GARMIN
Garmin Forerunner 965, Ogļu pelēks DLC titāna ietvars ar melnu korpusu
Garmin Forerunner 965, Ogļu pelēks DLC titāna ietvars ar melnu korpusu
- 1,4″ KRĀSAINS AMOLED DISPLEJS
- LĪDZ PAT 31 STUNDĀM ILGS AKUMULATORA DARBĪBAS LAIKS GPS REŽĪMĀ
- UZLABOTI TRENIŅU RĀDĪTĀJI UN ATGŪŠANĀS IESKATI
- IEBŪVĒTAS KARTES AR SATIQ™ UN DAUDZJOSLU GPS
- VIEGLS TITĀNA IETVARS
- SKĀRIENEKRĀNS UN POGAS
GATAVĪBA TRENIŅAM
Jau pamošanās brīdī uzziniet, savu gatavības rādītāju, ņemot vērā jūsu miega kvalitāti, atgūšanos, treniņa slodzi un citus rādītājus, lai noteiktu, vai šī diena ir piemērota intensīvam treniņam vai vieglākam treniņam.
PILNĪBĀ KRĀSAINAS KARTES
Neatkarīgi no tā, vai skrienat pa pilsētas ielām vai arī braucat pa blīvi nosegtām trasēm, Forerunner 965 nodrošina iebūvētas pilnkrāsu kartes, lai palīdzētu jums nenovirzīties no kursa.
TRIATLONA UN MULTISPORTA PROFILI
Automātiski pārslēdzieties starp sporta veidiem, izmantojot iebūvētos profilus triatlonam, duatlonam, kompleksajiem treniņiem un peldskrējieniem, lai varat pievērsties sacensībām un ļaut pulkstenim parūpēties par dalījumu ierakstīšanu. Jūs varat arī izveidot savus pielāgotos multisporta profilus.
GARMIN COACH
Sagatavojieties savām nākamajām sacensībām, trenējieties mērķa sasniegšanai vai vienkārši uzlabojiet savu fizisko formu ar Garmin Coach adaptīvajiem vai iebūvētajiem skriešanas, riteņbraukšanas vai spēka treniņu plāniem. Personalizētākiem treniņiem daži plāni pat pielāgojas, ņemot vērā jūsu sniegumu un veselības rādītājus.
IKDIENAS IETEICAMI TRENIŅI
Iegūstiet treniņus, kas paredzēti tieši jums un kuru pamatā ir jūsu dati. Šie skriešanas ieteikumi atšķiras pēc intensitātes un tiek pielāgoti pēc katra skrējiena, lai ņemtu vērā snieguma rezultātus un atgūšanos.
TRENIŅU STATUSS
Izmantojot tādus rādītājus kā HRV statuss, jūsu nesenā vingrojumu vēsture un veiktspēja, iegūstiet vienkāršu ieskatu par vispārējo piepūli, lai izprastu, vai treniņi ir produktīvi, esat savu spēju virsotnē, vai gluži pretēji — esat pārpūlējies.
Tas jums patiks | |
|---|---|
| Miega mērījumi un ieskati | ✔ |
| Akumulatora darbības laiks (viedpulksteņa režīms) | Līdz 23 dienām |
| Ielādētas kartes | ✔ |
| Pulse Ox asins skābekļa piesātinājums | Jā (vietas pārbaude un izvēles aklimatizācija visu dienu un miegs) |
| Garmin Pay™ | ✔ |
| Daudzjoslu GPS | ✔ |
| Mūzikas krātuve | ✔ |
| Gatavība treniņam | ✔ |
| Treniņu statuss | Uzlabots |
| Pulksteņa displeja veids | AMOLED; pastāvīgi ieslēgta ekrāna režīms (ieslēdzams, atslēdzams) |
| Skārienekrāns | ✔ |
| Ūdens vērtējums | 5 ATM |
Vispārīgi | |
|---|---|
| Siksnas materiāls | Silikons |
| Objektīva materiāls | Corning® Gorilla® stikls DX |
| Ekrāna turētāja materiāls | Titāns |
| Saderība ar QuickFit™ pulksteņa siksniņu | Jā (22 mm saderība) |
| Fiziskie izmēri | 47,1 x 47,1 x 13,2 (mm) Der plaukstas locītavai ar apkārtmēru 135–205 mm |
| Svars | 53 g |
| Displeja izmēri | 35,4 mm (1,4") diametrs |
| Displeja izšķirtspēja | 454 x 454 pikseļi |
| Krāsu displejs | ✔ |
| Lielo rakstzīmju opcija | ✔ |
| Baterijas veids | Litija jonu |
| Akumulatora darbības laiks | Viedpulksteņa režīmā: līdz 23 dienām Tikai GPS GNSS režīmā: līdz 31 stundām SatIQ (AutoSelect) GNSS režīmā: līdz 22 stundām Visas sistēmas GNSS režīmā + daudzjoslu režīmā: līdz 19 stundām Tikai GPS GNSS režīmā ar mūziku: līdz 10,5 stundām SatIQ (AutoSelect) GNSS režīmā ar mūziku: līdz 9 stundām Visas sistēmas GNSS režīmā + vairākjoslu režīmā ar mūziku: līdz 8,5 stundām Aplūkot detalizētāku informāciju |
| Uzlādes veids | Garmin patentēts kontaktdakšas lādētājs |
| Atmiņa/vēsture | 32 GB |
Veselības un labsajūtas uzraudzība | |
|---|---|
| Sirdsdarbības ritms uz plaukstas locītavas (pastāvīga uzraudzība, katru sekundi) | ✔ |
| Sirdsdarbības frekvence miera stāvoklī | ✔ |
| Sirdsdarbības ritma novirzes no normas brīdinājumi | Jā (augsts un zems) |
| Elpošanas ātrums | ✔ |
| Fiziskās formas vecums | ✔ |
| Body Battery™ enerģijas līmeņa uzraudzība | ✔ |
| Visas dienas stress | ✔ |
| Atpūtas atgādinājumi | ✔ |
| Relaksējošas elpošanas taimeris | ✔ |
| Meditācija | ✔ |
| Elpošanas tehnika | ✔ |
| Miegs | Jā (uzlabots) |
| Miega treneris | ✔ |
| Elpošanas izmaiņas | ✔ |
| Snaudas noteikšana | ✔ |
| Ūdens balanss | Jā (lietotnē Garmin Connect™ un papildu izvēles logrīkā Connect IQ™) |
| Sieviešu veselība | Jā (lietotnē Garmin Connect™ un papildu izvēles logrīkā Connect IQ™) |
| Aktuāli dati par veselību | ✔ |
| Laika joslu maiņas radīta noguruma pārvarēšanas padomdevējs | ✔ |
Sensori | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| QZSS | ✔ |
| BeiDou | ✔ |
| SatIQ™ tehnoloģija | ✔ |
| Garmin Elevate™ plaukstas locītavas sirdsdarbības ritma monitors | ✔ |
| Pulse Ox skābekļa līmeņa asinīs uzraudzība | ✔ |
| Barometrisks altimetrs | ✔ |
| Kompass | ✔ |
| Žiroskops | ✔ |
| Akselerometrs | ✔ |
| Termometrs | ✔ |
| Apkārtējā apgaismojuma sensors | ✔ |
Aktivitāšu profili | |
|---|---|
| Pieejami aktivitāšu sporta zālē profili | Spēks, HIIT, Kardio un Kombinētā Trenažiera Treniņi, Kāpšana pa Kāpnēm, Stāvu Kāpšana, Airēšana telpās |
| MULTISPORTS | Triatlons, Peldēšana/Skriešana |
| VESELĪBAI | Staigāšana, Pilates, Joga |
| TRENIŅŠ TELPĀS | Skriešana uz skrejceļa, Skriešana pa celiņu telpās, Virtuālā skriešana |
| SKRIEŠANA BRĪVĀ DABĀ | Skriešana, Skriešana pa celiņu ārā Taku skrējiens, ultramaratonu skriešana |
| Pieejami aktīvas atpūtas brīvā dabā profili | Pārgājiens, kalnu tūrisms, Klinšu kāpšana telpā, Boulderings, Golf, Golfs ar lidojošo šķīvīti |
| Pieejamie riteņbraukšanas profili | Velobraukšana, Šosejas riteņbraukšana, Kalnu riteņbraukšanas., Grants ceļu riteņbraukšana, Ikdienas braucieni ar velosipēdu, Velotūrisms, E-riteņbraukšana, Kalnu e-velosipēdu riteņbraukšana, Riteņbraukšana Telpā, Velokross, BMX |
| Pieejamie peldēšanas profili | Peldēšana peldbaseinā, Peldēšana atklātos ūdeņos |
| UZ ŪDENS | Airēšana uz dēļa, Airēšana |
| MOTOSPORTS | Motobraukšana, Ekspedīcija pa sauszemi, Motokross, Braukšana ar kvadraciklu, Sniega motocikli |
| RAKEŠU SPORTA VEIDI | Tennis (Lietotne tenisam), Piklbols, Badmintons, Skvošs, Galda teniss, Padel, Platform Tennis, Raketbols |
| SNIEGS UN ZIEMA | Slēpošana, Snovbords, Braukšana ar sniega dēli ārpus trasēm, Distanču slēpošana, Slēpošana brīvā dabā, Slidošana, Pastaiga sniega kurpēs |
| Sporta profili | Basketbols, Volejbols, Lauka hokejs, Hokejs, Futbols, Amerikāņu futbols, Lakross, Regbijs, Frisbijs, Krikets, Softbols, Beisbols |
| RINGĀ | Bokss, Dažādi cīņas sporta veidi |
| CITI AKTIVITĀŠU PROFILI | Skrituļslidošana |
KOMPLEKTĀCIJA:
- Forerunner® 965 skriešanas pulkstenis
- USB-C uzlādes kabelis/datu kabelis
- Dokumentācija