | |
|---|---|
| Miega mērījumi un ieskati | ✔ |
| Akumulatora darbības laiks (viedpulksteņa režīms) | Līdz 11 dienām (vienmēr ieslēgts: līdz 5 dienām) |
| Pulse Ox asins skābekļa piesātinājums | Jā (vietas pārbaude un izvēles aklimatizācija visu dienu un miegs) |
| Garmin Pay™ | ✔ |
| Mūzikas krātuve | ✔ |
| Pulksteņa displeja veids | AMOLED papildu izvēles vienmēr ieslēgts režīms |
| Skārienekrāns | ✔ |
| Ūdens vērtējums | Peldēšana, 5 atmosfēras |
| Ratiņkrēsla režīms | ✔ |
Vispārīgi | |
|---|---|
| Siksnas materiāls | Silikons |
| Objektīva materiāls | Corning® Gorilla® Glass 3 aizsargstikliņš |
| Ekrāna turētāja materiāls | Anodēts alumīnijs |
| Korpusa materiāls | Ar šķiedru pastiprināts polimērs |
| Viegli noņemamas siksniņas | Jā (20 mm, nozares standarts) |
| Fiziskie izmēri | 42,2 x 42,2 x 11,1 mm Der plaukstas locītavai ar apkārtmēru 125-190 mm |
| Svars | 26 g (36 g ar komplektācijā iekļauto siksniņu) |
| Displeja izmēri | 30,4 mm (1,2″) diametrs |
| Displeja izšķirtspēja | 390 x 390 pikseļi |
| Krāsu displejs | ✔ |
| Lielo rakstzīmju opcija | ✔ |
| Baterijas veids | Litija jonu |
| Akumulatora darbības laiks | Viedpulksteņa režīms: līdz 11 dienām (vienmēr ieslēgts: līdz 5 dienām) Viedpulksteņa akumulatora enerģijas taupīšanas režīmā: līdz 21 dienām Tikai GPS GNSS režīmā: līdz 21 stundām Visas sistēmas GNSS režīmā: līdz 17 stundām Visas sistēmas GNSS režīmā ar mūziku: līdz 8 stundām Aplūkot detalizētāku informāciju |
| Uzlādes veids | Garmin patentēts kontaktdakšas lādētājs |
| Atmiņa/vēsture | 4 GB |
Veselības un labsajūtas uzraudzība | |
|---|---|
| Sirdsdarbības ritms uz plaukstas locītavas (pastāvīga uzraudzība, katru sekundi) | ✔ |
| Sirdsdarbības frekvence miera stāvoklī | ✔ |
| Sirdsdarbības ritma novirzes no normas brīdinājumi | Jā (augsts un zems) |
| Elpošanas ātrums | ✔ |
| Fiziskās formas vecums | ✔ |
| Body Battery™ enerģijas līmeņa uzraudzība | ✔ |
| Visas dienas stress | ✔ |
| Atpūtas atgādinājumi | ✔ |
| Relaksējošas elpošanas taimeris | ✔ |
| Meditācija | ✔ |
| Elpošanas tehnika | ✔ |
| Miegs | Jā (uzlabots) |
| Miega treneris | ✔ |
| Elpošanas izmaiņas | ✔ |
| Snaudas noteikšana | ✔ |
| Ūdens balanss | ✔ |
| Sieviešu veselība | ✔ |
| Aktuāli dati par veselību | ✔ |
Sensori | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| Garmin Elevate™ plaukstas locītavas sirdsdarbības ritma monitors | ✔ |
| Pulse Ox skābekļa līmeņa asinīs uzraudzība | ✔ |
| Kompass | ✔ |
| Akselerometrs | ✔ |
| Termometrs | Jā (nepieciešams tempe™ sensors) |
| Apkārtējā apgaismojuma sensors | ✔ |
Aktivitāšu profili | |
|---|---|
| Pieejami aktivitāšu sporta zālē profili | Spēks, HIIT, Kardio un Kombinētā Trenažiera Treniņi, Kāpšana pa Kāpnēm, Airēšana telpās, Lēkšana ar lecamauklu |
| VESELĪBAI | Staigāšana, Pilates, Joga, Iešana telpā |
| TRENIŅŠ TELPĀS | Skriešana uz skrejceļa, Skriešana pa celiņu telpās |
| SKRIEŠANA BRĪVĀ DABĀ | Skriešana |
| Pieejami aktīvas atpūtas brīvā dabā profili | Golfs ar lidojošo šķīvīti |
| Pieejamie riteņbraukšanas profili | Velobraukšana, Riteņbraukšana Telpā, Važiavimas rankiniu dviračiu, Rokas riteņbraukšana telpās |
| Pieejamie peldēšanas profili | Peldēšana peldbaseinā, Peldēšana atklātos ūdeņos |
| UZ ŪDENS | Airēšana uz dēļa, Airēšana |
| RAKEŠU SPORTA VEIDI | Tennis (Lietotne tenisam), Piklbols, Badmintons, Skvošs, Galda teniss, Padel, Platform Tennis, Racquetball |
| SNIEGS UN ZIEMA | Slēpošana, Snovbords, Pastaiga sniega kurpēs, Distanču slēpošana |
| Sporta profili | Basketball, Volleyball, Field Hockey, Ice Hockey, Football/Soccer, American Football, Lacrosse, Rugby, Ultimate Disc, Cricket, Softball, Baseball |
| RINGĀ | Bokss, Dažādi cīņas sporta veidi |
KOMPLEKTĀCIJA:
- vívoactive 5
- USB-C uzlādes kabelis/datu kabelis
- Dokumentācija