GARMIN
Garmin Instinct 3 - 45 mm, AMOLED, Melns
Garmin Instinct 3 - 45 mm, AMOLED, Melns
SEKOJIET SAVĒJAM
Instinct 3 ir izturīgs GPS viedpulkstenis, ko var valkāt jebkādos apstākļos. Sekojiet savējam, lai kurp piedzīvojumi jūs aizvestu.
- SPILGTS 1,2 COLLU AMOLED DISPLEJS
- LĪDZ PAT 18 DIENĀM ILGS AKUMULATORA DARBĪBAS LAIKS VIEDPULKSTEŅA REŽĪMĀ
- DETALIZĒTAS VESELĪBAS UN LABSAJŪTAS FUNKCIJAS
- VIEDIE ZIŅOJUMI
- IEBŪVĒTS LUKTURĪTIS
- IZTURĪGA KONSTRUKCIJA
AMOLED DISPLEJS
Uzdrīkstieties vairāk ar spilgto 1,2 collu AMOLED displeju un 45 mm korpusu.
IZTURĪGA KONSTRUKCIJA
Droši dodieties piedzīvojumos, uzticoties izturīgajai konstrukcijai, tostarp metāla stiegrojuma ietvaram un pret skrāpējumiem izturīgajam displejam.
IEBŪVĒTS LUKTURĪTIS
Redziet un esiet redzams, izmantojot iebūvēto lukturīti ar maināmu intensitāti un alternatīvu sarkano gaismu.
PASTĀVĪGA VESELĪBAS UN LABSAJŪTAS UZRAUDZĪŠANA
Kustieties droši, izmantojot veselības uzraudzības funkcijas, tostarp sirdsdarbības ritma uzraudzību, uzlabotu miega uzraudzību, pulsa oksimetru un citas iespējas.
VIEDIE ZIŅOJUMI
Saņemiet e-pasta ziņojumus, īsziņas un brīdinājumus pulkstenī, kas ir savienots pārī ar saderīgu Apple® vai Android™ viedtālruni.
AKUMULATORA DARBĪBAS LAIKS
Atstājiet lādētāju mājās, pateicoties līdz 18 dienām ilgajam akumulatora darbības laikam viedpulksteņa režīmā.
Tas jums patiks | |
|---|---|
| Miega mērījumi un ieskati | ✔ |
| Akumulatora darbības laiks (viedpulksteņa režīms) | Līdz pat 18 dienām (vienmēr ieslēgts: līdz 7 dienām) |
| Pulse Ox asins skābekļa piesātinājums | ✔ |
| Gaismas diodes lampiņa | ✔ |
| Garmin Pay™ | ✔ |
| Daudzjoslu GPS | ✔ |
| Gatavība treniņam | ✔ |
| Treniņu statuss | ✔ |
| Pulksteņa displeja veids | AMOLED (vienmēr ieslēgts) |
| Ūdens vērtējums | 10 ATM |
Vispārīgi | |
|---|---|
| Siksnas materiāls | Silikons |
| Objektīva materiāls | Ķīmiski stiprināts stikls |
| Ekrāna turētāja materiāls | Ar šķiedrām stiegrots polimērs/alumīnijs |
| Korpusa materiāls | Ar šķiedru pastiprināts polimērs |
| Saderība ar QuickFit™ pulksteņa siksniņu | Jā (22 mm) |
| Fiziskie izmēri | 45 x 45 x 14,9 mm Der plaukstas locītavai ar apkārtmēru 137-204 mm |
| Svars | 53 g |
| Displeja izmēri | 30 mm (1,2″) diametrā |
| Displeja izšķirtspēja | 390 x 390 pikseļi |
| Krāsu displejs | ✔ |
| Lielo rakstzīmju opcija | ✔ |
| Baterijas veids | Litija jonu |
| Akumulatora darbības laiks | Viedpulkstenis: līdz pat 18 dienām (7 dienām, vienmēr ieslēgts) Akumulatora taupīšanas pulksteņa režīmā: līdz 24 dienām Tikai GPS: līdz 32 stundām Visas satelīta sistēmas: līdz 25 stundām Visas satelītsistēmas + Daudzjoslu: līdz 23 stundām* Maks. akumulators, GPS režīms: līdz 68 stundām Ekspedīcijas GPS: līdz 16 dienām * Pieņemot tipisku lietošanu ar SatIQ tehnoloģiju |
| Uzlādes veids | Garmin patentēts kontaktdakšas lādētājs |
| Atmiņa/vēsture | 4 GB |
Veselības un labsajūtas uzraudzība | |
|---|---|
| Sirdsdarbības ritms uz plaukstas locītavas (pastāvīga uzraudzība, katru sekundi) | ✔ |
| Sirdsdarbības frekvence miera stāvoklī | ✔ |
| Sirdsdarbības ritma novirzes no normas brīdinājumi | Jā (augsts un zems) |
| Elpošanas ātrums | ✔ |
| Fiziskās formas vecums | ✔ |
| Body Battery™ enerģijas līmeņa uzraudzība | ✔ |
| Visas dienas stress | ✔ |
| Atpūtas atgādinājumi | ✔ |
| Relaksējošas elpošanas taimeris | ✔ |
| Elpošanas tehnika | ✔ |
| Miegs | Jā (uzlabots) |
| Miega treneris | ✔ |
| Elpošanas izmaiņas | ✔ |
| Snaudas noteikšana | ✔ |
| Ūdens balanss | Jā (lietotnē Garmin Connect™ un papildu izvēles logrīkā Connect IQ™) |
| Sieviešu veselība | Jā (lietotnē Garmin Connect™ un papildu izvēles logrīkā Connect IQ™) |
| Aktuāli dati par veselību | ✔ |
| Veselības statuss | ✔ |
Sensori | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| QZSS | ✔ |
| BeiDou | ✔ |
| SatIQ™ tehnoloģija | ✔ |
| Garmin Elevate™ plaukstas locītavas sirdsdarbības ritma monitors | ✔ |
| Pulse Ox skābekļa līmeņa asinīs uzraudzība | ✔ |
| Barometrisks altimetrs | ✔ |
| Kompass | ✔ |
| Žiroskops | ✔ |
| Akselerometrs | ✔ |
| Termometrs | ✔ |
Ikdienas viedās funkcijas | |
|---|---|
| Savienojamība | Bluetooth®, ANT+® |
| Connect IQ™ (lejupielādējamas pulksteņa ciparnīcas, datu lauki un lietotnes) | ✔ |
| Ierīcē Connect IQ™ veikals | ✔ |
| Viedie Ziņojumi | ✔ |
| Īsziņas atbilde/noraidīt tālruņa zvanu ar īsziņu (tikai Android™) | ✔ |
| Skatiet paziņojumu attēlus pulkstenī (tikai Android™) | ✔ |
| Rīta pārskats | ✔ |
| Kalendārs | ✔ |
| Laikapstākļi | ✔ |
| Reāllaika iestatījumu sinhronizēšana ar Garmin Connect™ mobilo ierīci | ✔ |
| Akumulatora taupīšana — pielāgojams pulkstenis, kas patērē maz enerģijas | ✔ |
| Pārvalda viedtālruņa mūziku | ✔ |
| Meklēt manu viedtālruni | ✔ |
| Meklēt manu pulksteni | ✔ |
| Saderība ar lietotni Garmin Messenger | ✔ |
| VIRB® tālvadāma kamera | ✔ |
| Smart trainer control | ✔ |
| Saderīgs ar mobilo lietotni Garmin Connect™ | ✔ |
| Saderība ar viedtālruni | iPhone®, Android™ |
| Sarkanās pārslēgšanās režīms | ✔ |
| Garmin Share | ✔ |
| Parole | ✔ |
KOMPLEKTĀCIJA:
- Instinct 3 – 45 mm, AMOLED viedpulkstenis ar silikona siksniņu
- Lādētājs/kabelis
- Dokumentācija