GARMIN
Garmin Forerunner 265S, Melns ietvars ar gaiši rozā korpusu
Garmin Forerunner 265S, Melns ietvars ar gaiši rozā korpusu
- 1,1″ KRĀSAINS AMOLED DISPLEJS
- LĪDZ PAT 24 STUNDĀM ILGS AKUMULATORA DARBĪBAS LAIKS GPS REŽĪMĀ
- UZLABOTI TRENIŅU RĀDĪTĀJI UN ATGŪŠANĀS IESKATI
- SATIQ™ UN DAUDZJOSLU GPS
- SKĀRIENEKRĀNS UN POGAS
- MŪZIKA UZ PLAUKSTAS LOCĪTAVAS
RĪTA PĀRSKATS
Saņemiet pārskatu par miegu un treniņa izredzēm, tiklīdz pamostaties, kā arī noskaidrojiet HRV statusu un laikapstākļu prognozi. Varat arī pielāgot pārskatu un skatīt jums nepieciešamo informāciju.
GARMIN COACH
Sagatavojieties savām nākamajām sacensībām, trenējieties mērķa sasniegšanai vai vienkārši uzlabojiet savu fizisko formu ar Garmin Coach adaptīvajiem vai iebūvētajiem skriešanas, riteņbraukšanas vai spēka treniņu plāniem. Personalizētākiem treniņiem daži plāni pat pielāgojas, ņemot vērā jūsu sniegumu un veselības rādītājus.
IKDIENAS IETEICAMI TRENIŅI
Iegūstiet treniņus, kas paredzēti tieši jums un kuru pamatā ir jūsu dati. Šie skriešanas ieteikumi atšķiras pēc intensitātes un tiek pielāgoti pēc katra skrējiena, lai ņemtu vērā snieguma rezultātus un atgūšanos.
GATAVĪBA TRENIŅAM
Jau pamošanās brīdī uzziniet, savu gatavības rādītāju, ņemot vērā jūsu miega kvalitāti, atgūšanos, treniņa slodzi un citus rādītājus, lai noteiktu, vai šī diena ir piemērota intensīvam treniņam vai vieglākam treniņam.
TRENIŅU STATUSS
Izmantojot tādus rādītājus kā HRV statuss, jūsu nesenā vingrojumu vēsture un veiktspēja, iegūstiet vienkāršu ieskatu par vispārējo piepūli, lai izprastu, vai treniņi ir produktīvi, esat savu spēju virsotnē, vai gluži pretēji — esat pārpūlējies.
SIRDS RITMA VARIABILITĀTES STATUSS (HRV)
Iegūstiet dziļāku izpratni par savu vispārējo veselību, treniņiem un spēka atgūšanu, izmantojot sirdsdarbības ritma mainīgumu miega laikā, izmantojot Firstbeat Analytics™ komandas izstrādāto tehnoloģiju.
Tas jums patiks | |
|---|---|
| Miega mērījumi un ieskati | ✔ |
| Akumulatora darbības laiks (viedpulksteņa režīms) | Līdz 15 dienām |
| Pulse Ox asins skābekļa piesātinājums | Jā (vietas pārbaude un izvēles aklimatizācija visu dienu un miegs) |
| Garmin Pay™ | ✔ |
| Daudzjoslu GPS | ✔ |
| Mūzikas krātuve | ✔ |
| Gatavība treniņam | ✔ |
| Treniņu statuss | Uzlabots |
| Pulksteņa displeja veids | AMOLED; pastāvīgi ieslēgta ekrāna režīms (ieslēdzams, atslēdzams) |
| Skārienekrāns | ✔ |
| Ūdens vērtējums | 5 ATM |
Vispārīgi | |
|---|---|
| Siksnas materiāls | Silikons |
| Objektīva materiāls | Corning® Gorilla® Glass 3 aizsargstikliņš |
| Ekrāna turētāja materiāls | Ar šķiedru pastiprināts polimērs |
| Viegli noņemamas siksniņas | Jā (18 mm, nozares standarts) |
| Fiziskie izmēri | 41,7 x 41,7 x 12,9 (mm) Der plaukstas locītavai ar apkārtmēru 115–178 mm |
| Svars | 39 g |
| Displeja izmēri | 28,1 mm (1,1") diametrs |
| Displeja izšķirtspēja | 360 x 360 pikseļi |
| Krāsu displejs | ✔ |
| Lielo rakstzīmju opcija | ✔ |
| Baterijas veids | Litija jonu |
| Akumulatora darbības laiks | Viedpulksteņa režīmā: līdz 15 dienām Tikai GPS GNSS režīmā: līdz 24 stundām SatIQ (AutoSelect) GNSS režīmā: līdz 18 stundām Visas sistēmas GNSS režīmā + daudzjoslu režīmā: līdz 15 stundām Tikai GPS GNSS režīmā ar mūziku: līdz 7,5 stundām SatIQ (AutoSelect) GNSS režīmā ar mūziku: līdz 7 stundām Visas sistēmas GNSS režīmā + vairākjoslu režīmā ar mūziku: līdz 6 stundām Aplūkot detalizētāku informāciju |
| Uzlādes veids | Garmin patentēts kontaktdakšas lādētājs |
| Atmiņa/vēsture | 8 GB |
Veselības un labsajūtas uzraudzība | |
|---|---|
| Sirdsdarbības ritms uz plaukstas locītavas (pastāvīga uzraudzība, katru sekundi) | ✔ |
| Sirdsdarbības frekvence miera stāvoklī | ✔ |
| Sirdsdarbības ritma novirzes no normas brīdinājumi | Jā (augsts un zems) |
| Elpošanas ātrums | ✔ |
| Fiziskās formas vecums | ✔ |
| Body Battery™ enerģijas līmeņa uzraudzība | ✔ |
| Visas dienas stress | ✔ |
| Atpūtas atgādinājumi | ✔ |
| Relaksējošas elpošanas taimeris | ✔ |
| Meditācija | ✔ |
| Elpošanas tehnika | ✔ |
| Miegs | Jā (uzlabots) |
| Miega treneris | ✔ |
| Elpošanas izmaiņas | ✔ |
| Snaudas noteikšana | ✔ |
| Ūdens balanss | Jā (lietotnē Garmin Connect™ un papildu izvēles logrīkā Connect IQ™) |
| Sieviešu veselība | Jā (lietotnē Garmin Connect™ un papildu izvēles logrīkā Connect IQ™) |
| Aktuāli dati par veselību | ✔ |
| Laika joslu maiņas radīta noguruma pārvarēšanas padomdevējs | ✔ |
Sensori | |
|---|---|
| GPS | ✔ |
| GLONASS | ✔ |
| Galileo | ✔ |
| QZSS | ✔ |
| BeiDou | ✔ |
| SatIQ™ tehnoloģija | ✔ |
| Garmin Elevate™ plaukstas locītavas sirdsdarbības ritma monitors | ✔ |
| Pulse Ox skābekļa līmeņa asinīs uzraudzība | ✔ |
| Barometrisks altimetrs | ✔ |
| Kompass | ✔ |
| Žiroskops | ✔ |
| Akselerometrs | ✔ |
| Termometrs | ✔ |
| Apkārtējā apgaismojuma sensors | ✔ |
Aktivitāšu profili | |
|---|---|
| Pieejami aktivitāšu sporta zālē profili | Spēks, HIIT, Kardio un Kombinētā Trenažiera Treniņi, Kāpšana pa Kāpnēm, Stāvu Kāpšana, Airēšana telpās, Lēkšana ar lecamauklu |
| MULTISPORTS | Triatlons |
| VESELĪBAI | Staigāšana, Pilates, Joga, Iešana telpā |
| TRENIŅŠ TELPĀS | Skriešana uz skrejceļa, Skriešana pa celiņu telpās, Virtuālā skriešana |
| SKRIEŠANA BRĪVĀ DABĀ | Skriešana, Skriešana pa celiņu ārā Taku skrējiens, ultramaratonu skriešana |
| Pieejami aktīvas atpūtas brīvā dabā profili | Pārgājiens, Loka šaušana, Boulderings |
| Pieejamie riteņbraukšanas profili | Velobraukšana, Kalnu riteņbraukšanas., E-riteņbraukšana, Kalnu e-velosipēdu riteņbraukšana, Riteņbraukšana Telpā |
| Pieejamie peldēšanas profili | Peldēšana peldbaseinā, Peldēšana atklātos ūdeņos |
| UZ ŪDENS | Airēšana uz dēļa, Airēšana |
| RAKEŠU SPORTA VEIDI | Tennis (Lietotne tenisam), Piklbols, Badmintons, Skvošs, Galda teniss, Padel, Platform Tennis, Racquetball |
| SNIEGS UN ZIEMA | Slēpošana, Snovbords, Distanču slēpošana |
| Sporta profili | Basketbols, Volejbols, Lauka hokejs, Hokejs, Futbols, Amerikāņu futbols, Lakross, Regbijs, Frisbijs, Krikets, Softbols, Beisbols |
| RINGĀ | Bokss, Dažādi cīņas sporta veidi |
| CITI AKTIVITĀŠU PROFILI | Skrituļslidošana |
KOMPLEKTĀCIJA:
- Forerunner® 265S skriešanas pulkstenis
- USB-C uzlādes kabelis/datu kabelis
- Dokumentācija