Garmin Instinct Crossover - Standard Edition, Must
LOODUD SÄÄSTMA ENERGIAT
Oled hõivatud omaenda tee rajamisega. Seepärast vajad kella, mis säästaks energiat. Kuidas sulle meeldiks, kui aku kestaks nutikellarežiimis kuni 28 päeva, GPS-režiimis kuni 20 tundi ja energiasäästurežiimis kuni 71 päeva?
LOODUD MÕÕTMA AEGA
Need luminestseerivad (Super-Luminova® Pigment) analoogkella osutid on eredad, kergesti loetavad ja uskumatult töökindlad. Sisseehitatud RevoDrive’i tehnoloogia tagab analoogkellaga täpse aja mõõtmise, et saaksid olla kindlad, et jõuad täpselt õigel ajal.
LOODUD SAMMU PIDAMA
Julge. Vastupidav. Kahekihiline ääris. Lihtsalt mõned meile meeldivad sõnad, õiges järjestuses. Eriti kui sellel on suure eraldusvõimega digitaalne ekraan ja nutifunktsioonid. Lisaks on selle kella veekindluse tase 10 ATMi, ning see on ka kuumus- ja põrutuskindel. Niisiis saad sina teha seda, mida teed.
TEHNOLOOGIA REVODRIVE™
RevoDrive’i tehnoloogia tagab analoogkella täpse aja mõõtmise ka kõige nõudlikumates keskkondades.
Nutiteavitused
Seo kell ühilduva nutitelefoniga ning vaata oma e-kirju, sõnumeid ja teavitusi oma Androidi või Apple’i nutitelefoniga. Androidi telefoniga saad tekstisõnumitele ka vastata.
| ✔ | |
| AKU KESTVUS (NUTIKELLA REŽIIMIS) | Kuni 28 päeva |
| ✔ | |
| ✔ | |
| GARMIN PAY™ | ✔ |
| ✔ | |
| ✔ | |
| KELLA EKRAANI TÜÜP | Monokroomne, päikesevalguses nähtav, peegeldav pikselmälu (MIP) |
| 10 ATM |
Üldine
| RIHMA MATERJAL | Silikoon |
|---|---|
| OBJEKTIIVI MATERJAL | Keemiliselt tugevdatud klaas |
| RAAMI MATERJAL | kiudtugevdatud polümeer / roostevaba teras |
| ÜMBRISMATERJAL | Kiududega tugevdatud polümeer |
| SOBIB KELLARIHMAGA QUICKFIT™ | Jah (22 mm) |
| FÜÜSILISED MÕÕTMED | 45.0 x 45.0 x 16.2 mm Sobib 135-230 mm ümbermõõduga randmetele |
| KAAL | 65 g |
| EKRAANI SUURUS | kohandatud, keskmise auguga: 0,9″ x 0,9″ (23 x 23 mm) |
| EKRAANI ERALDUSVÕIME | 176 x 176 pikslit |
| AKU KASUTUSAEG | Nutikell: kuni 28 päeva Akusäästja kella režiimis: kuni 71 päeva GPS: kuni 25 tundi Aku maksimaalne kestvus GPS-režiimis: kuni 111 tundi Ekspeditsiooni GPS-tegevus: kuni 40 päeva |
| LAADIMISVIIS | Garmini omandiõigusega pistiklaadija |
| MÄLU/AJALUGU | 64 MB |
Kellafunktsioonid
| PÄIKESETÕUSU/-LOOJANGU KELLAAJAD | ✔ |
|---|---|
| KELLAAEG/KUUPÄEV | ✔ |
| GPS-KELLAAJA SÜNKR | ✔ |
| AUTOMAATNE SUVEAJALE LÜLITUMINE | ✔ |
| ÄRATUSKELL | ✔ |
| TAIMER | ✔ |
| STOPPER | ✔ |
| ANALOOGOSUTID | ✔ |
Tervise ja heaolu jälgimine
| KUVATÕMMIS TERVISEST | ✔ |
|---|---|
RANDMELT MÕÕDETAV PULSS (PIDEV, IGA SEKUND) | ✔ |
| ✔ | |
| Jah (kõrge ja madal) | |
HINGAMISSAGEDUS (24X7) | ✔ |
| ✔ | |
| ✔ | |
| ✔ | |
| ✔ | |
| HINGAMISHARJUTUSED | ✔ |
| ✔ | |
| Jah (Garmin Connect™ -is) | |
| Jah (Garmin Connect™ -is) |
Andurid
| TERMOMEETER | ✔ |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| GALILEO | ✔ |
| GARMIN ELEVATE™ RANDMELT PULSIMÕÕTJA | ✔ |
| PULSSOKSÜMEETRIAMONITOR VERE HAPNIKUTASEME JÄLGIMISEKS | ✔ |
| BAROMEETRILINE ALTIMEETER | ✔ |
| KOMPASS | ✔ |
| KIIRENDUSANDUR | ✔ |
Igapäevased nutifunktsioonid
| ÜHENDUVUS | Bluetooth®, ANT+® |
|---|---|
| CONNECT IQ™ (ALLALAADITAVAD SIHVERPLAADID, ANDMEVÄLJAD, VIDINAD JA RAKENDUSED) | ✔ |
| NUTITEAVITUSED | ✔ |
| TEKSTVASTUS/KÕNEST TEKSTIGA KEELDUMINE (AINULT ANDROID™) | ✔ |
| HOMMIKUNE RAPORT | ✔ |
| KALENDER | ✔ |
| ILM | ✔ |
| SEADETE REAALAJAS SÜNKROONIMINE MOBIILIRAKENDUSEGA GARMIN CONNECT™ | ✔ |
| ENERGIASÄÄSTUREŽIIM – KOHANDATAVA VÄHESE ENERGIATARBEGA KELL | ✔ |
| JUHIB NUTITELEFONI MUUSIKAT | ✔ |
| LEIA MINU TELEFON | ✔ |
| LEIA MINU KELL | ✔ |
| VIRB® KAAMERA KAUGJUHTIMISPULT | ✔ |
| ✔ | |
| ÜHILDUB MOBIILIRAKENDUSEGA GARMIN CONNECT™ | ✔ |
| NUTITELEFONIGA ÜHILDUV | iPhone®, Android™ |
| AKTSIAD | Jah (valikuline Connect IQ rakendus) |
Tegevusprofiilid
| SAADAOLEVAD SPORDISAALI TEGEVUSPROFIILID | Jõud, HIIT, Kardio- Ja Elliptiline Treening, Stepper, Treppidest Kõndimine, Siseruumides aerutamine, |
|---|---|
| MULTISPORT | Triatlon |
| HEAOLU | Kõndimine, Pilates, Jooga |
| JOOKS SISETINGIMUSTES | Jooksmine jooksulindil, Jooksmine sisetingimustes |
| JOOKS VÄLITINGIMUSTES | Jooksmine, Jooksmine välistingimustes, Maastikujooks |
| SAADAVAOLEVAD ÕUETEGEVUSTE PROFIILID | Matkamine, Siseronimine, Kaljurahnudel ronimine, Ronimine, Küttimine, Ratsutamine, Disc Golf, Vibulaskmine |
| SAADAOLEVAD JALGRATTASÕIDUPROFIILID | Rattasõit, Maanteerattasõit, Mägijalgrattasõit, Rattasõit kruusarajal, Igapäevased töösõidud jalgrattaga, Jalgrattamatkad, Elektrirattasõit, E-mägirattasõit, Sisejalgrattasõit |
| SAADAOLEVAD UJUMISPROFIILID | Basseinis ujumine, Avaveeujumine |
| VEEKOGUL | Püstiasendis aerusurf, Aeruramine, Kajakisõit, Surfamine, Lohelauasõit, Purjelauasõit, Kalapüük, Paadisõit, Purjetamine, Purjetamine, Veesuusatamine, Veelauasõit, Lainelauasurf, Veetuubiga sõit, Purjeekspeditsioon, Kärestikusõit, Snorgeldamine |
| MOTOSPORT | Mootorrattasõidule, Maastikuralli, Motorcrossing, ATV sõit, Mootorsaan |
| REKETISPORT | Tennis, Pickleball, Sulgpall, Squash, Lauatennis, Padel |
| LUMI JA TALV | Suusatamine, Lumelauasõit, Murdmaasuusatamine, lumelauasõit, Murdmaasuusatamine, Murdmaasuusatamine, Uisutamine, Lumeräätsakõnd |
| SPORDIPROFIILID | Korvpall, Võrkpall, Maahoki, Jäähoki, Jalgpall, Ameerika jalgpall, Lakross, Ragbi, Ultimate Disc, Kriket, Softball, Pesapall |
| RINGIS | Poksimine, Sportlik vabavõitlus |
| MUUD TEGEVUSPROFIILID | Langevarjuhüpped, Taktikaline treening |
Karbis sisaldub:
- Instinct® Crossover - Standard
- Laadimine/andmekaabel
- Dokumentatsioon