GARMIN
Garmin Instinct Crossover - Standard Edition, Melns
Garmin Instinct Crossover - Standard Edition, Melns
RADĪTS, LAI ILGI DARBOTOS
Jūs pavadāt daudz laika, laužoties cauri brikšņiem. Tāpēc jums vajag pulksteni, kas neizlādējas. Kā izklausītos šāds piedāvājums: līdz 28 dienām viedpulksteņa režīmā, līdz 20 stundām GPS režīmā un līdz 71 dienai akumulatora taupīšanas režīmā?
RADĪTS, LAI UZŅEMTU LAIKU
Šie luminiscējošie (Super-Luminova® Pigment) analogā pulksteņa rādītāji ir spilgti, viegli nolasāmi un ārkārtīgi uzticami. Iebūvētā RevoDrive tehnoloģija nodrošina precīzu analogo laika uzskaiti, tāpēc varat paļauties, ka vienmēr būsiet laikā.
RADĪTS, LAI IZTURĒTU
Izteiksmīgs. Izturīgs. Ar divslāņu ietvaru. Tikai daži vārdi, kas pasaka visu. Jo īpaši tāpēc, ka šim pulkstenim ir augstas izšķirtspējas digitālais displejs ar viedajām funkcijām. Turklāt tā ūdensnecaurlaidības rādītājs ir 10 ATM un tas ir aizsargāts pret termisku iedarbību un triecieniem. Tāpēc jūs varat darīt visu, ko vēlaties.
REVODRIVE™ TEHNOLOĢIJA
RevoDrive tehnoloģija nodrošina precīzu analogo laika uzskaiti pat vissarežģītākajos apstākļos.
VIEDIE ZIŅOJUMI
Saņemiet e-pasta vēstules, īsziņas un brīdinājumus tieši pulkstenī, kad tas ir savienots pārī ar jūsu Android vai Apple viedtālruni. Ja jums ir Android tālrunis, jūs pat varat atbildēt uz īsziņām.
SINHRONIZĀCIJA AR LIETOTNI GARMIN CONNECT™
Skatiet savu veselības un fiziskās formas informāciju vienuviet. Lietotne Garmin Connect jūsu saderīgajā viedtālrunī ir augoša tiešsaistes kopiena, kur aktīvi cilvēki var sazināties, sacensties un kopīgot informāciju.
Tas jums patiks | |
|---|---|
| Miega mērījumi un ieskati | ✔ |
| Akumulatora darbības laiks (viedpulksteņa režīms) | Līdz 28 dienām |
| Pulse Ox asins skābekļa piesātinājums | ✔ |
| Garmin Pay™ | ✔ |
| Gatavība treniņam | ✔ |
| Treniņu statuss | ✔ |
| Pulksteņa displeja veids | Vienkrāsains, saules gaismā salasāms transflektīvais memory-in-pixel (MIP) ekrāns |
| Ūdens vērtējums | 10 ATM |
Vispārīgi | |
|---|---|
| Siksnas materiāls | Silikons |
| Objektīva materiāls | Ķīmiski stiprināts stikls |
| Ekrāna turētāja materiāls | ar šķiedrām stiegrots polimērs/nerūsējošais tērauds |
| Korpusa materiāls | Ar šķiedru pastiprināts polimērs |
| Saderība ar QuickFit™ pulksteņa siksniņu | Jā (22 mm) |
| Fiziskie izmēri | 45.0 x 45.0 x 16.2 mm Der plaukstas locītavai ar apkārtmēru 135–230 mm |
| Svars | 65 g |
| Displeja izmēri | pielāgots, ar atvērumu centrā: 0,9″ x 0,9″ (23 x 23 mm) |
| Displeja izšķirtspēja | 176 x 176 pikseļi |
| Akumulatora darbības laiks | Viedpulkstenis: līdz 28 dienām Akumulatora darbības laiks taupīšanas režīmā: līdz 71 dienai GPS: līdz 25 stundām Maks. akumulatora darbības laiks GPS režīmā: līdz 111 stundām GPS darbība ekspedīcijas režīmā: līdz 40 dienām |
| Uzlādes veids | Garmin patentēts kontaktdakšas lādētājs |
| Atmiņa/vēsture | 64 MB |
Veselības un labsajūtas uzraudzība | |
|---|---|
| Sirdsdarbības ritms uz plaukstas locītavas (pastāvīga uzraudzība, katru sekundi) | ✔ |
| Sirdsdarbības frekvence miera stāvoklī | ✔ |
| Sirdsdarbības ritma novirzes no normas brīdinājumi | Jā (augsts un zems) |
| Elpošanas ātrums | ✔ |
| Fiziskās formas vecums | ✔ |
| Body Battery™ enerģijas līmeņa uzraudzība | ✔ |
| Visas dienas stress | ✔ |
| Relaksējošas elpošanas taimeris | ✔ |
| Elpošanas tehnika | ✔ |
| Miegs | ✔ |
| Ūdens balanss | Jā (Garmin Connect™) |
| Sieviešu veselība | Jā (Garmin Connect™) |
| Aktuāli dati par veselību | ✔ |
Sensori | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| Garmin Elevate™ plaukstas locītavas sirdsdarbības ritma monitors | ✔ |
| Pulse Ox skābekļa līmeņa asinīs uzraudzība | ✔ |
| Barometrisks altimetrs | ✔ |
| Kompass | ✔ |
| Akselerometrs | ✔ |
| Termometrs | ✔ |
Aktivitāšu profili | |
|---|---|
| Pieejami aktivitāšu sporta zālē profili | Spēks, HIIT, Kardio un Kombinētā Trenažiera Treniņi, Kāpšana pa Kāpnēm, Stāvu Kāpšana, Airēšana telpās |
| MULTISPORTS | Triatlons |
| VESELĪBAI | Staigāšana, Pilates, Joga |
| TRENIŅŠ TELPĀS | Skriešana uz skrejceļa, Skriešana pa celiņu telpās |
| SKRIEŠANA BRĪVĀ DABĀ | Skriešana, Skriešana pa celiņu ārā, Taku skrējiens |
| Pieejami aktīvas atpūtas brīvā dabā profili | Pārgājiens, Klinšu kāpšana telpā, Boulderings, Klinšu kāpšana, Medības, Jāšana, Loka šaušana |
| Pieejamie riteņbraukšanas profili | Velobraukšana, Šosejas riteņbraukšana, Kalnu riteņbraukšanas., Grants ceļu riteņbraukšana, Ikdienas braucieni ar velosipēdu, Velotūrisms, E-riteņbraukšana, Kalnu e-velosipēdu riteņbraukšana, Riteņbraukšana Telpā |
| Pieejamie peldēšanas profili | Peldēšana peldbaseinā, Peldēšana atklātos ūdeņos |
| UZ ŪDENS | Airēšana uz dēļa, Airēšana, Smaiļošana, Sērfošana, Kaitbords, Vindsērfings, Makšķerēšana, Airēšana, Burāšana, Burāšanas sacensības, Braukšana ar ūdensslēpēm, Veikbords, Veiksērfings, Braukšana ar kameru, Burāšanas ekspedīcija, Straujūdens laivošana, Snorkelēšana |
| MOTOSPORTS | Motobraukšana, Ekspedīcija pa sauszemi, Motorcrossing, Braukšana ar kvadraciklu, Sniega motocikli |
| RAKEŠU SPORTA VEIDI | Tennis (Lietotne tenisam), Piklbols, Badmintons, Skvošs, Galda teniss, Padel |
| SNIEGS UN ZIEMA | Slēpošana, Snovbords, Braukšana ar sniega dēli ārpus trasēm, Distanču slēpošana, Slēpošana brīvā dabā, Slidošana, Pastaiga sniega kurpēs |
| Sporta profili | Basketbols, Volejbols, Lauka hokejs, Hokejs, Futbols, Amerikāņu futbols, Lakross, Regbijs, Frisbijs, Krikets, Softbols, Beisbols |
| RINGĀ | Bokss, Dažādi cīņas sporta veidi |
| CITI AKTIVITĀŠU PROFILI | Lēkšana ar izpletni, Taktiskais treniņš |
KOMPLEKTĀCIJA:
- Instinct® Crossover - Standarta sērija
- Lādētājs/kabelis
- Dokumentācija